Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 417
  • 45 552
# 33 360
От къде го знаем това, че момче на 20 г. е обучавало рейнджъри? Чалгата и клубовете са непростими, за разлика от всичките отклонения в живота на това момче. Носенето на пистолет на 19 г. приемливо ли е?

https://www.tiktok.com/@veronuhfz1x/video/7612992854222310678

"Според информация на NOVA за последно Николай Златков е видян в село Кости. Там се занимавал с децата, които се обучават в момента.
От прессъобщение, качено на сайта на МВР по-рано днес става ясно единствено, че лицата, които се издирват, са повече от едно. Според източници на NOVA Златков е придружавал част от децата и в чужбина."
Ама къде са тези деца?  ВИП гостите, които си признаха и проверяващите казват само за Ники, Алекс, малкият брат на Ники и Леон, други деца никой не е виждал и описвал като присъстващи.
Виж целия пост
# 33 361
Да, малкото, на което остана да се основава защитата Ви е, че още няма 100% доказателства за педофилията. А замисляте ли се защо? Защото аз мисля, че просто Хасърджиев се е оказал с по-малко протекции. Дано и тук се разрови всичко из основи.
Виж целия пост
# 33 362
Мисля си нещо около мотива и доста точната запознатост на Сарафов още в първия момент какво се е случвало в тази група.
Според мен са били наблюдавани, разследвани и се е готвела операция срещу тях. Знаейки, че има намесени и политици от опонентите, може би са чакали изборите да ги ударят. Но знаем и че Калушев има уше в службите. И преди е бил уведомяван за сигналите срещу него. Ако са знаели, че ги чака шумна операция на ДАНС и че обвиненията, които ще им стоварят, не са безпочвени, колко му е да се решат да покажат среден пръст на кочината и да си теглят куршума? Да го раздават бегълци от закона и то в някоя държава, която няма да ги екстрадира, не е изкушаваща опция.
Разбира се, службите пък ще си траят за вината си, че са се забавили и изпуснали ситуацията.
Виж целия пост
# 33 363
Толерантността към различните убеждения и начин на живот не е защита на теза. Кой как ги интерпретира е въпрос на субективна оценка.
Пдф на някои от вас е във фокуса на вниманието.
Виж целия пост
# 33 364

Това е Русев с Николай Златков в Мексико,ако е имало педофилия,защо си е мълчал?Вие въобще,като пишете замисляте ли се ,че вашите твърдения са лъжа.Тези хора са работили с много деца и до сега не е имало оплаквания?
Виж целия пост
# 33 365
Какво брилянтно изпълнение все пак на разследващите и властите... В темата се пише десет пъти по-ожесточено против жертвите и родителите и даже само един Калушев като тъмна фигура беше достатъчен и другите да бъдат заклеймени достатъчно...
Калпаво разследване, никакви новини, дори и след толкова време, очевидна връзка на държавата във всичко...но фокусът е все така другаде ..
Виж целия пост
# 33 366
Мисля си нещо около мотива и доста точната запознатост на Сарафов още в първия момент какво се е случвало в тази група.
Според мен са били наблюдавани, разследвани и се е готвела операция срещу тях. Знаейки, че има намесени и политици от опонентите, може би са чакали изборите да ги ударят. Но знаем и че Калушев има уше в службите. И преди е бил уведомяван за сигналите срещу него. Ако са знаели, че ги чака шумна операция на ДАНС и че обвиненията, които ще им стоварят, не са безпочвени, колко му е да се решат да покажат среден пръст на кочината и да си теглят куршума? Да го раздават бегълци от закона и то в някоя държава, която няма да ги екстрадира, не е изкушаваща опция.
Разбира се, службите пък ще си траят за вината си, че са се забавили и изпуснали ситуацията.
В тази посока са и моите мисли. С допълнение, че ушетата и покровителите на ИК са дали спусъка към екзитването на групата. Тяхната роля според мен е голяма, при разкриване ще бъдат злепоставени много. Но колко голяма е ролята в последният акт на екзитването, не мога да преценя. Убедена съм обаче, че групата е разследвана от служби и е предстояло разкриване.
Виж целия пост
# 33 367
Spensa, не ви разбрах. Мислите, че майката не се интересува от детето си, ли? Та затова не знае къде е ходило момичето. Ами може бащата да е криел, момичето и то съгласно на по-свободен живот. Има такива случаи в обществото.
А защо и бащата да е намерен в хижата? Той там не е бил тогава. Ако майката е действала бързо, ако с него е предстояла разправа, ако бащата я е заплашил с друго. Специалното място на момичето в смс има роля в случая за мен.
Не, не мисля, нищо за майката или за бащата. Не ги познавам.
Виж целия пост
# 33 368
Къде го гледате този клип с Миши, Мишинка и т.н., май е нещо ново?

Да, малкото, на което остана да се основава защитата Ви е, че още няма 100% доказателства за педофилията. А замисляте ли се защо? Защото аз мисля, че просто Хасърджиев се е оказал с по-малко протекции. Дано и тук се разрови всичко из основи.
И за чайчета и дрога нямало доказателства, щото не били открити такива субстанции в кръвта им. И за секта нямало доказателства, били си нормални будистки практики и децата били като на лагер, даже по-хубаво, че са при познати хора, а на лагер какви страхотии стават, мани-мани. При Ламата къде по-добре. Е, накрая завършваш мъртъв на 15 години, но преди това си имал уникален живот.
 Такова извъртане, думи нямам. Щом нещо не е открито в телата, значи не го е имало въобще.
Това записки на Лама, данни от сайтове, свидетели на практиките (повече от един и не само Валери), тези неща са едно нищо, скалъпени.
Ноу комент!
Виж целия пост
# 33 369
При все, че ако има нещо, то ще излезе , дори и дни преди това да е прието. А пък йакво да говорим  ако става дума за редовен прием...
Виж целия пост
# 33 370
Силно се съмнявам, че нещо ще изскочи от кръвните изследвания ако има прием преди дни или седмици. Организмът се изчиства много бързо, та не е добре да се твърдят неверни работи.
Виж целия пост
# 33 371
Само на мен ли не ми харесва и излъчването на Ивей, Дечо и Пламен от публикуваните снимки?
Те какви са ги вършили, не е ясно.
Виж целия пост
# 33 372
Моментът с шепненето “Миши дай да те цункам”  това не са ли Алекс и Ники? И двамата имат леко женски глас и ако шепнат си звучи точно така.
Виж целия пост
# 33 373
Кръвта се изчиства бързо, но някъде остават следи до над 3 месеца - косата примерно...
Ама да, забравих  ние в БГ не можем да правим такива тестове сигурно..
Виж целия пост
# 33 374
Силно се съмнявам, че нещо ще изскочи от кръвните изследвания ако има прием преди дни или седмици. Организмът се изчиства много бързо, та не е добре да не твърдят неверни работи.
Със седмици има следи от наркотици.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия