Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 498 855
  • 45 875
# 35 715
Моето предположение е, че разследващите действат по някакъв протокол и са длъжни да направят последващи огледи, предвид метеорологичните условия, за да потвърдят или отхвърлят предишните си изводи.

За Майсторова, не мисля, че ще проговори или ако го направи, ще е в стила на Ралица.
Ще иска да и се даде ефирно време, без прекъсване и без неудобни въпроси, за да разкаже своята версия.
На този етап никой от близките не е излезнал, за да каже по каква причина децата са били отглеждали от Калушев.
Каква може да е била причината той да откаже да се раздели с момчетата дори при външна опасност свързана с "рейнджърството" или непосредствена опасност преди 01.02
Виж целия пост
# 35 716
Ще се разкрият фалшивите новини.
Опорките.
Да се притесняват участниците в разследването, ако не са били коректни.
Без съмнение очакваме  версии и истински доказателства.
Има какво да каже и майката на Калушев.

Радвам ти се за оптимизма. Всички са посъветвани от адвокати какво да и да не говорят. Участниците в разследването няма да ги сменят. Това са служители, които вече са подписали своите изводи.

Международното разследване явно няма да го бъде. Бяхме питали "Бихте ли помогнали" и те казаха "Да". После попитахме ли нещо и кого не е ясно. Та и там заек едва ли ще излезе.

Реално информация може да излезе само от участниците. Само те имат информация. А това значи да ги разпитват като заподозрени и да ги стреснат (кофти, но би помогнало) - участие в престъпление. Деян за укриване на информация и намеса в уликите, майките - за неглижиране на децата и склоняване към блудство, спонсорите - за финансиране на педофилия, политическите лица - за чадър, училището - за документални престъпления. 2-3 добри адвоката на обвинението и ще изпеят всичко, което знаят. А те знаят, всеки от тях знае много. Но няма кой да го направи това обвинение.

Благодаря ти.

Обаче, ако нямаше нищо интересно, никой нямаше да продължава да охранява.
Допускам и нови хора да се занимават с разследването и да включат сериозна информация, а не телесни течности и неразкрити педофилии.
Каналът е много сериозен и заслужава внимание.
Винаги може да се разкрие Повече и повече.
Виж целия пост
# 35 717
Грайфери, гилзи, фасове, кръв, кутии, копчета , следи от влачене, следи от дрехи, от одеяло...Освен около самата хижа, и в по-разширен периметър
Виж целия пост
# 35 718
Снегът се стопи точно след изборите.
Виж целия пост
# 35 719
Грайфери, гилзи, фасове, кръв, кутии, копчета , следи от влачене, следи от дрехи, от одеяло...Освен около самата хижа, и в по-разширен периметър

Не знам. Снегът се затопля изкуствено и стопява за 2-3 часа. Можеше целият двор да е изследван отдавна. В Аляска също имат престъпления.
Виж целия пост
# 35 720
Просто днес някой случайно е видял, че криминалистите са там. А те може да са там от доста време, нямало е кой да ни уведоми.
Виж целия пост
# 35 721
За телефони и компютри нищо не сме чули от никъде. И от там доста неща могат да цъфнат. И хубаво изтрепали се сами, защо са си нагласили техниките да се самоизтриват. На кой му пука какво ще се случи след теб. И да си бил педофил, и да си вършил небогоугодни неща, няма да те има.
Виж целия пост
# 35 722
Грайфери, гилзи, фасове, кръв, кутии, копчета , следи от влачене, следи от дрехи, от одеяло...Освен около самата хижа, и в по-разширен периметър

Не знам. Снегът се затопля изкуствено и стопява за 2-3 часа. Можеше целият двор да е изследван отдавна. В Аляска също имат престъпления.
И извън двора трябва да огледат. Дали ще го направят е друг въпрос
Виж целия пост
# 35 723
Ами нали скоро София Андреева наминала оттам да си прибере някакви книги. Според нея собствениците нямало да имат против (значи отива без да е питала). И после иронизира полицаите как й казали, че всичко хартиено е изгоряло, а нали имало писмени доказателства, извадени от хижата.
Ако почне всеки, който е бил там, да наминава да си прибере по нещо и то без дори да е помолил наследниците за разрешение!!!, представям си една върволица от берачи на боровинки, пиячи на чай и т.н. как ровят из хижата за “забравени” вещи.
Дописвам: Артемис ме коригира, че София не е била на мястото, а е питала полициите дали може да отиде. Грешката е моя.
Виж целия пост
# 35 724
Ще се разкрият фалшивите новини.
Опорките.
Да се притесняват участниците в разследването, ако не са били коректни.
Без съмнение очакваме  версии и истински доказателства.
Има какво да каже и майката на Калушев.
Тя със сигурност знае много неща, ама си мълчи за да не храни любопитството на гаргите. Много добре знае и за СМСа и момичето във нейна чест какво означава.
Не знам дали в показанията си е споменавала допълнителна информация, но не очаквам да излезе нещо повече от нея.
Виж целия пост
# 35 725
Той не контактуват ли и с майка си чрез Сигнал? Как стои съобщението, ако е било там?
https://bntnews.bg/news/maikata-na-kalushev-ivailo-nikoga-ne-e-g … -1379308news.html
Виж целия пост
# 35 726
Той не контактуват ли и с майка си чрез Сигнал? Как стои съобщението, ако е било там?

Не знаем дали и с нея е било по Сигнал. Но Сигнал не изтрива съобщенията по подразбиране след 30 секунди. Има такава настройка. Деян казва, че при него е била включена. При майката може и да не е била включена.
Виж целия пост
# 35 727
Ами нали скоро София Андреева наминала оттам да си прибере някакви книги. Според нея собствениците нямало да имат против (значи отива без да е питала). И после иронизира полицаите как й казали, че всичко хартиено е изгоряло, а нали имало писмени доказателства, извадени от хижата.
Ако почне всеки, който е бил там, да наминава да си прибере по нещо и то без дори да е помолил наследниците за разрешение!!!, представям си една върволица от берачи на боровинки, пиячи на чай и т.н. как ровят из хижата за “забравени” вещи.
Глупостите на Андреева.
Хижата би трябвало да бъде охранявана докато разследването приключи в случай че се наложи в хода му да търсят /изземват нещо допълнително като доказателство.
След това ще предадат ключовете на прекия наследник на имота., а Софиа може да ходи да си иска книгите от него.
Виж целия пост
# 35 728
Не е ходила Андреева. Питала е полицаите дали може да отиде.
Виж целия пост
# 35 729
Не знам дали тази статия е пускана тук. За Деян и Калушев в Мексико.Яни Макулев също се споменава...
https://trud.bg/a/articles/nepublikuvani-kadri-ot-vip-prikliuche … i-kalushev-snimki
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия