Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 503 526
  • 45 982
# 45 915
Припомнете ми, за боядисването от къде се разбира ? От разговорите им, или от роднините? Да не се окаже, че е било зазиждане, плюс боядисване.. ?

Лично от Ивей. На видеото като се връщат от с. Българе, слиза Калушев и в разговора Ивей му казва "боядисахме коридора/коридорите" /не мога с точност да чуя числото дали е един или няколко/.
Виж целия пост
# 45 916
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Много съм потресена от способността на някои потребители да си представят "чудовищни неща" от едно боядисване! Какво ли щяха да си представят, ако ставаше дума за отпушване на мивка!
P. S. Всяка прилика с реални мивки е случайна.
Виж целия пост
# 45 917
Абсолютно същото нещо като "видели са случайно нещо с дрона, затова са ги екзекутирали показно"
Виж целия пост
# 45 918
Според мен при всички случай и при официалната и при другите версии има скрити и покрити неща, външни, а може и скрити неща в хижата, тунела е интересен също. Особено при официалната, там би било доста интересно какво друго са крили, връзките с лица, НАКЗТ-то.. ако се докаже, тя би могла да отключи кутията на Пандора. Винаги ми е било интересно, как почти целият отбор "черешка", искат да ги изкарат "много прости", "самоубили се били защото им били спряли кранчето", имали двуцифрен брой оръжия "да се правят на мъже",неспособни и че всичко било ясно. Защо ли
Виж целия пост
# 45 919
Скрит текст:
[author=Ivka_smile link=topic=1853871.msg51283128#msg51283128 date=1782380833]
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Ами нали ще палят после, остана преди паленето да боядисват за да “скрият” нещо ? Остана и са са извикали професионална фирма за почистване предния ден и д а измият прозорците и да запалят после.
Не и ако не са искали да изгорят цялата хижа, а само определени неща. Това обяснява и защо са оставили кучетата вътре - мислели са, че огънят ще си остане само в мазето и са го ограничили.
Кой пали стая от къща?Стига… Вие ако искате да изгорите някакви предмети от вашият дом холът или мазето ли ще подпалите като това е доста неконтролиран процес. Това не са хора със специални образователни потребности! Нали са изпечени престъпници ,манипулатори и тн., как ще разчитат ,че “огъня ще остане само вътре”
[/quote]
Този, който не смята повече да живее в тази къща и има неща, които иска да изгори в мазето. Ако то е с каменни стени и бетонни стълби към него, нищо чудно да са си мислели, че пожарът ще си остане там. Освен това, хижата е доста голяма, мазето най-вероятно също, така че може и да са смятали, че кучетата са достатъчно далеч. Предположение е, разбира се, и честно казано до голяма степен се опитвам да ги оправдая за кучетата. Защото другата алтернатива е чудовищна (pun intended).
Шок, напротив, аз мисля че са били доста интелигентни. Но едновременно с това, са имали други дефицити, които не са им позволили да се интегрират добре сред колеги и приятели или просто са "търсещи". Преди бях пуснала едно видео, което обяснява как хората се връзват на култове и там точно на това беше наблегнато, че всъщност по-интелигентните са по-податливи. Може би Баба Дали щеше да го обясни най-добре.
Иначе, да, във всички версии съм сигурна, че  ще останат покрити неща, но смятам, че в официалната това ще бъдат политическите връзки и спонсорствата. Които, да му се не види, е най-важно да са прозрачни, но...
Виж целия пост
# 45 920
За кучетата съм убедена, че е злощастен инцидент и не са можели да ги изведат навън. Не биха ги оставили да се мъчат така.
Виж целия пост
# 45 921
Да, убийството може да се нарече и злощастен инцидент.
Виж целия пост
# 45 922
Да, убийството може да се нарече и злощастен инцидент.

Разбирам иронията, но имам предвид само смъртта на кучетата.
Другите събития са трагични, но не са инцидент.
Виж целия пост
# 45 923
За кучетата съм убедена, че е злощастен инцидент и не са можели да ги изведат навън. Не биха ги оставили да се мъчат така.
И за какво толкова са бързали, че не са имали 2 минути да ги пуснат?
Виж целия пост
# 45 924
Според вас какво щеше да се случи с агресивнито куче на Ники? Онова за което Ралица, ако не се лъжа даже сподели, че и нея е хапало.
С което Ники бил много горд и с което само той можел да се оправя?
Реално колко шанс за интеграция е имало животинчето, ако го беше взел някой от роднините? И имало ли е изобщо?
Или в крайна сметка е щяло рано или късно да се наложи да бъде приспано. Реално Ралица го описа като голям звяр.
Виж целия пост
# 45 925
За кучетата съм убедена, че е злощастен инцидент и не са можели да ги изведат навън. Не биха ги оставили да се мъчат така.
И за какво толкова са бързали, че не са имали 2 минути да ги пуснат?

Не съм била в хижата и не знам разпределението на стаи и общи части, съответно не мога да докажа това, което имам предвид. А то е, че сигурно са нямали как и откъде да минат от мястото на пожара до стаята с кучетата. И другата възможност: пожарът да е излязъл от контрол и да са се паникьосали.
Във всеки случай не са оставили умишлено кучетата да се мъчат.

Bea_2022, за детето и Ники за себе си съм приела мотивацията, която neuromancer беше коментирал. Спиране на техните прераждания за сметка на кармата на Калушев.
Плюс последната капка с момичето, каквото и да е имал предвид Калушев.
Виж целия пост
# 45 926
Хората, които се самоубиват (изключвам тези в тежка депресия и с отклонения) не спират да си вършат всякакви ежедневни дейности, вкл. ходене на работа, спорт, защо не и боядисване в дома и т.н., не си личи, не казват, а защо да чистя сега домът си, като след 2 дни ще ме няма.

За мен случая е ясен - самоубийства в  религиозен култ.

Единствено ми е странно, защо Калушев е рискувал да сложат край няколко дни след другите, ако полицията ги беше намерила, нямаше да успее К. да изпълни плана си.
Виж целия пост
# 45 927
Вие съвсем невменяеми ги изкарахте от зор да защитите абсурдната скалъпена версия. За каквото няма доказателство - ами те са луди, не можем да ги разберем. Пълни глупости.
Имало е 3 пистолета според кмета плюс пушка, а са се застреляли с два плюс пушка. Там къде е логиката? Защо не са се гръмнали с 3 -те пистолета? И каква е тази 5-та гилза, след като са се убили с 4 изстрела?
Виж целия пост
# 45 928
За всяко дете ,най- нелепо е, като го срещне възрастен,  да го пита " как върви училището", за всеки възрастен- да се замисли над странна ситуация с дете!
Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?
Как пък, са се опазили от любопитни очи!?

Нем може другите мъже, да са били тооолкова заслепени от ламската светлина, че да не знаят колко е нерегламентирано това.
Виж целия пост
# 45 929
За кучетата съм убедена, че е злощастен инцидент и не са можели да ги изведат навън. Не биха ги оставили да се мъчат така.
И за какво толкова са бързали, че не са имали 2 минути да ги пуснат?

Не съм била в хижата и не знам разпределението на стаи и общи части, съответно не мога да докажа това, което имам предвид. А то е, че сигурно са нямали как и откъде да минат от мястото на пожара до стаята с кучетата. И другата възможност: пожарът да е излязъл от контрол и да са се паникьосали.
Във всеки случай не са оставили умишлено кучетата да се мъчат.

Bea_2022, за детето и Ники за себе си съм приела мотивацията, която neuromancer беше коментирал. Спиране на техните прераждания за сметка на кармата на Калушев.
Плюс последната капка с момичето, каквото и да е имал предвид Калушев.
Ако те сами умишлено са запалили хижата и после умишлено са се самоубили, биха пуснали кучетата, да. И нямаше да палят хижата докато не пуснат кучетата. Елементарна е логиката.

Кучетата са ги изгорили умишлено, с цел да се видят и с тях на по-добро място.
Не са ги убили директно с куршуми, някъде назад имаше обяснение защо, нещо, че да не е от тяхната ръка отнет живота на животното, а уж като инцидент, пак във връзка с прераждания и т.н
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия