РА е провалена майка,
Апелативната прокурорка води дело за сложно шесторно убийство.
Що за знак за равенство?!
кога се превърна в сложно шесторно убийство. Демек, самоубити няма?!Когато има мъртви хора, при които смъртта не е настъпила естествено, се образува наказателно производство за убийство на две и повече лица срещу неизвестен извършител. После се установява евентуално самоубийство ли е. И друг път съм писала, че при обесен, хвърлил се от етаж, интоксикиран и др, така се прави.
Между другото, нали много се говореше за тези оръжия, които са имали. Защо на никое от прожектираните ни филмчета не видяхме един път да са въоръжени. Те си оправят оградите, електропастирите, вдигат бариерата, напред-назад ходят, общо взето битови неща вършеха, и къде са им оръжията. Една карабина не видях.