Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 832
  • 45 553
# 33 105
И да видят пак няма да повярват.
Виж целия пост
# 33 106
Ако има записи, трябва да ги покажат на роднините. Те имат право да знаят. А не да става като със снимката, излязла в Уикенд.
Виж целия пост
# 33 107
Имайте едно наум, че с устата на Диана Дамянова, говори едно дебело момче.
Виж целия пост
# 33 108
Ако има запис със самоубийството, нямат право да го показват на публиката, нали. Не е редно. Ако искат да го показват на журналисти, които да нямат право да го записват и разпространяват. Иначе, ще е ужас.
Ужас ще е, но така поне ще спрат спекулациите. Има начин да се покаже по по-щадящ начин, чрез замазване на образите, но точно в момента на стрелбата, като преди това ги дават ясно, за да няма съмнения кои са.
Напротив, конспирациите ще избоят наново. Ще кажат, че е АI, ще се броят снежинки, ще се чуват различни реплики, ще се виждат различни хора, дрехи, има ли изгорено няма ли. Колкото и да ми е любопитно да га видя този запис, по-добре е за общественото психично здраве да не вижда бял свят, освен за близките както някой правилно спомена.
Виж целия пост
# 33 109
Ljuboznatelna, записите са как тримата се самоубиват ( според Диана Дамянова). Само се чудя за тези избори ли ще ги пускат или за следващите.

 Всъщност  тази  лисица Дамянова просто задава провокативен въпрос,
 покрай атаката си към  МВР шефа Емил Дечев. Последният имал прегрешението, че е пътувал с яхта, на която е била и  Теодора Георгиева през ... през 2017 г.
Та ето  го въпроса на пиарката Дамянова, която очевидно  работи за ГЕРБ  :
 "Вярно ли е, че партньорските служби са възстановили образа /DVR/ на камерата срещу „хижата” в Петрохан и на този образ изрядно се вижда как тримата се самоубиват, в това число и т.н. двоен изстрел и как се е случил?"

Е... и аз се чудя вярно ли е .Wink
нали, ако имаше,  сто пъти щяха да го пуснат досега, все пак изборите наближават.
Виж целия пост
# 33 110
Ако има записи, трябва да ги покажат на роднините. Те имат право да знаят. А не да става като със снимката, излязла в Уикенд.

И аз мисля, че ако има записи, трябва роднините да имат опцията да ги видят.
Разбира се, само ако сами пожелаят, защото вярвам, че това би било изключително трудно решение.
Виж целия пост
# 33 111
Не мога да разбера как все случайно с някой пътуват тия хора, един с кола, друг с яхта. Други случайно пили чай и брали боровинки, трети ги записвали и пазили записи с години, все случайности.
Виж целия пост
# 33 112
Ljuboznatelna, записите са как тримата се самоубиват ( според Диана Дамянова). Само се чудя за тези избори ли ще ги пускат или за следващите.

 Всъщност  тази  лисица Дамянова просто задава провокативен въпрос,
 покрай атаката си към  МВР шефа Емил Дечев. Последният имал прегрешението, че е пътувал с яхта, на която е била и  Теодора Георгиева.
Та ето  го въпроса на пиарката Дамянова, която очевидно  работи за ГЕРБ  :
 "Вярно ли е, че партньорските служби са възстановили образа /DVR/ на камерата срещу „хижата” в Петрохан и на този образ изрядно се вижда как тримата се самоубиват, в това число и т.н. двоен изстрел и как се е случил?"

Е... и аз се чудя вярно ли е .Wink

Поразително подобно на въпроса за семенната течност в телата на Околчица. Нея още я изстискват. Sad
Виж целия пост
# 33 113

Напротив, конспирациите ще избоят наново. Ще кажат, че е АI, ще се броят снежинки, ще се чуват различни реплики, ще се виждат различни хора, дрехи, има ли изгорено няма ли. Колкото и да ми е любопитно да га видя този запис, по-добре е за общественото психично здраве да не вижда бял свят, освен за близките както някой правилно спомена.
И ти си права.. Няма полезен ход.
Виж целия пост
# 33 114
Не е нужно да пускат целия запис,ако има такъв., но излизайки тримата към кучешката колиба, и Ивей с пушка през рамо..е достатъчно
Виж целия пост
# 33 115
Според мен даже не е нужно да показват каквото и да е на целия народ. Можеха още в началото да кажат че има записи кое как се е случило и се води разследване до изясняване на обстоятелствата. И смятам че до сега щяхме да сме прключили по темата. Но не. Всичко трябва да е загадъчно, с измишльотини, с недомлъвки, със съчинения...
Виж целия пост
# 33 116
Ljuboznatelna, записите са как тримата се самоубиват ( според Диана Дамянова). Само се чудя за тези избори ли ще ги пускат или за следващите.

 Всъщност  тази  лисица Дамянова просто задава провокативен въпрос,
 покрай атаката си към  МВР шефа Емил Дечев. Последният имал прегрешението, че е пътувал с яхта, на която е била и  Теодора Георгиева.
Та ето  го въпроса на пиарката Дамянова, която очевидно  работи за ГЕРБ  :
 "Вярно ли е, че партньорските служби са възстановили образа /DVR/ на камерата срещу „хижата” в Петрохан и на този образ изрядно се вижда как тримата се самоубиват, в това число и т.н. двоен изстрел и как се е случил?"

Е... и аз се чудя вярно ли е .Wink

Поразително подобно на въпроса за семенната течност в телата на Околчица. Нея още я изстискват. Sad

Точно!
Нали, ако имаха наистина  такъв запис , не се съмнявам, че щяха да покажат досега...или поне  приемливата част от него
Виж целия пост
# 33 117
Не мога да повярвам, че на 2209 страница се пита защо пуснаха Деян! 🤦‍♀️ Което ме подсеща, че скоро не сте питали за знаменцата и за кучетата.

 
Ако има записи, трябва да ги покажат на роднините. Те имат право да знаят. А не да става като със снимката, излязла в Уикенд.

И Вие вярвате, че като им се покаже, и те ще кажат ок, така е? Не мислите, че ще има: искаме независимо разследване, искаме други специалисти, държавата ни дължи поне това, искаме нови експертизи на записите, защото виждаме някаква следа като от нагряване на екрана? Така ли?
Виж целия пост
# 33 118
Във времето на ИИ може да си изфабрикуват или натаманят, ако нямат.
Виж целия пост
# 33 119
Е то това остава. Съвсем за резил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия