Мисля си, че истинските предатели са приятелите им от ПП.
Мисля си, че има сделка и тя включва мълчание.
Само да уточня, че мразя политиката и искрено съчувствам на честните хора, които по някакъв начин са принудени да участват в нея.
Мисля си, че ПП предадоха своите приятели и сключиха сделка. Осигуриха честни избори срещу това откритите за тях компромати в хижата да не видят бял свят. Може и бъдещата политическа двойка красиви и силни мъже да са част от сделката.
Мисля си, че пишем тук нахалос. Хабим се излишно, плюем се излишно, късаме си нервите излишно.
Истината я знаят всички замесени, но са я изтъргували. А ние си скубем плитките.
Нито компроматите ще видят бял свят, освен ако не се наложи, нито истината ще излезе наяве някога.
Родителите мисля и те са част от уравнението. Те си знаят.
Остава да разберем къде е позиционирана новата власт.
И според мен всичко е започнало с протестите през декември.
Аз лично много се уморих от тази тема.
Мъчим се да изясним неща, които отдавна са ясни на разследването.
Освен, че се покрихме с плюнки от главата до петите, някаква друга файда има ли?