Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 492 786
  • 45 739
# 35 955
Дечо и Пламен не ми изглеждат много слаби от онова, което съм виждала от стари фотографии и видеа. Да, мъже с грацилен тип структура, но не и мършави.

Не, няма повече какво да обявят от всичко дотук. Абсолютно не го вярвам.
Виж целия пост
# 35 956
нали показаха намерени епилатори, просто са ги ползвали по предназначение
не съм водолаз, но неопреновия костюм май се ползва по-удобно без косми
за системно недохранване или постене няколко дена трябва да пише из докладите какво е, но най-вероятно е религиозно постене, а не от липса на пари (с тоя нов кемпер за 250 000)
Виж целия пост
# 35 957
Дечо и Пламен не ми изглеждат много слаби от онова, което съм виждала от стари фотографии и видеа. Да, мъже с грацилен тип структура, но не и мършави.

Не, няма повече какво да обявят от всичко дотук. Абсолютно не го вярвам.
Да, закръгленки са били, имат бузки за щипане....
     Хм, на Пламен брадата как не е окапала от това недохранване...
Виж целия пост
# 35 958
Като човек, преживял химиотерапия от най-агресивен тип, мога да кажа, че първо окапва косата и то не нацяло. След два-три месеца окапват нацяло и космите по лицето и тялото, като най-упорити са миглите и веждите.
От глад не знам как може да се случи това. Химията просто спира деленето на бързоделящите се клетки, а космите са такива, затова спират да растат и окапват.
Недохранването може да се отрази, но много бавно, да не кажа хич. Да се разреди малко косата и толкова.

Изолдето разбуни духовете.

И аз не видях на клипчетата измършавели хора. А не е да не съм виждала много такива.
Клипчетата не вярвам да са архаични, предвид снега, кемпера, шейните и пр.
Виж целия пост
# 35 959
Аз не мисля, че може да се има доверие на твърденията й, предвид и придешните й изяви.

Относно глада, в състояния на тежка анорексия примерно, могат да окапят косми, да спре цикъла при жените, да се получат други хормонални промени... Но никой от тези мъже не прилича нито на анорексик, нито на недохранен.
Виж целия пост
# 35 960
Дечо и Пламен не ми изглеждат много слаби от онова, което съм виждала от стари фотографии и видеа. Да, мъже с грацилен тип структура, но не и мършави.

Не, няма повече какво да обявят от всичко дотук. Абсолютно не го вярвам.
Да, закръгленки са били, имат бузки за щипане....
     Хм, на Пламен брадата как не е окапала от това недохранване...

Това са нормални мъже, със слаби и грацилни фигури, не виждам измършавели такива.
Мъжът ми е с такава фигура, 185/80 и никак не изглежда гладуващ.
Спрете да търсите под вола теле.
Виж целия пост
# 35 961
Аз не мисля, че може да се има доверие на твърденията й, предвид и придешните й изяви.

Относно глада, в състояния на тежка анорексия примерно, могат да окапят косми, да спре цикъла при жените, да се получат други хормонални промени... Но никой от тези мъже не прилича нито на анорексик, нито на недохранен.

Това са си нормални изглеждащи хора. За мен не са недохранени. И да бяха (но не са) не мисля, че е ключова информация или е свързано със смъртта им. Малко отива повече в сферата на жълтините и клюките за мен.

По мои спомени официално на брифинг никой не е говорил за клизми така че аз това за сега го приемам като част от жълтите новини. И да ги бяха намерили, не съм сигурна, че щях да очаквам да ни го казват на брифинг, защото и това не мисля, че е свързано с разследването на убийствата. И по-добре да не ни съобщават такива неща ей така рандом за спорта …

Иначе да има повече от една причина някой да ползва клизма.
Виж целия пост
# 35 962
На брифинга казаха намерени са вещи от интимен характер. И да, напълно съм съгласна с това мнение, че се отива в жълтините и клюките. С какво това е свързано с темата? Тези хора само голи не ги показаха..

Аз не мисля, че може да се има доверие на твърденията й, предвид и придешните й изяви.

Относно глада, в състояния на тежка анорексия примерно, могат да окапят косми, да спре цикъла при жените, да се получат други хормонални промени... Но никой от тези мъже не прилича нито на анорексик, нито на недохранен.

Това са си нормални изглеждащи хора. За мен не са недохранени. И да бяха (но не са) не мисля, че е ключова информация или е свързано със смъртта им. Малко отива повече в сферата на жълтините и клюките за мен.

По мои спомени официално на брифинг никой не е говорил за клизми така че аз това за сега го приемам като част от жълтите новини. И да ги бяха намерили, не съм сигурна, че щях да очаквам да ни го казват на брифинг, защото и това не мисля, че е свързано с разследването на убийствата. И по-добре да не ни съобщават такива неща ей така рандом за спорта …

Иначе да има повече от една причина някой да ползва клизма.
Виж целия пост
# 35 963
Ако ще се пише нещо, то нека е тук, за да се прочете от всички ни.
Виж целия пост
# 35 964
Моля ви се, постът на РА изобразяващ трогателен портрет на детето и и Калушев има 4 хиляди лайка. Това не са фалшиви профили.
Виж целия пост
# 35 965
На  37:12 https://www.youtube.com/watch?v=cxMdlAiUiQs
Може и грешка за момент да е била или въздействието на момичето, което е било с тях  до преди няколко часа,  или пък някакъв дефицит при общуването в следствие на изолацията....

Потребителка писа тук, че в записите Алекс говори на Ивей в ж.род.
Може ли да пише в кой запис и точно къде е това?
Питам, защото това променя изцяло динамиката в групата. Сещате се как и не искам да го описвам. Дори може да се говори и за ревност. То тогава са си имали голям проблем там. Добавям и момичето. Как беше? Търси жената..
Ако не е жената са парите. И чашата прелива.

Да идва новото управление на МВР и да се стиковат с прокуратурата. Време е да ни пуснат малко трохи. Та дори и да кажат, че продлжава да се работи и какво е свършено до момента.

Изолде, значи и завещание няма?
Информация на лична и аз няма да откажа.
Виж целия пост
# 35 966
Мдам, детето казва на Ивей “Така, както си го хванала”
Виж целия пост
# 35 967
На  37:12 https://www.youtube.com/watch?v=cxMdlAiUiQs
Може и грешка за момент да е била или въздействието на момичето, което е било с тях  до преди няколко часа,  или пък някакъв дефицит при общуването в следствие на изолацията....

Потребителка писа тук, че в записите Алекс говори на Ивей в ж.род.
Може ли да пише в кой запис и точно къде е това?
Питам, защото това променя изцяло динамиката в групата. Сещате се как и не искам да го описвам. Дори може да се говори и за ревност. То тогава са си имали голям проблем там. Добавям и момичето. Как беше? Търси жената..
Ако не е жената са парите. И чашата прелива.

Да идва новото управление на МВР и да се стиковат с прокуратурата. Време е да ни пуснат малко трохи. Та дори и да кажат, че продлжава да се работи и какво е свършено до момента.

Изолде, значи и завещание няма?
Информация на лична и аз няма да откажа.
Благодаря!
Не мисля така. Алекс живее от години с тези хора. Няма как за няколко дена с момичето, това да промени начина на говор. И не става въпрос за едно изречение. Те водят разговор преди това с него и в един момент при обръщение към него го казва.
Това е странно. 
Дефицит на общуване нали казват тук, че няма. Били много щастливи.
Дори да си представим, че са общували доста на английски, това не може да го  промени.
Спирам, че наистина ми стана гадно.
Виж целия пост
# 35 968
И аз го гледах и чух. Това само на филм го бях виждала.
Виж целия пост
# 35 969
И сега какво? Всички са жени, а Калушев им е мъж и си живеят като в харем? Ми......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия