"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори №69

  • 14 297
  • 426
# 420
Скрит текст:
Момичета вчера постнах теста от престо днес резултата от кръвен ..
С 1,2 дни закъснение ..
как ви се струва
Ранните резултати не са сравними между жените, защо тотози хормон много бързо варира (късна/ранна овулация, късно/ранно имплантиране) Честито, мисля че е показателно. Повторете след 48 часа да видите как се развива!

Късмет, леко бременеене и до пухкав финал!
Виж целия пост
# 421
Скрит текст:
Момичета вчера постнах теста от престо днес резултата от кръвен ..
С 1,2 дни закъснение ..
как ви се струва
Ранните резултати не са сравними между жените, защо тотози хормон много бързо варира (късна/ранна овулация, късно/ранно имплантиране) Честито, мисля че е показателно. Повторете след 48 часа да видите как се развива!

Късмет, леко бременеене и до пухкав финал!


Благодаря доста дългочакано бебе ще е след 3 години сълзи ..
дано е истина
Пожелавам на всяка една от вас това щастие
Виж целия пост
# 422
Важно е да повторите след 2 дни и да има удвояване. Успех!
Виж целия пост
# 423
Скрит текст:
Момичета вчера постнах теста от престо днес резултата от кръвен ..
С 1,2 дни закъснение ..
как ви се струва
Ранните резултати не са сравними между жените, защо тотози хормон много бързо варира (късна/ранна овулация, късно/ранно имплантиране) Честито, мисля че е показателно. Повторете след 48 часа да видите как се развива!

Късмет, леко бременеене и до пухкав финал!


Благодаря доста дългочакано бебе ще е след 3 години сълзи ..
дано е истина
Пожелавам на всяка една от вас това щастие
Нямам спомен с моите бременности колко беше, но това не е показател, при всяка е различно, както казаха, зависи от много неща. Желая ти да имате пухкав и здрав финал, успех.
Виж целия пост
# 424
Здравейте! На 13 ден след доказана овулация съм с цикъл 24-25 дни, вчера имах кафеникаво зацапване само при забърсване което по късно изчезна напълно, днес нищо. Правих тест с първа сутрешната, но беше отрицателен. Следя БТ през цялото време и се задържа висока до момента на 37.Дали ще има бременност, все още няма закъснение, днес ми е датата?
Виж целия пост
# 425
Изчакайте 2,3 дни и може да направите отново тест, а може още днес да направите кръвен - ако има нещо, той ще отчете.
Виж целия пост
# 426
Здравейте! На 13 ден след доказана овулация съм с цикъл 24-25 дни, вчера имах кафеникаво зацапване само при забърсване което по късно изчезна напълно, днес нищо. Правих тест с първа сутрешната, но беше отрицателен. Следя БТ през цялото време и се задържа висока до момента на 37.Дали ще има бременност, все още няма закъснение, днес ми е датата?
Изчакайте според мен закъснение. И при 1 ден закъснение тестовете отчитат, ако има бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия