Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 492 936
  • 45 745
# 45 585
Тука има едни хора, които уж много държат на презумпцията "невинен до доказване на противното", но само когато им изнася на тях. Същите хора се чудят как да припишат тази случка я на Пеевски, я на Борисов, а ако може и на двамата едновременно, защото на тези двамата очевидно всичко може да им се припише. Момичета, разсъждавате изключително предубедено относно това, кои могат да са добри, и кои не само могат, ами са си задължително лоши. Водите се от омраза, заради която сте готови да загърбите всеки реален, обективен факт, а също и здравия си разум.
Освен това нивото на темата падна много заради постоянните нелепи твърдения на противниците на официалната версия. Напр. за това, че може в нормална ситуация една камина на пелети да изпуска пушек, та чак да излиза от помещението навън. Всички камини на пелети са със затворени горивни камери, така се произвеждат по дизайн. Откритите камини работят с дърва или с брикети, но не и с пелети. Ако пелетно котле или камина изпускат пушек в помещението, това определено би било повод за големи притеснения и спешни действия. Също така всички отоплителни системи с водна риза се проектират със защита срещу спиране на тока - има различни варианти да се осигури такава, но е задължителна при изграждането им.
Аз просто се чудя дали да пиша повече тук, все пак да се демонстрира наивност - как да е, но да се демонстрира явна некомпетентност, вече не е ОК. Да не говорим и за това, че има 2-3 лица от Ягодка, които докладват непрекъснато, когато дадено мнение не им изнася и се трие на поразия. Защо да си хаби нормалният човек времето да пише, след като не е наясно дали написаното ще оцелее? Май няма смисъл.
Хайде защитници в темата на Пеевски и Борисов ли има? Ха ха, те са направили достатъчно и се разтресоха, видя се на изборите.. Няма нужда никой да им приписва нищо.
Аз не виждам някой да ги защитава, ама само защото са се оак@ли, не значи че и за Петрохан са виновни. Там нещата са доста банални, нищо че тук се спрягат всякакви версии, дето и сценаристите от Холивуд не могат да измислят. Даже Дейвид Линч не може.
Виж целия пост
# 45 586
Борисов всъщност се изказа цветущо макар и с една дума - като каза  'лама' и направи молитвена поза с ръцете през смях, което беше доста показателно за това, че се подиграва с версията на разследването и не изпитва грам емпатия към жертвите. 
Виж целия пост
# 45 587
Борисов всъщност се изказа цветущо макар и с една дума - като каза  'лама' и направи молитвена поза с ръцете през смях, което беше доста показателно за това, че се подиграва с версията на разследването и не изпитва грам емпатия към жертвите. 
Точно това показа, че не изпитва и грам емпатия и се подиграва. Но не на разследващите, а на сектантите.
Виж целия пост
# 45 588
Това ще да е мотива.Да.Остаряването.И убиват близките си да не страдат с остаряването...Отивам да си купя Глок.
Пак го правите! Изваждате дума от текст и започвате интерпретации. Манипулативно е, но пък и много поучително как действа един манипулатор. Я пак, прочетете какво съм написала, но моля не пропускайте думите около “остаряване”
Може би просто чете с неразбиране, иначе не си обяснявам и много от мненията тук и на някои други потребители:)
Виж целия пост
# 45 589
Ами явно някои експертизи отнемат повече време. Сигурно чакат от чужбина отключването на устройствата.
Виж целия пост
# 45 590
Реалността я знаят само очевидци. Та вярващите на официалната версия всички сте присъствали през годините и познавате хората и начина им на живот, винаги пишете с абсолютна убеденост какво са правили и как са живеели, всичко ви е ясно.
Невярващите на официалната версия не сме били в живота на групата и затова нищо не ни е ясно, нито бяхме чували за тази група, нито мотиви, нито начина на приключването й и търсим логични отговори. Какво странно има в това?
Скрит текст:
Исках да отговоря на Кити Кет, но постът е изчезнал.
Ами , съжалявам, това не е редно.
Предлагам отбор Ягодка да си пишат сами и да се дописват и докладват.
Ще решат случая.

Да, крайно време е да им оставим темата и да видим как с небивалиците си ще променят реалността.
Виж целия пост
# 45 591
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Виж целия пост
# 45 592
Скрит текст:
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Само с няколко изпушени цигари марихуана наркоман не се става и няма нужда от лечение. Другите неща, които употребяват са ясни. Валери каза освен това, че ламата го е принуждавал по неговия си начин с манипулации и разни мантри да правят секс. Това ще го коментираш ли? На това вярваш ли на Валери или само, че е пушил дизайнерски цигарки?
Виж целия пост
# 45 593
Скрит текст:
Борисов всъщност се изказа цветущо макар и с една дума - като каза  'лама' и направи молитвена поза с ръцете през смях, което беше доста показателно за това, че се подиграва с версията на разследването и не изпитва грам емпатия към жертвите.  
Точно това показа, че не изпитва и грам емпатия и се подиграва. Но не на разследващите, а на сектантите.
И за вас е нормално един политик, който толкова години е управлявал държавата, да демонстрира как не изпитва емпатия към 6 жертви, от които и дете, и да се подиграва с трагедията? Неговото поведение спрямо случая прилича на психопатно.
Виж целия пост
# 45 594
Скрит текст:
Борисов всъщност се изказа цветущо макар и с една дума - като каза  'лама' и направи молитвена поза с ръцете през смях, което беше доста показателно за това, че се подиграва с версията на разследването и не изпитва грам емпатия към жертвите.  
Точно това показа, че не изпитва и грам емпатия и се подиграва. Но не на разследващите, а на сектантите.
И за вас е нормално един политик, който толкова години е управлявал държавата, да демонстрира как не изпитва емпатия към 6 жертви, от които и дете, и да се подиграва с трагедията? Неговото поведение спрямо случаят прилича на психопатно.

Не, не е нормално за политика.
А нормално ли е зрял мъж, да взима и да отглежда малолетни деца, включително да решава дали ще посещават или не училище, като едновременно с това извършва измама, предоставяйки нотариално заверени документи пред институциите, че тези деца са там само временно. Това не е ли още по-психопатно?
Виж целия пост
# 45 595
То няма нищо нормално в тази история. Нито главните участници, нито донорите им, нито държавата, която са използвали да се вихрят.
Виж целия пост
# 45 596
Че и въпреки случилото се, същият политик рече, че пак би превел пари... Явно е бил на зор нещо да превежда суми...
Виж целия пост
# 45 597
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Мързеливка, не се хаби да пишеш и да се правиш на интересна. Само с няколко изпушени цигари марихуана наркоман не се става и няма нужда от лечение. Другите л@йна, които употребяват са ясни. Валери каза освен това, че ламата го е принуждавал по неговия си начин с манипулации и разни мантри да правят секс. Това ще го коментираш ли? На това вярваш ли на Валери или само, че е пушил дизайнерски цигарки?
  Само тантри , мантри....е с..с, но само марихуана, синтетика не е наркомания? Ми купувате ли на децата си, то е безопасно...Питам, така както вие питате някой ще си прати ли децата в гората...

Валери бил наркоман, защото експериментирал с марихуана/синтетична марихуана на 15. Влиза в сектата да бъде "излекуван" от зависимостта си и ламата започва да го черпи гъби и ДМТ, но щом Ламата предписва, е полезно. И самият лама, който си има лаборатория и отглежда домашна марихуана, гъби и синтезира ДМТ, не е наркоман, а спасител.
Виж целия пост
# 45 598
Че и въпреки случилото се, същият политик рече, че пак би превел пари... Явно е бил на зор нещо да превежда суми...
В кочина живеял Ламата и майка му съжалявала, че се е върнал.
Изяли парите дадени от СА. Продал апартаментите на лелите си и тях "опукали".
В Мексико е мислел, че ще обучава деца на чужденци. Желаещи нямало.
Само в БГ- кочината е намерил "хранилка". Ходили в хижата Боровинковци. Давали пари. Явно са били малко за будистки храм и повече ученици.
Виж целия пост
# 45 599
Като доста политически активни(били са на протестите мин година, НЗ го има на снимка.. СА изглежда е доста политически активна..) Васил Терзиев нали е спонсор и редица политици, Кирил Петков нали и той е бил там, ама се е карал с ИК(не знам дали това не е само слух), показват кое според тях, а и според много българи е Кочината. Интересно Бойко Борисов нали го има в една снимка с ИК на спасяването с децата в духлата. Интересно Бойко май не е правил почти никакви изказвания за Петрохан, а той има обикновено мнение за всичко, поправете ме ако има конкретни изказвания
Борисов е бил 2010г при Духлата в качеството си на премиер. Не е имал познанство с никой от групата, то тези които са ги познавали и са им ходили на крака в хижата мълчат кат пукали,  та той ли да се изказва...
Кръгът е от деца на червения елит, новата вълна на промяната, с щипка от връзки с ДС, ББ не е в този мач.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия