Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 595
  • 45 469
# 33 435
Може би дазел има предвид, че не са имали сексуални отношения Н и А.
Виж целия пост
# 33 436
Е ся...
Синове на Калушев са Blush
Виж целия пост
# 33 437
Според мен на това видео Алекс и Ники се сбогуват. И съвсем нормално е по-големият брат да говори умалително на по-малкия, даже и да го цунка. Вероятно Ники тръгва за София сам, защото не виждам някой да се качва с него в автомобила. Да кажем, че аз залагам на нормални братски отношения между тях.
Ново 20..те братя ли са?
Не смятам, че са любовници. Те си говорят на Мишинка, в училище си говорят на ко сʼтаа брат.
Виж целия пост
# 33 438
Тинейджър и младеж от мъжки пол да си говорят на "мишинка". Сигурно - пълно е с такива братя.
Виж целия пост
# 33 439
Според мен на това видео Алекс и Ники се сбогуват. И съвсем нормално е по-големият брат да говори умалително на по-малкия, даже и да го цунка. Вероятно Ники тръгва за София сам, защото не виждам някой да се качва с него в автомобила. Да кажем, че аз залагам на нормални братски отношения между тях.
Ново 20..те братя ли са?
Не смятам, че са любовници. Те си говорят на Мишинка, в училище си говорят на ко сʼтаа брат.
Те не знаят как се говори в училище,защото не са ходили..
Мишинка може би е към кучето, откъде знаеш, че двамата си говорят?

На записа аз мноого ясно чувам кучешкото дишане..
Виж целия пост
# 33 440
Те не са посещавали училище все пак. Затова си говорят както си искат 😌
Аз пък не съм сигурна, че не са имали интимни отношения помежду си... 🫣
Цялата история ми е мега гнусна!
И като гледам темпото как бааавно се движи, може би още година ще мине и ще излизат периодично някакви нещица.
Ей така да ни поддържат въображението...
Виж целия пост
# 33 441
Възможно е. Може и към кучето да е обръщението. Но краката, които се виждат до задната част на автомобила, аз не виждам да се качват в автомобила. В училище и момичета така си говорят.....на цигарка с биричка.
Виж целия пост
# 33 442
Ралица

https://m.youtube.com/watch?v=V9FPsAMyUyQ&pp=iggCQAE%3D&fbclid=I … zjmln4HIXxyZ9f1Ag
Виж целия пост
# 33 443
Вие имате ли деца? Какво е това непрекъснато оплюване на всички деца и младежи в обществото и величаене на живота в хижата. Направо минавате всякакви граници.
Виж целия пост
# 33 444
В хижата не са намерени субстанции...ок, може да са изгорени.
В кръвта не са намерени алкохол и наркотици. Ок. За следващи експертизи какво е намерено в косата още нямаме информация. Така че, чакаме информация за това имало ли е ДМТ партита.
Виж целия пост
# 33 445
Да, имам дете. На 17. Пием по чаша вино двете заедно. Не величая никого, но живея до училище в центъра на Пловдив. Това е положението. Имат си родители децата, щом те нямат против цигарите и бирата на 14, аз коя съм да морализаторствам. Отбелязвам преки наблюдения. Престаравате се с изопачаването на коментарите относно Ники и Алекс  и съответно идеализирането на българското училище. Тези деца, попаднали в тази среда аз, въпреки всичко, допускам нормални човешки взаимоотношения между тях.
Виж целия пост
# 33 446
Доколкото помня, информацията от брифингите е, че няма наличие на алкохол и се чакат от чужбина анализи за субстанции. Не беше ли така?
Виж целия пост
# 33 447
Абсолютно никой в темата не идеализира българското училище. Но пък да е толкова страшно, че да е по-добре да живееш в казарма с правилата на единствения ти "роднина," "учител" и "пътеводител" в живота от 9-10 годишен, по-добре ли е. Казармата е от 18 годишна възраст, нали?
Виж целия пост
# 33 448
Доколкото помня, информацията от брифингите е, че няма наличие на алкохол и се чакат от чужбина анализи за субстанции. Не беше ли така?
Да, така е. Тук нямало такива лаборатории казаха Т.Тодоров и Велинова. Изследва се косата.

Уилоу, адмирации от мен. Без твоя пост нямаше да видя това, за което говорите.
Виж целия пост
# 33 449
Това до Ники не е Алекс. Ох, Алекс и Ники са си говорили на Мишик и Мишинка. Да бе!
Били дали показания..То и Деян е дал ама ей колко романи се изписаха какво точно е дал.
Щом лъжат за Ивей, че се е самоубил два пъти, лъжат и за много други неща.
Женският глас казва: Мишик. И кучето й отговаря Мишинка, дай да те цункам. И започва да диша тежко на камерата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия