Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 483 716
  • 45 463
# 22 980
Не знам как очаквате да се определи дори денят на Околчица.
Като си купите някакво месо и го сложите във фризера на минусови температури, то не се разваля доста време.
Същото е и с труповете.
Хайде в кемпера да не са били минусови, но са били в хладилна температура и са се запазили доста добре.
Както и труповете в моргата се запазват дълго време и не се разлагат.
Как по-точно да се определи времето на смъртта?
Ох боже, има си химични методи, които не се влияят от температурата, да кажат времевия период, ясно че точния час ще е трудно.
Виж целия пост
# 22 981
заключваш ги в колибка навън, затискаш изхода някак, райджъри са, ще измислят нещо.
Оставят ги в колите.

Нали знаете, че това не са пинчерчета? Едното е било толкова "добричко" и  "лесно за затискане в колибка", че Деян е взел брадва със себе си, в случай, че кучето е било пуснато. Брадва! А Вие очаквате някой да ги затиска по колибки. Някои от нещата, които се пишат тук, са просто смехотворни!
А дали е взел брадвата за кучетата или за нещо друго?
Виж целия пост
# 22 982
заключваш ги в колибка навън, затискаш изхода някак, райджъри са, ще измислят нещо.
Оставят ги в колите.

Нали знаете, че това не са пинчерчета? Едното е било толкова "добричко" и  "лесно за затискане в колибка", че Деян е взел брадва със себе си, в случай, че кучето е било пуснато. Брадва! А Вие очаквате някой да ги затиска по колибки. Някои от нещата, които се пишат тук, са просто смехотворни!

Брадвата се видя от записа, че е брадвичка и никакъв шанс няма с подобна да се предпазиш от такова куче. Под съмнение е дали от кучето е искал да се пази.
Виж целия пост
# 22 983
Съмнява ме брадва да пребори калашник.
Виж целия пост
# 22 984
заключваш ги в колибка навън, затискаш изхода някак, райджъри са, ще измислят нещо.
Оставят ги в колите.

Нали знаете, че това не са пинчерчета? Едното е било толкова "добричко" и  "лесно за затискане в колибка", че Деян е взел брадва със себе си, в случай, че кучето е било пуснато. Брадва! А Вие очаквате някой да ги затиска по колибки. Някои от нещата, които се пишат тук, са просто смехотворни!
Странно, че не е взел брадвата заради изстрелите, които са се чули предния ден.

Плюс това, има си хора, които знаят как да се справят с едно куче.
Виж целия пост
# 22 985
Аз не мога да знам дали Деян казва истината или лъже, но някъде някога да видяхте другото куче пуснато или да си играе с детето? Явно има защо да е все вързано.
Виж целия пост
# 22 986
mariposa_viv, снимките в реалност са "наобратно", т.е.
Скрит текст:

Не ви ли прави впечатление, как някой се опитва да подмени истината с тази нарочно обърната снимка (видно от логото) само и само за да се замаже евентуален гаф? Изфабрикува се "доказателство", че Калушев е левичар. Не визирам потребителката, която го качи в темата, тя вероятно само го е споделила с нас. Но все пак се питам - кому е нужно?

Не знам как очаквате да се определи дори денят на Околчица.
Като си купите някакво месо и го сложите във фризера на минусови температури, то не се разваля доста време.
Същото е и с труповете.
Хайде в кемпера да не са били минусови, но са били в хладилна температура и са се запазили доста добре.
Както и труповете в моргата се запазват дълго време и не се разлагат.
Как по-точно да се определи времето на смъртта?

Това, ако е така, предполагам го знаят и патолози/разследващи. Защо беше нужно да  го изтъкват като причина за дългото задържане на телата, а след освобождаването им да казват, че вече не се нуждаели от тях за определяне на времето на смъртта?
Виж целия пост
# 22 987
заключваш ги в колибка навън, затискаш изхода някак, райджъри са, ще измислят нещо.
Оставят ги в колите.

Нали знаете, че това не са пинчерчета? Едното е било толкова "добричко" и  "лесно за затискане в колибка", че Деян е взел брадва със себе си, в случай, че кучето е било пуснато. Брадва! А Вие очаквате някой да ги затиска по колибки. Някои от нещата, които се пишат тук, са просто смехотворни!

Брадвата се видя от записа, че е брадвичка и никакъв шанс няма с подобна да се предпазиш от такова куче. Под съмнение е дали от кучето е искал да се пази.
Кучетата са познавали Деян.
Виж целия пост
# 22 988
Логото на снимката се добавя впоследствие, след като е снимана снимката. То не е доказателство дали е обърната или не.
Сега видях - "Приблизителен ден на смъртта е посочен от експертизата. ... назначена тройна съдебно-медицинска експертиза със специалисти от София, с цел да се определи приблизителният час на смъртта."
https://www.vesti.bg/bulgaria/bankovata-tajna-na-44-smetki-svyrz … ource=chatgpt.com
Виж целия пост
# 22 989
Не знам как очаквате да се определи дори денят на Околчица.
Като си купите някакво месо и го сложите във фризера на минусови температури, то не се разваля доста време.
Същото е и с труповете.
Хайде в кемпера да не са били минусови, но са били в хладилна температура и са се запазили доста добре.
Както и труповете в моргата се запазват дълго време и не се разлагат.
Как по-точно да се определи времето на смъртта?

Специалисти могат.

Какви са метериологичните условия на Петрохан, че не могат 1 месец да изследват терена? Урагани и наводнения ли има?
Виж целия пост
# 22 990
Е как какво е подозрително? Един десничар винаги ще стрелял с дясна ръка и обратно. Абсурд е десничар да стреля с лява ръка. А с коя ръка е стреляно  си личи и по барутния нагар.
Явно в това разследване нито ръцете са важни, нито барутният нагар. Защото такъв имало и по ръката на Николай, но това било от чуждия изстрел.
Как досега не са сетили, че и това не е валиден тест. Вече всички престъпници ще казват, че не са стреляли те, а са били в близост до стрелеца.

Да, странно защо нагара на единия (Калушев) със сигурност е от изстрел, а на другия (Николай) стана от облак. Сега пък тоя изстрел отляво при Калушев...това изобщо не се връзва...
Отделно случая с Ивайло, в който намесиха Дечо, после не...и остана така...и нищо. Има твърде много нелогични неща дори само в техническата част, която изясняват, нелогични, та чак невъзможни...Не знам защо сме наречени конспиратори в тоз абсурден контекст.
Начинът, по който избягаха разследващите от пресконференцията с журналистите, е показателен за всичко...
По таьи логика, нагар трябва да има и Александър, след като и двамата с Николай са били в близост до барутния облак.
Виж целия пост
# 22 991
Не знам как очаквате да се определи дори денят на Околчица.
Като си купите някакво месо и го сложите във фризера на минусови температури, то не се разваля доста време.
Същото е и с труповете.
Хайде в кемпера да не са били минусови, но са били в хладилна температура и са се запазили доста добре.
Както и труповете в моргата се запазват дълго време и не се разлагат.
Как по-точно да се определи времето на смъртта?

Бе да ти кажа една топла пържола в хладилник си понадъхва след 3-4 дни.

В кемпера със сигурност ли е било като фризер? Все пак е луксозен, изолиран. Едва ли държи минус вътре

Инак брифинга не знам защо го организираха. Почти никакъв напредък за толкова време и без въпроси и отговори. Трябваше да пуснат едно прес съобщение. То хора, то зали, микрофони...
Виж целия пост
# 22 992
Изолиран или не, кемперът изстива бързо ако не работи двигателят и отоплението. Всяка кола без работещ двигател за минути се превръща в една ламарина - ледена или гореща, в зависимост от времето навън.
Не ми казвайте, че не го знаете това.
А на Околчица горе може и - 20 да е било навън.

По повод твърденията на Булнюз, че по тялото на Алекс има следи от бой, на първия брифинг Папалезов казва, че по телата не са открити никакви други наранявания освен огнестрелните рани. Сега си пуснах брифинга пак и го чух. В първия брифинг е. Толкова за “достоверните” данни на Булнюз.
Сега търся къде са казали, че Алекс е с рана на тила, не намирам такова нещо, а тук го твърдите категорично. Но ги гледам с превъртане и може да съм изпуснала нещо.
Виж целия пост
# 22 993
Няма да ни кажат истината никога! Както и за случая Белнейски нищо се разбра.
От приближени хора криминалисти ми казаха, че нито един криминалист не е допускан в хижата - за снемане на отпечатъци вадят примерно шкафа отвън, свалят отпечатъци и прибират. Което е безумно просто.
Крие се нещо огромно и мръсно....
Виж целия пост
# 22 994
ЧУ Космос са обявили днес конкурс за нов директор.
https://cischool.bg/bg/direktor-cosmos/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия