Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 482 631
  • 45 429
# 36 315
desi_slava07, аз мисля, че този случай, конкретно с въпросите, които задаваш, може да се използва като класически пример за манипулация.
Появяваш се с някаква информация, привидно не те интересува реакцията към нея. Ти си над нещата, защото знаеш повече от тях. Те те мразят, докладват, игнорираш ги. После изведнъж сменяш линията и минаваш на тяхната страна. Хората са изненадани и не знаят как да реагират. Започваш да ги забелязваш и да им отговаряш. Продължаваш с информация, която им е най-болезнената тема. Вече те следват безпрекословно.
И така всички приемат информацията, вече ще ти вярват на всичко.
Ето, сега знаем, че Александър е обезкосмен. Дори си има име точно тази педофилия. Всички масово мразят Калушев и спират да питат защо родителите са му дали детето. Родителите вече не са виновни.
Виж целия пост
# 36 316
Разследващите казват само за барутни частици по ръце и ръкави. Предполагам, че и от положението на ръцете на застреляния  зависи дали ще има наличие на барутни частици по ръцете и ръкавите му. Също и от посоката, откъдето идва изстрела, вероятно.
Чудя се защо всички удобно пропускат факта, че по Алекс липсват барутни частици. Ако се водим по обясненията на разследващите за малкото пространство в кемпера и изстрелите от упор, това изобщо няма никаква логика. Напротив, направо си противоречи с официалната версия. Как е възможно при изстрел от упор в такова тясно пространство един да е „чист“, а по другите да има всичко? Това е физически парадокс, който никой не обяснява.
Виж целия пост
# 36 317
ОК. Приемаме сектата и п,,,ята. Това е от години, нали така.. защо точно сега ИК решава да приключи всичко..Точно по този начин...Има ли нужда от палежа... Защо по такъв брутален начин се случва...
Бил е притиснат от обстоятелствата. Някой е разбрал мръсна тайна. Ама много мръсна.
Виж целия пост
# 36 318
Разследващите казват само за барутни частици по ръце и ръкави. Предполагам, че и от положението на ръцете на застреляния  зависи дали ще има наличие на барутни частици по ръцете и ръкавите му. Също и от посоката, откъдето идва изстрела, вероятно.
Чудя се защо всички удобно пропускат факта, че по Алекс липсват барутни частици. Ако се водим по обясненията на разследващите за малкото пространство в кемпера и изстрелите от упор, това изобщо няма никаква логика. Напротив, направо си противоречи с официалната версия. Как е възможно при изстрел от упор в такова тясно пространство един да е „чист“, а по другите да има всичко? Това е физически парадокс, който никой не обяснява.

Нали това пиша - разследващите казват само за "ръце и ръкави' . Не казват: по Алекс, по Николай, по Калушев.
Виж целия пост
# 36 319
Разследващите казват само за барутни частици по ръце и ръкави. Предполагам, че и от положението на ръцете на застреляния  зависи дали ще има наличие на барутни частици по ръцете и ръкавите му. Също и от посоката, откъдето идва изстрела, вероятно.
Чудя се защо всички удобно пропускат факта, че по Алекс липсват барутни частици. Ако се водим по обясненията на разследващите за малкото пространство в кемпера и изстрелите от упор, това изобщо няма никаква логика. Напротив, направо си противоречи с официалната версия. Как е възможно при изстрел от упор в такова тясно пространство един да е „чист“, а по другите да има всичко? Това е физически парадокс, който никой не обяснява.

Нали това пиша - разследващите казват само за "ръце и ръкави' . Не казват: по Алекс, по Николай, по Калушев.
Напротив, казват.
Виж целия пост
# 36 320
Разследващите казват само за барутни частици по ръце и ръкави. Предполагам, че и от положението на ръцете на застреляния  зависи дали ще има наличие на барутни частици по ръцете и ръкавите му. Също и от посоката, откъдето идва изстрела, вероятно.
Чудя се защо всички удобно пропускат факта, че по Алекс липсват барутни частици. Ако се водим по обясненията на разследващите за малкото пространство в кемпера и изстрелите от упор, това изобщо няма никаква логика. Напротив, направо си противоречи с официалната версия. Как е възможно при изстрел от упор в такова тясно пространство един да е „чист“, а по другите да има всичко? Това е физически парадокс, който никой не обяснява.

Нали това пиша - разследващите казват само за "ръце и ръкави' . Не казват: по Алекс, по Николай, по Калушев.
Напротив, казват.

Къде казват 'по Алекс"? Къде казват "по Николай"? Без да уточняват ръце и ръкави?
Виж целия пост
# 36 321
Интересен факт - дъщерята на Безуханова е превела парички на рейнджърите в деня на убийството. Тоест до последно са захранвани от нея, като мотивът така старателно да ги обгрижва така и не се изясни.
И тя като ВТ е продала софтуер.

https://forbesbulgaria.com/2026/01/09/diginex-kupi-osnovaniya-ot … a-za-55-mln-evro/
Виж целия пост
# 36 322
Знаем ли дали Алекс е бил в кемпера, когато Ники е бил убит?
Виж целия пост
# 36 323
В предишния си пост съм дала информация относно разпръскването на барутните частици при изстрел.
Виж целия пост
# 36 324
Знаем ли дали Алекс е бил в кемпера, когато Ники е бил убит?
По-скоро дали Алекс е убит в кемпера. Ако е на открито, това донякъде би обяснило липсата на частици. Обаче това пък не ми се връзва с позата, в която е открит.
Виж целия пост
# 36 325
Всички масово мразят Калушев и спират да питат защо родителите са му дали детето. Родителите вече не са виновни.

Никой не мрази ИК, чак пък толкова не е важен, просто кофти човек. А родителите и на АМ и НЗ са взели грешни решения и цял живот ще носят последиците от това. И няма как да бъдат оневинени, всичко което са направили е било съвсем съзнателно.
Виж целия пост
# 36 326
В предишния си пост съм дала информация относно разпръскването на барутните частици при изстрел.

Е и? В Кемпера има и мебели, също и тялото на Калушев може да е пречка при изстрел. Откъде знаем къде има открити барутни частици в кемпера освен по ръцете и ръкавите на двама от загиналите?
Виж целия пост
# 36 327
Аз пък се замислям, дали барутните частици не се търсят само по ръцете, с цел да се потвърди или отхвърли дали дадения човек е стрелял.
Виж целия пост
# 36 328
При изстрел от упор- имаме 0 частици...Алекс-упор ИК- в устата...Единствено НЗ - упор или много близко разстояние...
Виж целия пост
# 36 329
Интересен факт - дъщерята на Безуханова е превела парички на рейнджърите в деня на убийството. Тоест до последно са захранвани от нея, като мотивът така старателно да ги обгрижва така и не се изясни.

Simple Smile Ако са ѝ хвърляли боб дали ще продаде стартъпа си за въглеродно счетоводство, кой знае - https://www.capital.bg/biznes/startup/2026/01/15/4872570_ljubomi … ata_si_plan_a_za/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия