Освен това нивото на темата падна много заради постоянните нелепи твърдения на противниците на официалната версия. Напр. за това, че може в нормална ситуация една камина на пелети да изпуска пушек, та чак да излиза от помещението навън. Всички камини на пелети са със затворени горивни камери, така се произвеждат по дизайн. Откритите камини работят с дърва или с брикети, но не и с пелети. Ако пелетно котле или камина изпускат пушек в помещението, това определено би било повод за големи притеснения и спешни действия. Също така всички отоплителни системи с водна риза се проектират със защита срещу спиране на тока - има различни варианти да се осигури такава, но е задължителна при изграждането им.
Аз просто се чудя дали да пиша повече тук, все пак да се демонстрира наивност - как да е, но да се демонстрира явна некомпетентност, вече не е ОК. Да не говорим и за това, че има 2-3 лица от Ягодка, които докладват непрекъснато, когато дадено мнение не им изнася и се трие на поразия. Защо да си хаби нормалният човек времето да пише, след като не е наясно дали написаното ще оцелее? Май няма смисъл.