Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 636
  • 45 544
# 45 510
Ти да видиш....във форум на майките се защитава употребата на наркотици.....Иначе мнооого морал, много нещо....Едно лудо набиване на кончета.... Не знам що се хабят напоследък да се борят с наркодилъри и теафиканти.Я виж , то нищо лошо няма да дръпнеш нещо.Сега какво ли няма...Ей така , за душата...То по една две цигари дневно, или нещо малко не те прави наркоман...Мале, мале...после питат е кой ще си даде детето в гората при чичаци...

Аз мога да говоря само за себе си: аз съм категорично против наркотиците! И да, за мен тревата също е наркотик, само че лек. И да, против пушенето на трева съм. Ни една, ни половин цигарка. Ни с повод, ни без повод. Никога! Всичко това обаче не означава, че бих нарекла Валери тежък наркоман. Да не говорим, че София с многото претенции, е трябвало сама да се справи, а не да търси някакъв ненормалник по горите, да "лекува" тоя 15 годишен тогава пикльо. Щом с един хлапак не може да се справи, а е предпочела да се отърве, натрисайки го на друг човек и тотално абдикирайки от родителските си задължения, каква майка е тая изобщо?
Виж целия пост
# 45 511
Ти да видиш....във форум на майките се защитава употребата на наркотици.....Иначе мнооого морал, много нещо....Едно лудо набиване на кончета.... Не знам що се хабят напоследък да се борят с наркодилъри и теафиканти.Я виж , то нищо лошо няма да дръпнеш нещо.Сега какво ли няма...Ей така , за душата...То по една две цигари дневно, или нещо малко не те прави наркоман...Мале, мале...после питат е кой ще си даде детето в гората при чичаци...

Аз мога да говоря само за себе си: аз съм категорично против наркотиците! И да, за мен тревата също е наркотик, само че лек. И да, против пушенето на трева съм. Ни една, ни половин цигарка. Ни с повод, ни без повод. Никога! Всичко това обаче не означава, че бих нарекла Валери тежък наркоман. Да не говорим, че София с многото претенции, е трябвало сама да се справи, а не да търси някакъв ненормалник по горите, да "лекува" тоя 15 годишен тогава пикльо. Щом с един хлапак не може да се справи, а е предпочела да се отърве, натрисайки го на друг човек и тотално абдикирайки от родителските си задължения, каква майка е тая изобщо?
Моля не давайте подобни съвети как някой е трябвало сам да се оправи без да сте преминала през нещо подобно! Валери може и да не си дава сметка/ или може би много добре си дава/, но може би отивайки при ИК да е спасил житието -битието си.
Виж целия пост
# 45 512
Ти да видиш....във форум на майките се защитава употребата на наркотици.....Иначе мнооого морал, много нещо....Едно лудо набиване на кончета.... Не знам що се хабят напоследък да се борят с наркодилъри и теафиканти.Я виж , то нищо лошо няма да дръпнеш нещо.Сега какво ли няма...Ей така , за душата...То по една две цигари дневно, или нещо малко не те прави наркоман...Мале, мале...после питат е кой ще си даде детето в гората при чичаци...

Аз мога да говоря само за себе си: аз съм категорично против наркотиците! И да, за мен тревата също е наркотик, само че лек. И да, против пушенето на трева съм. Ни една, ни половин цигарка. Ни с повод, ни без повод. Никога! Всичко това обаче не означава, че бих нарекла Валери тежък наркоман. Да не говорим, че София с многото претенции, е трябвало сама да се справи, а не да търси някакъв ненормалник по горите, да "лекува" тоя 15 годишен тогава пикльо. Щом с един хлапак не може да се справи, а е предпочела да се отърве, натрисайки го на друг човек и тотално абдикирайки от родителските си задължения, каква майка е тая изобщо?
Ето тук вече си в голяма, не,, огромна грешка.  Явно изобщо не си запозната с темата...Моли се да не ти се налага да разбереш  какво е да имаш близък със зависимост. ..По добре замълчи и премини на друга тема
Виж целия пост
# 45 513
Ами то и дългите варианти на записите реално са рязани от разследващите. Трябва да е имало десетки часове, те пуснаха само 3 записа по около 2 - 3 часа, мисля. Така че, най-вероятно ще има рязани моменти и в тях, да. Но пак стигаме до презумпциите - или разследващите нарочно режат неща, които да прикрият убийства, или са махнали такива, които според тях са маловажни.
Виж целия пост
# 45 514
Той ги бил сринал психическо, защото явно не е искал, вече да си играйка с тях. И е спрял да точи пари от баща си, пак за тях.
И като краен резултат се е спасил. Ами определено е бил по-умен от останалите, а е имал и донякъде адекватен баща, който го е подкрепил. Също като бащата на другото дете на РА, и бабата и дядото на Леон.

пп. Според разни справки, Ивей е работил само около 2 г. в МФ, неясно в коя дирекция. За толкова време НЕ се става добър експерт и професионалист. Толкова по този въпрос.
Явно сривът психически настъпва  все като свършат парите....
  Май на ИИ в МФ му е била първата работа, започнал като стажант / около 2000 г/, в онези години да те вземат в МФ без грам стаж на мен ми говори доста, и после да заминеш да учиш в САЩ при майка учителка и баща работник...
Виж целия пост
# 45 515
Ами то и дългите варианти на записите реално са рязани от разследващите. Трябва да е имало десетки часове, те пуснаха само 3 записа по около 2 - 3 часа, мисля. Така че, най-вероятно ще има рязани моменти и в тях, да. Но пак стигаме до презумпциите - или разследващите нарочно режат неща, които да прикрият убийства, или са махнали такива, които според тях са маловажни.
Или са премахнали моменти, които не трябва да се показват на широката общественост преди да приключи разследването.
Виж целия пост
# 45 516
Каквото и да правят разследващите, все са в грешка, щом заключенията им са тези, които вече са оповестени. Каквото и да кажат, все ще бъдат обвинявани, че не са успели да оневинят и избелят тези хора. Ма пусто, с доказателства работят, а не по желание на разни жени, зарязали си децата в гората.
Виж целия пост
# 45 517
Каквото и да правят разследващите, все са в грешка, щом заключенията им са тези, които вече са оповестени. Каквото и да кажат, все ще бъдат обвинявани, че не са успели да оневинят и избелят тези хора. Ма пусто, с доказателства работят, а не по желание на разни жени, зарязали си децата в гората.
Знаете ли, вас трябва особено много да ви интересува коректно ли работят разследващите, но остава мистерия защо доста хора се държат сякаш това не ги касае. Те спят спокойно понеже няма да са като тези майки дето да си оставили децата в хората, лошите чичковци са ликвидирани/ самоликвидирани/. Сега остава едната майка да си понесе последствията / искаме и за другата ама детенцето прехвърлило пълнолетие…/и можем да отдъхнем…
Никой не го интересува /освен шепата родни вероятно / тези хора да бъдат избелени, на никой не му пука, това не стана ли ясно? Не му пука! Стига внушения съшити с бели конци. Вие запис изгледахте ли, пък позамислихте ли се кой ще се гърми така като вчера е боядисвал коридор а днес говори как ще купи играчка за снежни топки?
Виж целия пост
# 45 518
Да, факт. В нашата държава на никой не му пука, докато той нарушава правилата и се възползва от политически чадър. И почва да пищи в момента, в който му го затворят. Нали така?
Виж целия пост
# 45 519
С доказателства работят, затова министърът се изказа, че тепърва щял да проверява дали са събрани както трябва такива. То всички видяхме как умишлено унищожават доказателства и на двете места, как умишлено не търсят детето, как лъжат за брой гилзи, за джипове и какво ли не, но се очаквало да им вярваме. Ами не. Само ще им гледаме сеира как ще се потят да си доказват скалъпената версия. Трябва да почнат да им удържат всички спечелени дела срещу тях -на прокуратурата, мвр и другите правоохранителни органи, току виж  почнали да внимават как работят. Откъде накъде ние ще им плащаме санкциите за некадърната работа, освен дебелите заплати?
Виж целия пост
# 45 520
Умишлено унищожават доказателства? Вие, какви доказателства имате за това?Баш клевета е, според неюридическото ми съзнание.
Виж целия пост
# 45 521
Сега гледам филма "Малкият Буда". Гледала съм го, когато излезе, но нищо не помня. Та, имам един въпрос. Тулку е всъщност прерожденец на някой лама, нали? И ако Николай и Александър са били тулкувци, на кого са били прераждания?
Виж целия пост
# 45 522
Вчера между другото, ми се появи някакъв пост, че горе на хижата пак имало полиция (майче пишеше един полицай) и един цивилен следовател.
И съответно се мрънкаше, какво още изследват след 4 месеца.
Като цяло ако се работи по случая се мрънка, ако не се работи, също.
Виж целия пост
# 45 523
Това за тулковците, не са ли всъщност разсъждения на СА? Защото в интервюто при Бенатова по спомени каза нещо от сорта "Той никога не е казвал, но всички знаехме, че са прерожденци-тулкувци". Кой е потвърдил? Май никой. Някой по запознат да каже. "Тулку е тибетски будистки термин, който обозначава духовен учител (лама), който съзнателно избира да се прероди, за да продължи духовното си дело. Това е човек, за когото се смята, че е съзнателен приемник на предишен просветлен майстор."  "Признаване: След смъртта на тулку, неговите ученици и други лами извършват специални ритуали и търсят определени знаци, за да открият детето, което е неговата следваща инкарнация (както се прави при избора на Далай Лама)." Та всъщност.. Не са ли ги подготвяли за тулкувци? Защо ще убива тулкувците? Тук малко се разбърква тази теория, за убийство тип "да отидем в по-добър свят"
Виж целия пост
# 45 524
Те не искат полицията за работи,  искат да излезе някой и да каже, че са застреляни от злите сили, а ламата е бял и добър.

За Александър даже имало предположение за конкретен лама, който се е преродил в него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия