Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 502 194
  • 45 950
# 45 900
Мисля си, че не зная кой е новият главен секретар на МВР. Мъча се да си спомня, а не мога. Очевидно не е от умнокрасивите и не обича да се рекламира. За разлика от Кандев, за който и уличните кучета разбраха.
Мисля си, че истинските предатели са приятелите им от ПП.
Мисля си, че има сделка и тя включва мълчание.
Само да уточня, че мразя политиката и искрено съчувствам на честните хора, които по някакъв начин са принудени да участват в нея.
Мисля си, че ПП предадоха своите приятели и сключиха сделка. Осигуриха честни избори срещу това откритите за тях компромати в хижата да не видят бял свят. Може и бъдещата политическа двойка красиви и силни мъже да са част от сделката.
Мисля си, че пишем тук нахалос. Хабим се излишно, плюем се излишно, късаме си нервите излишно.
Истината я знаят всички замесени, но са я изтъргували. А ние си скубем плитките.
Нито компроматите ще видят бял свят, освен ако не се наложи, нито истината ще излезе наяве някога.
Родителите мисля и те са част от уравнението. Те си знаят.
Остава да разберем къде е позиционирана новата власт.
И според мен всичко е започнало с протестите през декември.

Аз лично много се уморих от тази тема.
Мъчим се да изясним неща, които отдавна са ясни на разследването.
Освен, че се покрихме с плюнки от главата до петите, някаква друга файда има ли?
Виж целия пост
# 45 901
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Ами нали ще палят после, остана преди паленето да боядисват за да “скрият” нещо ? Остана и да са извикали професионална фирма за почистване предния ден и да измият прозорците и да запалят после.
Виж целия пост
# 45 902
Припомнете ми, за боядисването от къде се разбира ? От разговорите им, или от роднините? Да не се окаже, че е било зазиждане, плюс боядисване.. ?
Виж целия пост
# 45 903
Аз мисля, че Ралица го каза някъде- боядисването.
Виж целия пост
# 45 904
Хм. Деян е написал, че не е предател. И как си беше сменил името на ФС страницата? Това "не е предател" ми говори много. Че принципно е имало нещо тайно, за което той е знаел. И което се е разкрило и довело до  тази трагична развръзка. Той сякаш казва "Предадени са, но не от мен".

Имаше и още  нещо със никнейма му по някое време , беше на испански . С точност не си спомням, но нещо като :  "не бъди злобен, не бъди простак"...нещо  подобно
Към кого ли е било това послание? Към някой който поназнайва испански?

Къде е написал, че не е предател? Беше си сменил името на (тук го преведоха като) "не бъди задник".
Виж целия пост
# 45 905
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Ами нали ще палят после, остана преди паленето да боядисват за да “скрият” нещо ? Остана и са са извикали професионална фирма за почистване предния ден и д а измият прозорците и да запалят после.
Не и ако не са искали да изгорят цялата хижа, а само определени неща. Това обяснява и защо са оставили кучетата вътре - мислели са, че огънят ще си остане само в мазето и са го ограничили.
Виж целия пост
# 45 906
Припомнете ми, за боядисването от къде се разбира ? От разговорите им, или от роднините? Да не се окаже, че е било зазиждане, плюс боядисване.. ?
На едно от видеата, мисля , че  Ивей коментираше
Виж целия пост
# 45 907
А мен продължава да ме гложди нещо дребно.
"Овчарят", намерил кемпера каза, че е бил до пътя, на метър-два, което си е отбивка.
След това се започна "в пущинака", "в горите", "на недостъпно място", няма как да се качи линейка....
Кемпер се качил, а линейка не може, и затова се наложило неколкократно качване и сваляне на телата в кемпера. Дано поне са били опаковани, че иначе материалът от едното ще се е пренесъл на другото.
И за телата в петрохан си мисля, ако не са намерени така, кой и защо ще ги слага едно върху друго? Нали така и частици, и кръв, и всичко може да се пренесат.
Виж целия пост
# 45 908
Кмета на Гинци казва, че телата са намерени пред входа на хижата. Интересно е, че супер убедително казва, че до телата са намерени 3 пистолета и една малка карабина. Не 2, а 3. Казва също, че вътре в едно от помещенията са открити оръжия с куршуми, освен многото гилзи. Пожарът се възпламенил около 20 часа, преди да си тръгнат от огледа и са викнали втори път пожарната.
Защо пожарната не е стояла дежурна там докато трае огледа?
Какви са тези 3 пистолета и една карабина? Защо не съответства броя на официално обявените оръжия?
Какви са тези открити вътре оръжия с куршуми? Не са били в касите, а отвън в помещение, и заредени.
Изследвали ли са всички открити гилзи вътре?

https://www.facebook.com/reel/1223661263229634
Виж целия пост
# 45 909
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.

Според мен има логика в думите Ви!
Виж целия пост
# 45 910
Какви чудовищни неща да са се случвали в коридора?🙄
Виж целия пост
# 45 911
Както потребителката писа - няма такива доказателства. Просто предполага.

Радвам се, че почнаха да пишат и други потребители в темата! А също и че Уилоу и Кубратова отново пишат тук!
Виж целия пост
# 45 912
Моля, някой запознат да каже какво ще стане с НПО-то с великото име Национална агенция, след като са останали само 2ма членове. И за какво им е РА да е вписана в това НПО... кой ще рейнджърства и още един въпрос - има ли активи това НПО?
За НАКЗТ не знам, но дружеството им Българска асоциация по екстремни спортове, където се подвизава цялата шестрока, има половин милионче задържения. Сумата се дължи неизвестно на кого, както е неизвестно икой е дал четвърт милион за кемпера. За кувьози събирайте капачки, за кемпер на ламата, шейни, дронове и оръжия, няма проблеми. Извратена история.
И как са регистринани тия български и национални сдружения, така и не ми е ясно.
Виж целия пост
# 45 913
Ако наистина е имало 3 пистолета и една пушка, както кмета казва, с изстреляни по един патрон от три оръжия и от едното 2, то тогава мистерията с откритата 'липсваща' гилза се разплита. Търсели са липсваща гилза от третия пистолет. Тогава обаче следва въпросът- защо лъжат за броя на оръжията? Колко изстрела има - четири или пет? Ако са били 5, картинката тотално се обърква с версията самоубийства.
Виж целия пост
# 45 914
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Ами нали ще палят после, остана преди паленето да боядисват за да “скрият” нещо ? Остана и са са извикали професионална фирма за почистване предния ден и д а измият прозорците и да запалят после.
Не и ако не са искали да изгорят цялата хижа, а само определени неща. Това обяснява и защо са оставили кучетата вътре - мислели са, че огънят ще си остане само в мазето и са го ограничили.
Кой пали стая от къща?Стига… Вие ако искате да изгорите някакви предмети от вашият дом холът или мазето ли ще подпалите като това е доста неконтролиран процес. Това не са хора със специални образователни потребности! Нали са изпечени престъпници ,манипулатори и тн., как ще разчитат ,че “огъня ще остане само вътре”
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия