Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 576
  • 45 516
# 45 465

Не бях чувала някой да си предоставя личното оръжие, което му се води на отчет, на някой друг да си го ползва. Това вече е малко малоумно.

А, малко.

Ще дойдат сульо и пульо и ще "използват" оръжията, които са на името на "рейнджърите". И когато сульо и пульо убият някой, кой отива в затвора? Кой ненормалник би си раздавал оръжието наляво и надясно? Кой?


Обвинявам ги, че са държали Алекс в хижата насред оръжията и тайната дейност.

Само него ли? А другите деца през годините?
Виж целия пост
# 45 466
Аз пък друго збелязвам, което ми боде очите. Виждам модел. А има ли модел има умисъл. И моделът е - имаме две групи от по трима човека, като във всяка група двама са застреляни в главата, един от тройката под брадичката (в устата).  Питам се защо? И ми идва един единствен логичен отговор. Защото изстрел в устата/брадичка се свърза основно със самоубийство. Както тук доста хора спорехте, че на убиец няма да му е хич удобно да убива в брадичката с дълго оръжие. Демек, трябвало е във всяка тройка да има един явен за пред публиката самоубиец.
Виж целия пост
# 45 467
Добре де, ако Калушея е видял каквонстава в хижата, защо не се е обърнал къю: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Виж целия пост
# 45 468
Добре де, ако Калушея е видял каквонстава в хижата, защо не се е обърнал къю: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Това е много добър въпрос!
Защо е нямал доверие в институциите да му спасят живота, неговия и на децата.
Виж целия пост
# 45 469
Умисъл?
Няма самоубийство без умисъл
Освен ако не е нещастен случай което не знам води ли се самоубийство.
Повечето самозастрелвания са в слепоочието. В устата пушки защото не става по другия начин.
Аз не знам тия хора ходили ли са в казарма?
Разбирам момчетата да се гърмят толкова нефелно, но чичаци от поколението със задължително военно?

Те според мен са се самоусилвали, имаше такъв модел, заради липсата на нормални топли емоционални отношения.
Виж целия пост
# 45 470
А защо не е пратил на Майсторова и на Ралица информация. Ако се случи нещо с тях да я разгласят! И не е като да не е писал на майка си.
Виж целия пост
# 45 471
Да не забравяме, че Дечо и Пламен нямат законно регистрирани оръжия, и е доста нелогично да са се гръмнали сами с чуждо оръжие.
Виж целия пост
# 45 472
Да не забравяме, че Дечо и Пламен нямат законно регистрирани оръжия, и е доста нелогично да са се гръмнали сами с чуждо оръжие.
Съвсем логично е
Нали са се упражнявали преди това в стрелби.
Виж целия пост
# 45 473
Добре де, ако Калушея е видял какво става в хижата, защо не се е обърнал към: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Не ви ли хрумва,че отговорът би могъл да е, че не е можел, бил е възпрепятстван да пише колкото му душа иска на всеки n на брой съобщения и тн.
Виж целия пост
# 45 474
Да не забравяме, че Дечо и Пламен нямат законно регистрирани оръжия, и е доста нелогично да са се гръмнали сами с чуждо оръжие.

E, с чие да се гръмнат според теб? Нали всичко е било общо? Ти самата го пишеш в чаршафите си. Те са били като седемте джуджета, само дето едно е липсвало и на негово място са опитали да внедрят една Снежанка, ама старият крал нещо им е прецакал плановете. Та, когато Снежанка е отлетяла на юг, а властелинът на пръстените е дал разпорежда всички да се гърмят  двамата малки хобити какъв избор са имали? Хващат каквото оръжие им падне и имат под ръка, и се гърмят! Думата на Касчей Безсмъртний не се цепи на две. После като ги намери на "по-хубавото място", какво ще му обясняват, защо не са изпълнили заповедта? Хайде малко по-сериозно.
Виж целия пост
# 45 475
Добре де, ако Калушея е видял какво става в хижата, защо не се е обърнал към: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Не ви ли хрумва,че отговорът би могъл да е, че не е можел, бил е възпрепятстван да пише колкото му душа иска на всеки n на брой съобщения и тн.

Тоест, било му е позволено да пише само на Майсторова съобщение, което почва с "Нищо което чуеш не е истина...."?

Vanne, а защо не е вярвал на роднините си, на близките, на случайни хора по социалните мрежи? Може ли в случая да говорим за параноя или психоза, която е излизала извън границите на нормалното?
Само преди 2-3 седмици беше този случай, в който баща качи клипчето с това как един дядо гази велсипеда на детето му, заради шепа набрани череши. Мисля че всички видяхме обществения отзвук.
Виж целия пост
# 45 476
Повтарянето на едни и същи размисли на едни и същи хора как го наричаш?

Аз искам да знам как НПО създадено преди 20 дни има среща с министър и сключва споразумение с министерство. Ето това много искам да разбера. И много се надявам министърчето да е привиквано на повечко разпити.
Искам да знам другото министърче защо и то по бързата процедура дало лиценз на училище Космос.
Искам да знам защо кметчето лъга за сумите.
Искам да знам кой разпореди това безобразие на служба КОС с разрешителните.
Много неща искам да знам.. все интересни.
Виж целия пост
# 45 477
Във Великобритания трима затворници са убили мъж, осъден за смъртта на осиновеното си дете! И това затворници! А тук майки с жар и плам оневиняват мъж, отглеждащ малки момчета в гората. Деца, които не са ходили на училище, деца изоирани от връстниците си, заобиколени от опасни оръжия. И довел ги по един или друг начин до гибел!
Виж целия пост
# 45 478
Скрит текст:
Да не забравяме, че Дечо и Пламен нямат законно регистрирани оръжия, и е доста нелогично да са се гръмнали сами с чуждо оръжие.
Съвсем логично е
Нали са се упражнявали преди това в стрелби.
Няма подобна информация Дечо и Пламен да са се упражнявали в стрелба. Чиста проба спекулация си е това твърдение.
Виж целия пост
# 45 479
Най-много обиди има към споделящите официалната версия, върнете се назад и прочетете, мисля още стоят. А Ването колко обиди изписа към децата като цяло, не е истина. Такава омраза от жена, към деца ме стъписва.

А, да и никой не ми отговори Ивей, в коя точно дирекция на МФ е работил.
Ти халюцинираш. Къде съм писала обиди към децата. Имаш предвид наркомана и лъжец Валери ли? Че тя и собствената му майка го нарича така.

И защо ми изтриха поста, в който питам Флоресита дали е модератор. Защото ми се струва, че е такъв!

А ако го няма нашия "спам", темата ще е умряла отдавна. То вие реално няма какво да кажете, освен някоя стреличка по родителите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия