Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 422
  • 45 504
# 22 905
mariposa_viv, снимките в реалност са "наобратно", т.е.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 22 906
Ами ако е левичар, първо е застрелял Ники в челото и после Алекс.

Представям си ги на позиции като при равнобедрен триъгълник.
Виж целия пост
# 22 907
На тази снимка с черната кърпа на главата си прилича на убиец. Много гадни очи има.
Виж целия пост
# 22 908

И разбра ли се кой им е подарил този дрон? Едва ли е да им е играчка, докато са си играли на войници с пушки с боички.

Безуханова
https://www.marica.bg/balgariq/obshtestvo/bezuhanova-za-tragediq … ijat-za-prirodata
Виж целия пост
# 22 909
mariposa_viv, снимките в реалност са "наобратно", т.е.
Скрит текст:
И защо да са наобратно? Това не са селфита, че да са наобратно.
Виж целия пост
# 22 910
mariposa_viv, снимките в реалност са "наобратно", т.е.
Скрит текст:

Мonist, и логото в реалност ли е наобратно  Trollface
Виж целия пост
# 22 911
Изобщо не виждам, защо трябва да се коментира с лява ръка или десен крак е стрелял. Факт, че има убито дете и младеж, другото не е толкова важно.
А не е ли важно да се стигне до истината  КОЙ ги е убил?
Истината е известна. Тези, които не вярват да си я търсят.
Не мога да им пожелая- "Успех!" Защото няма да има такъв.
Виж целия пост
# 22 912
Цитати от брифинга:
"Изстрелът, убил Николай Златков, е бил произведен в главата "отпред назад и отляво надясно", каза Маджаров. Ивайло Калушев е загинал от изстрел в устната кухина, нанесен "от упор упор или от непълен упор", отдолу нагоре. 15-годишният Александър Макулев е загинал след стрелба "от упор в лявата слепоочна област".
https://www.svobodnaevropa.bg/a/treti-brifing-za-petrohan-i-okol … tsa/33701278.html

За Златков е това, което коментирате
Виж целия пост
# 22 913
Цитати от брифинга:
"Изстрелът, убил Николай Златков, е бил произведен в главата "отпред назад и отляво надясно", каза Маджаров. Ивайло Калушев е загинал от изстрел в устната кухина, нанесен "от упор упор или от непълен упор", отдолу нагоре. 15-годишният Александър Макулев е загинал след стрелба "от упор в лявата слепоочна област".
https://www.svobodnaevropa.bg/a/treti-brifing-za-petrohan-i-okol … tsa/33701278.html
И това спира спорът с коя ръка стреля ИК. Нямало е никакво значение.
Виж целия пост
# 22 914
При Калушев - в устата от упор и леко от ляво на дясно казаха!
От абсолютна важност е с коя ръка се твърди, че е стрелял. Защото ако се разминава с активната ръка значи не е стрелял той!
Виж целия пост
# 22 915
При Калушев - в устата от упор е леко от ляво на дясно казаха!
От абсолютна важност е с коя ръка се твърди, че е стрелял. Защото ако се розминава с активната ръка значи не е стрелял той!

Точно така казаха - "отгоре - надолу,  отпред - назад, леко отляво - надясно спрямо вертикалната ос на тялото". Това трудно ще се получи, ако е стрелял с дясната ръка.
Виж целия пост
# 22 916
Стояли са тримата изпружени, докато са ги екзекутирали с един пищов.

Вече няма снежинки, килър фантом имаме.
Виж целия пост
# 22 917
От всичко написано, най-много се впечатлих, че Людмила Живкова е била наркоманка и всички вкупом са замазвали безумните ѝ изпълнения, за да не загубят сладките задгранични постове. Е, такива са били и всички отрочета на Държавна сигурност, включително Калушев и онзи Деян, паразити.
Виж целия пост
# 22 918
При Калушев - в устата от упор и леко от ляво на дясно казаха!
От абсолютна важност е с коя ръка се твърди, че е стрелял. Защото ако се розминава с активната ръка значи не е стрелял той!

Те дори не цитират коректно всичко, явно им е достатъчно само "отпред-назад" и готово. А това "ляво-дясно" са им ненужни подробности...
Виж целия пост
# 22 919
Освен това (както някои отбелязаха вече) на предишния брифинг казаха, че Алекс е застрелян в тила. За Ники не помня...след когато от Булнюз казаха, че момчето е застреляно в слепоочието изведнъж се промени експертизата. Е как да им вярвам?!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия