Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 038
  • 45 532
# 45 510
Ивка, те записи не гледат и снежинки не броят.
На тях прокурорът им каза, че има секта, педофилия и самоубийства и това им е напълно достатъчно.
Виж целия пост
# 45 511
Да, не-търсенето на кемпера и най-вече откъслечните записи(те имат с месеци назад, справка поклоните.) които прекъсват много удобно навсякъде, а те са със сензори на движение, някъде при видимо абсолютно движение просто се местят с десетки секунди напред.. тези две нещат крещят, че се крие нещо.
Виж целия пост
# 45 512
Vanne, ти не нарече ли преди няколко дни всички други деца пикльовци? Не каза ли, че се насират( сори, ама е твой израз) в такива ситуации, в които е бил Алекс? Това, че ти изтриха поста, не значи, че не си го написала и не сме го видели! Та хайде по-леко с това, че си обиждала само Валери! Да не говорим, че и него няма за какво да го обиждаш.
Горе-долу това написах. Дали "всички деца" съм написала, щом са изтрили поста ми, няма как да знаем. Ето затова не трябва да се изтриват постовете!!!
Но си спомням, че използвах "ще се наакат". Насират на теб явно повече ти харесва.
Въобще като е изтрит поста ми, сега цитираш извън контекста...
Използва ли тези думи? Използва! Сега точно кой такъв глагол си използвала не зная, но смисъла беше точно такъв! В края на краищата е изтрито и не мога да го цитирам. И като не са абсолютно всички, пак беше включила достатъчно обиди към общата популация деца. Поне имай доблест да си го признаеш, а не да извърташ всички ли са и коя дума си ползвала!
Виж целия пост
# 45 513

В хижата са работели доброволци!
Е какво са работели тези доброволци...
И аз това се чудя...
Но това са думи на Пламен при проверка в хижата. Очевидно не са били само шестимата в хижата, той казва.. общо към 20 човека.
Виж целия пост
# 45 514
Е, стига, де. Сега пък СА майка-героиня я изкарахме. Да, грижила се е за 2-те деца, едното с шизофрения, но не е работила и не е имала финансови затруднения никакви. Има жени, които се грижат за 2 деца, едно с увреждания и работят, защото нали...
Иначе, че бащата само е развивал бизнеса и не се е интересувал от семейството много - много, съм съгласна.
Както и че СА има проблеми и е била в доста уязвимо положение, когато ИК я е манипулирал. Ама тя е основния виновник за случилото се с ВА, не мога да я оправдая, колкото и да й е било трудно.
Каквото и да е пушил важното е че е имало проблем. Това го каза София, имало е оплакване от училище, че е тормозил съученици, не го отрече и самият Валери и майка му е търсела начин да го спасява. Какво и било и на нея само тя си знае - дъщеря с шизофрения самоубила са, син първо със сериозен здравословен проблем, сепсис ако се не лъжа и по болници, после с промени от наркотици и баща...странна птица бих казала. Защото имам чувството, че тази жена през цялото време се е борила сама. Този баща ми е призрачен. Явно е купувал отсъствието си като бащина фигура като е давал пари. Така, че изглежда на София не и е било никак лесно и не се учудвам, че може и да има някакви последствия за психиката и тя.
Виж целия пост
# 45 515

В хижата са работели доброволци!
]


Е какво са работели тези доброволци...

Ония са правели нищо, ама от сърце, а тия са им помагали. Доброволно.

Шокк, ето ти Валери:

Цитат
Това, което казва майка ми, в интерес на истината, частично е вярно. Аз пушех трева, марихуана. Вземал съм и... това, което казва също за тестовете, което те ми правеха тестове, също беше вярно. Важно е да се уточни, че никога не съм вземал хероин или не съм бил на някакви тежки наркотици, защото тя казва "синтетика". Синтетични канабиноиди съм пушил, защото исках да продължа да пуша марихуана и това нещо не се случваше лесно, тъй като те ме следяха. Тяхното притеснение на родителите ми основно беше свързано с това, че сестра ми, която доста бегло беше спомената, имаше параноидна шизофрения. И те абсолютно логично хората се притесняваха, че и аз също мога да развия такава, което си е логично притеснение. Та това се случва... аз се запознах точно покрай въпросните ми експерименти с психеделици... се запознах с Калушев", разказва Валери.
От тук:
https://dnes.dir.bg/obshtestvo/valeri-za-mayka-mu-sofiya-dade-1- … zapochnah-na-15-g

А ето ти и майка му:

Цитат
Синът ми от марихуаната мина на синтетика, бях много щастлива, че беше при Иво. Да приемем, че аз съм майката дзвер и будистка с промит мозък, не му хванах вяра на това момче. Той ги срина психически."
Oт тук:

https://clubz.bg/171061

За повече подробности ще трябва да гледаш интервюто, което явно не си гледал.


Никога не е бил на тежки наркотици, за съжаление на наричащите го наркоман.
Виж целия пост
# 45 516
Той ги бил сринал психическо, защото явно не е искал, вече да си играйка с тях. И е спрял да точи пари от баща си, пак за тях.
И като краен резултат се е спасил. Ами определено е бил по-умен от останалите, а е имал и донякъде адекватен баща, който го е подкрепил. Също като бащата на другото дете на РА, и бабата и дядото на Леон.

пп. Според разни справки, Ивей е работил само около 2 г. в МФ, неясно в коя дирекция. За толкова време НЕ се става добър експерт и професионалист. Толкова по този въпрос.
Виж целия пост
# 45 517
Медиите писаха, че Ивей е работил като данъчен експерт в МФ. Няма друга информация.
Всичко за Ивей се базира на профилът му в Линкедн. Няма никакво инфо за него. Нито в източници на български, нито на английски.
Виж целия пост
# 45 518
Ти да видиш....във форум на майките се защитава употребата на наркотици.....Иначе мнооого морал, много нещо....Едно лудо набиване на кончета.... Не знам що се хабят напоследък да се борят с наркодилъри и теафиканти.Я виж , то нищо лошо няма да дръпнеш нещо.Сега какво ли няма...Ей така , за душата...То по една две цигари дневно, или нещо малко не те прави наркоман...Мале, мале...после питат е кой ще си даде детето в гората при чичаци...
Виж целия пост
# 45 519
Значи сигурна съм, че и един запис не е изгледан както трябва за да се каже,че няма манипулация. Отделете си едни 20на минути от живота и прегледайте например това. На 01.02 джипа идва в 13:54:20 часа , спира отпред  /и точно когато нещо се товари разтоварва / и после прекъсва и почва на 13:56:20,  изрязани са 2 минути:
https://youtu.be/_3fXxd7Wmew?is=5v6rHJNpOY4rNObF
Това е само един пример.
Виж целия пост
# 45 520
Окей Флоресита, вие знаете ли какво е "синтетичен кабиноид", което наричат синтетичен хашиш или Х? Знаете ли, от клипчетата на хора които са в полузаспало състояние на улицата в България, някой не са на фентанил, ами именно на така наречения "синтетичен кабиноид" или на другото там синтетично където го пушат бонзай. Доста трупясващ наркотик, от една дръпка прави хората мармалад, силно пристрастяващ е. Това ли наричате "не-тежък наркотик"? "Грам синтетичен хашиш е търгуван сред ученици за 50 лева. Наркотикът е особено опасен, защото води до тежка абстиненция и дори еднократна доза е с негативи за психиката. Той присъства в списък 1 на високорисковите наркотични вещества." Аз лично съм имал приятели зависими и моля моля, не го бъркайте с "трева" и ефектите от нея. Слуховете е, че е напръскан с нещо като отрова за хлебарки. https://za-edin-chist-jivot.org/items-1/%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B3 … 1%87%D0%B0%D0%B9/
Виж целия пост
# 45 521
Ти да видиш....във форум на майките се защитава употребата на наркотици.....Иначе мнооого морал, много нещо....Едно лудо набиване на кончета.... Не знам що се хабят напоследък да се борят с наркодилъри и теафиканти.Я виж , то нищо лошо няма да дръпнеш нещо.Сега какво ли няма...Ей така , за душата...То по една две цигари дневно, или нещо малко не те прави наркоман...Мале, мале...после питат е кой ще си даде детето в гората при чичаци...

Аз мога да говоря само за себе си: аз съм категорично против наркотиците! И да, за мен тревата също е наркотик, само че лек. И да, против пушенето на трева съм. Ни една, ни половин цигарка. Ни с повод, ни без повод. Никога! Всичко това обаче не означава, че бих нарекла Валери тежък наркоман. Да не говорим, че София с многото претенции, е трябвало сама да се справи, а не да търси някакъв ненормалник по горите, да "лекува" тоя 15 годишен тогава пикльо. Щом с един хлапак не може да се справи, а е предпочела да се отърве, натрисайки го на друг човек и тотално абдикирайки от родителските си задължения, каква майка е тая изобщо?
Виж целия пост
# 45 522
Ти да видиш....във форум на майките се защитава употребата на наркотици.....Иначе мнооого морал, много нещо....Едно лудо набиване на кончета.... Не знам що се хабят напоследък да се борят с наркодилъри и теафиканти.Я виж , то нищо лошо няма да дръпнеш нещо.Сега какво ли няма...Ей така , за душата...То по една две цигари дневно, или нещо малко не те прави наркоман...Мале, мале...после питат е кой ще си даде детето в гората при чичаци...

Аз мога да говоря само за себе си: аз съм категорично против наркотиците! И да, за мен тревата също е наркотик, само че лек. И да, против пушенето на трева съм. Ни една, ни половин цигарка. Ни с повод, ни без повод. Никога! Всичко това обаче не означава, че бих нарекла Валери тежък наркоман. Да не говорим, че София с многото претенции, е трябвало сама да се справи, а не да търси някакъв ненормалник по горите, да "лекува" тоя 15 годишен тогава пикльо. Щом с един хлапак не може да се справи, а е предпочела да се отърве, натрисайки го на друг човек и тотално абдикирайки от родителските си задължения, каква майка е тая изобщо?
Моля не давайте подобни съвети как някой е трябвало сам да се оправи без да сте преминала през нещо подобно! Валери може и да не си дава сметка/ или може би много добре си дава/, но може би отивайки при ИК да е спасил житието -битието си.
Виж целия пост
# 45 523
Ти да видиш....във форум на майките се защитава употребата на наркотици.....Иначе мнооого морал, много нещо....Едно лудо набиване на кончета.... Не знам що се хабят напоследък да се борят с наркодилъри и теафиканти.Я виж , то нищо лошо няма да дръпнеш нещо.Сега какво ли няма...Ей така , за душата...То по една две цигари дневно, или нещо малко не те прави наркоман...Мале, мале...после питат е кой ще си даде детето в гората при чичаци...

Аз мога да говоря само за себе си: аз съм категорично против наркотиците! И да, за мен тревата също е наркотик, само че лек. И да, против пушенето на трева съм. Ни една, ни половин цигарка. Ни с повод, ни без повод. Никога! Всичко това обаче не означава, че бих нарекла Валери тежък наркоман. Да не говорим, че София с многото претенции, е трябвало сама да се справи, а не да търси някакъв ненормалник по горите, да "лекува" тоя 15 годишен тогава пикльо. Щом с един хлапак не може да се справи, а е предпочела да се отърве, натрисайки го на друг човек и тотално абдикирайки от родителските си задължения, каква майка е тая изобщо?
Ето тук вече си в голяма, не,, огромна грешка.  Явно изобщо не си запозната с темата...Моли се да не ти се налага да разбереш  какво е да имаш близък със зависимост. ..По добре замълчи и премини на друга тема
Виж целия пост
# 45 524
Ами то и дългите варианти на записите реално са рязани от разследващите. Трябва да е имало десетки часове, те пуснаха само 3 записа по около 2 - 3 часа, мисля. Така че, най-вероятно ще има рязани моменти и в тях, да. Но пак стигаме до презумпциите - или разследващите нарочно режат неща, които да прикрият убийства, или са махнали такива, които според тях са маловажни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия