Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 224
  • 45 524
# 45 480
Повтарянето на едни и същи размисли на едни и същи хора как го наричаш?

Аз искам да знам как НПО създадено преди 20 дни има среща с министър и сключва споразумение с министерство. Ето това много искам да разбера. И много се надявам министърчето да е привиквано на повечко разпити.
Искам да знам другото министърче защо и то по бързата процедура дало лиценз на училище Космос.
Искам да знам защо кметчето лъга за сумите.
Искам да знам кой разпореди това безобразие на служба КОС с разрешителните.
Много неща искам да знам.. все интересни.

Ти пък, как очакваш отговори на толкова прозаични и скучновати въпроси като си имаме Туин Пикс, убиец педофил с иригатори, вибратори и клизми...
Виж целия пост
# 45 481
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Виж целия пост
# 45 482
Ами Валери е злоупотребявал с наркотици и е лъжел и манипулирал майка си и баща си. Това как се нарича? Това не си го измислям, а го казва майка му.
Сега може вече да се е променил, но към момента, в който е бил при ИК, си е бил точно такъв.
Виж целия пост
# 45 483
Повтарянето на едни и същи размисли на едни и същи хора как го наричаш?

Аз искам да знам как НПО създадено преди 20 дни има среща с министър и сключва споразумение с министерство. Ето това много искам да разбера. И много се надявам министърчето да е привиквано на повечко разпити.
Искам да знам другото министърче защо и то по бързата процедура дало лиценз на училище Космос.
Искам да знам защо кметчето лъга за сумите.
Искам да знам кой разпореди това безобразие на служба КОС с разрешителните.
Много неща искам да знам.. все интересни.

Ти пък, как очакваш отговори на толкова прозаични и скучновати въпроси като си имаме Туин Пикс, убиец педофил с иригатори, вибратори и клизми...
Те са си го издундуркали този убиец
Виж целия пост
# 45 484
Ами Валери е злоупотребявал с наркотици и е лъжел и манипулирал майка си и баща си. Това как се нарича? Това не си го измислям, а го казва майка му.
Сега може вече да се е променил, но към момента, в който е бил при ИК, си е бил точно такъв.

Ааа, значи щом майка му казва, че е наркоман - вярваме й! Но щом каже, че Калушев се е изстрелвал през фонтанелата и разкаже всички останали ненормални неща, които са били ежедневие в сектата - не й вярваме, тя си така си дрънка глупости. Много удобно, ама не става така.
Виж целия пост
# 45 485
Добре де, ако Калушея е видял каквонстава в хижата, защо не се е обърнал къю: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Това е много добър въпрос!
Защо е нямал доверие в институциите да му спасят живота, неговия и на децата.
Ама им е имал доверие да лапа и да се възползва от тях. Че даже и на крака са му ходили на хижата.
Виж целия пост
# 45 486
Медиите писаха, че Ивей е работил като данъчен експерт в МФ. Няма друга информация.
Виж целия пост
# 45 487
Не само майка му казва, а и самия Валери казва, че е употребявал наркотици към онзи момент.
Виж целия пост
# 45 488
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Тежковъоръжени наемници си го измисли ти!
В хижата са работели доброволци! Кои са те и къде са сега? Постоянно са посещавали хижата външни хора. Мислиш, че в Гинци са ги водили на отчет ли? Гинци виж на картата къде е, на 15 минути с кола от хижата. Викаш, баба Пена клюкарката от Гинци няма начин да не е виждала наемници, ако е имало.
Те родителите им не са виждали оръжията, ама наемниците са ходили препасани с тях, нали.
А на камерата ги има, но вие оплюхте mata hari като ви ги показа.
Виж целия пост
# 45 489
Не само майка му казва, а и самия Валери казва, че е употребявал наркотици към онзи момент.
Пушил е трева. Тука половината, дето пишат в тая тема са го правили, ама не са наркомани.
Виж целия пост
# 45 490
Не само майка му казва, а и самия Валери казва, че е употребявал наркотици към онзи момент.

И пак самият Валери казва, че Калушев е злоупотребявал сексуално с него. Или пак вярваме избирателно? И не само на Валери явно. И самият Леон казва, че е спал в едно легло с Калушев. И самият Николай е казал, че Макулев е пияница, който не може да гледа сина си. Защо не вярваме на тези деца?
Виж целия пост
# 45 491
Ами Валери е злоупотребявал с наркотици и е лъжел и манипулирал майка си и баща си.

Глупости, дори майка му каза, че само е пушил трева. Наркотици не е употребявал. Но то с такава майка ...
Виж целия пост
# 45 492
Да внесем малко ред защото тук твъде се изопачават фактите. София не е казвала, че "Калушев се е изстрелвал през фонтанелата", а че той и другите са запознати с метод при който можеш да се самоубиеш по такъв начин, че душата ти/енергията ти или там каквото излиза от тялото ти при смъртта да излезе през фонтанелата. Защото темата за начина на умиране при будистите е изключително застъпена. Естествено защото от това как си умрял и през къде ти излиза духа зависи прераждането ти. Та София казваше, че ако са искали да се самоубиват ще го направят по този начин, а не по варварския с разстрел.
Относно Валери дали е бил наркоман. След като майка му е обикаляла по психолози значи той не просто си е попушвал трева...ами е имал сериозни последствия от това и изменения на поведението. И това Валери не го отрече. И ако ви направи впечатление Валери нито веднъж не каза, че майка му за нещо лъже, дори напротив. по-скоро потвърди всичко.
Виж целия пост
# 45 493
А, според мен отклоненията в поведението при майка му са повече и по-видни, от колкото при Валери.
Все пак тя твърди, че на 8 месеца е проговорил... и какви ли още не странни неща.
Виж целия пост
# 45 494
Това за "тревата" е малко тинтири-минтири, мека форма да не се злепоставяме според мен. Каза първо, че е бил "наркозависим", като се има в предвид какво може да се пуши днес, синтетични мизерии, бонзай и незнам си още какво, с което хората стоят като зомбита в полузаспала стойка на улицата. Аз лично познавам няколко бивши за момента наркомани, повечето от които ако ги питат родителите какво са взимали, им казват "ами пуших много трева".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия