Естетични процедури за лице и тяло – 67 тема

  • 41 760
  • 764
# 630
Жаки, изглеждаш перфектно! Много ти се радвам!❤💞🌹
Виж целия пост
# 631
Благодаря❤ Но нека отчетем че съм гримирана, а ай фоните хеле прото си замазват снимките, башка съм фотогенична. Ако ви се снимам некоя сутрин, без грим и когато имам отоци ще си изкарате акъла😂 има да викате като ММ - къде е мацката от снимките🤫🤫 той завалията ме вижда в най- лошият ми вид- в момента с ония маски дето се държат 3 часа, косата с маска и жълтъци 😅
Ма в името на красотата , ако кажете и с конска фъшкия ще се омажа🤪

По темата🤪😅😂
Виж целия пост
# 632
Изпуснах те Sad Мъжът ти при кого си прави фейслифта?
Виж целия пост
# 633
В Турция, но по горните причини не го препоръчвам сякаш.
Виж целия пост
# 634
Момичета, попаднах на клипче в инстаграм на непозната за мен процедура - липолитик за нос. Прави го д-р Ина Бабаян, Уточнено е, че работи само при месести, точести носове. Като горда притежателка на такъв, естествено веднага се заинтересувах. Има ли тествали? Какво мислите, рисковано ли е, има ли ефект? За самата докторка мнения?
Виж целия пост
# 635
В Турция, но по горните причини не го препоръчвам сякаш.
Ох, не бих ходила в Турция за операция така или иначе. Освен, ако не мога да стоя там през цялото време на възстановяване, което не е опция.
Виж целия пост
# 636
Стоиш 7-10 дни или колкото искаш.
В България според мен няма лекар който владее дълбок лифтинг на тъкани и мускули, тук масово повдигат кожа. След 3-5 г си в изходно положение. Цените са колкото или по- високи от Турция. И Трендафилова и Георгиевски казаха че лифтинга на лицето на мъжът ми е на много нива над рова, което виждат като работа на малкото лекари, които работят лице в България.
Опитът, апаратурата у количество операции които се правят тук и там са абсолютно несравними.
Били сме на консултация и тук, виждам хора след 3 г лифтинг тук… ами не, не е както трябва.
Лично мнение, никого не агитирам. Аз за себе си се чудя дали или, камо ли акъли да давам.
Ни ако се реша твърдо ще е в Турция или в друга чужбина.
Виж целия пост
# 637
Джоана, както казах НЯКОИ хора правят бръчки на носа, не е задължително.Надолу няма какво да повлияе.
Но четох скоро статия, ( не знам къде), че
блокаж на цяло лице отпуска долната част.Склона съм да вярвам.За момента оставам схема
ботокс на 10-12м.
Виж целия пост
# 638
Пачия крак започва доста да ме дразни, но засега докторката не икка да ми сложи ботокс. Ако се сложи само там ботокс къде идват компенсаторни? Челото ми е гладко и не бих го бола.

От ботокс само в пачи крак направих страшни бръчки на челото - при мен там се получиха компенсаторните
Виж целия пост
# 639
Не знам попаднахте ли на масовите постове на дентални лекари по повод извършването на естетични процедури, какво мислите?Копирам от поста на Марковски, от Алюр също са го споделили:
Скъпи пациенти, последователи и приятели,
Винаги сме заставали с лицата си пред Вас, а много от Вас са избрали да ни се доверят многократно като специалисти, на които поверяват здравето и визията си.
Вярваме, че доверието се гради трудно, но лесно се разклаща. Именно това е причината да пишем тези редове.
Дължим ви прозрачност и истината!

В материал, излъчен по националната телевизия БТВ на 08.04.2026, със заглавие: “Абитуриенти отиват за корекции със снимки от интернет. За какво предупреждават естетичните дерматолози?” под привидната загриженост за висока информираност на обществеността, бяха изложени като факти твърдения, които целят компрометиране на нас, денталните лекари.

Без да навлизаме в етични дилеми до каква степен е оправдано да се търси “реклама” под формата на обществено “полезна” информация като се противопоставят лекари помежду им, бихме искали да заявим пред вас следното:

НЯМА ЗАБРАНА денталните лекари да прилагат ботулинов токсин, както и филъри.

Ние сме лекари, които лекуваме състояния при определени показания за това, спазвайки стриктно законовите изисквания, както протоколите за пациентска безопасност.

Споделяме изцяло необходимостта да се провеждат информационни кампании, повишаване информираността на пациентите, както и крещящата нужда от адекватна регулация.
Адмирираме високо осветляване на порочните практики, една не малка част от които се стимулират и развиват именно от “естетични дерматолози”.

Не знаем кой/кое е подвел колегите д-р Атанасова и д-р Гюрова да кажат по адрес на денталните лекари толкова неистини, но държим да информираме вас, нашите пациенти, последователи и приятели:
Приетият Стандарт по “Кожни и венерически болести” НЕ ЗАБРАНЯВА на нас денталните лекари да работим с филъри и ботокс.
Той е един неефективен акт — повече от 15 години дерматолозите работеха нещо, което сами наричат “естетична дерматология”, без да са го учили в Медицинските университети, без това да е част от тяхната специалност, без стандарт за работа. Приемането на този стандарт даде частично решение на дългогодишните нелегални практики, развивани именно в сферата на дерматологията.
През това време ние, денталните лекари, никога не сме си позволявали да разклащаме доверието в тях.

Сравняването ни с “козметици” демонстрира освен неуважение към колеги, защото всички сме лекари, и не познаване на законите, които регулират, както нашето образование, така и работата ни.

Омерзени сме от грозната им публична кампания срещу нас. Черният PR никога не работи,  колеги, нека резултатите ви и доволните ви пациенти говорят повече от вас!

Ние, денталните лекари, продължаваме да работим според правомощията, които ни дават законите, като приканваме всички колеги да правят същото.

Напомняме, че желанията на пациентите или страхът, че ще отидат при друг колега не са медицински индикации да се предприеме дадена процедура.

Скъпи пациенти, последователи и приятели, заставаме пред вас с лицата си, с имената си и вярваме, че няма какво да крием.
Изборът на кого да гласувате доверие е ваш!
Ние ще продължим да градим, да се развиваме, да работим, за да печелим заслужено вашето доверие!”
Виж целия пост
# 640
Борбата за парата....
Виж целия пост
# 641
В крайна сметка има ли точен регламент дали дентален лекар може да поставя ботокс извън зоната на масетрите, филъри и други?   Аз лично не виждам проблем ...а вече всеки сам си преценя какви са му изискванията ...В Англия всяка козметичка с курс може да ги поставя абсолютно законно ,което за мен е ужас ,а в щатите трябва да имаш някакво медицинско образование като медицинска сестра при нас т.н.инжектори .Така ,че тука да се правим на по-католици от папата и само дерматолози да имат право да работят това ...😐
Виж целия пост
# 642
Не може за съжаление:( фатално и безвъзвратно е…
Ами няма птоза, няма увисване на лице и шия, като цяло изглежда на 44-5, а е на 58… но очите… буквално променят цялото излъчване.
Може би от сегашна гледна точка бих препоръчала блефаропластика горна и долна при един спецалист, тесен! Лифтинг при друг…
Ее, Жаки аз съм те пропуснала.. Прати и на мен Kiss
Виж целия пост
# 643
Вчера сложих Скулптра (първа) и скинбустер при д-р Чилингирова. По протокол са ми 4 Скулптрите, но ми се виждат много. Вие всичките ли си слагате или спирате някъде по пътя?
Виж целия пост
# 644
Пачия крак започва доста да ме дразни, но засега докторката не икка да ми сложи ботокс. Ако се сложи само там ботокс къде идват компенсаторни? Челото ми е гладко и не бих го бола.

От ботокс само в пачи крак направих страшни бръчки на челото - при мен там се получиха компенсаторните

Ех, много се надявах да не чуя това Simple Smile благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия