Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 498 409
  • 45 859
# 35 925
И като се е колебаел, като заложници ли ги е държал в кемпера?

Надявам се не. То те ако не се знаели какво е станало с другите трима, това колебание може да си е било само вътрешно. На тях може нещо друго да им е казал ако изобщо са знаели, че другите трима са намерени мъртви. Може това да го е разбрал той, без да е стигнало до тях като информация.

Това е само спекулация, ние не знаем какво е станало. Аз само казвам, че хората са все пак хора и дори и за такива решения може да си има вътрешни терзания и колебания.
Виж целия пост
# 35 926
Много е неясно и мъгляво всичко. По ръцете на Николай в началото се казваше, че има барутни частици, но ги определиха като "попадане в облак". По ръцете на Ивей нищо, заради това, че са разранени, само по ръкавите, но при него стрелба с двете ръце...
Виж целия пост
# 35 927
Много е неясно и мъгляво всичко. По ръцете на Николай в началото се казваше, че има барутни частици, но ги определиха като "попадане в облак". По ръцете на Ивей нищо, заради това, че са разранени, само по ръкавите, но при него стрелба с двете ръце...

То проблема е, че от това което знаем и при двете групи хората са били близо един до друг. За да има барутни частици по Николай или той е стрелял или е стреляло много близо до него. Като се знае колко близо са били един до друг и двете са възможни. Предполагам само по количество частици и може би къде е попаднал куршума в главата му може да правят предположения дали е стрелял той или не.

При Ивей не може да се разбере дали е имал по ръцете, но отново, за да има по ръкавите или е стрелял той или е стреляно в негова близост. Тук с оглед на състоянието на ръцете му, може нищо да не могат да разберат освен да гледат от Пламен и Дечо кой има повече барутни частици по ръцете/тялото си.
Виж целия пост
# 35 928
Щом е убит от упор, няма как да не е стоял близо. Въпросът е къде са частиците и с каква концентрация.
Виж целия пост
# 35 929
Изолде, момичето е на 14. Не е на 15+. Гласът не е толкова детски, просто не е на възрастен. Слуша ли записа?
Виж целия пост
# 35 930
Какво недохранване?
Виж целия пост
# 35 931
Следи от недохранване, което е с продължителност.
Тела без косми (премахнати или окапали от недохранване или друго стресово за организма състояние)

Фенобарбитал, отчетен по време на врачанската аутопсия, с явно затруднение впоследствие да се определи количеството

Имали са връзка и Интернет до трети февруари.
Ако предположим, че ИК е знаел за хижата, отново идва въпросът, защо не е оставил двамата младежи, или поне АМ някъде ?
Следите от връзване, недохранването, това са процеси с продължителност, не са еднократни....

Следи от недохранване? Като държан е вързан с вериги в мазето на хижата с месеци, на филия хляб и чаша вода на ден? Моля ти се...
Виж целия пост
# 35 932
Олееле,  и недохранване пък сега...Как си ги съчинявате такива...Сега остава да кажете и че стоял заключен в тъмната стая с месеци.Окован...Нямам думи...С камшик не е ли бит, след като мине упояването с гъбена чорба...
Виж целия пост
# 35 933
На мен ми писна от разни хвърлени кукички и подмятания, за вас не знам.
Един куп се изредиха тук, все с вътрешна информация. Едната от психолозите, другата от следствието и вътрешния кръг на Майсторова, и т.н.
Виж целия пост
# 35 934
Ако можех някъде да прочета всичко сбито и систематизирано.. Толкова се уморих от точно тези “кукички”, че вече губя нишката и ми писна. С тази намерена гилза на Петрохан нищо не си обясних.
Виж целия пост
# 35 935
Изолде, това инфо от експертизата ли е?
Виж целия пост
# 35 936
Може би Алекс не е бил вързан, а НЗ да му е държал ръцете, а Калушев да го е застрелял в гръб. Куршумът минава през главата на АМ и се забива в челото на НЗ. Затова и не е излязъл, а заседнал.. вече не е имал тази сила.
Как предвид раните, които имат и двамата, си представяш разположението им в караваната? Защо единият има следи от барутни частици по ръцета, а другият няма, като и двамата са били в непосредствена близост?
Поспрете полета на фантазията.
Виж целия пост
# 35 937
Това с недохранването откъде дойде???
Виж целия пост
# 35 938
Ами държал му е ръцете, не китките. Изолде да каже.
Виж целия пост
# 35 939
Това с недохранването откъде дойде???

Още в началото го споменаха мимоходом, официално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия