ЛИДЛ - 197

  • 64 627
  • 757
# 690
Някой ако го иска да пише, валиден е до утре.
Подарен!
[]
Виж целия пост
# 691
brillante, аз тази шунка я харесвам. В Лидл, който ходя стои покрай царевицата, граха и бурканите със свинско.
Виж целия пост
# 692
Да , запасявах се когато я пускаха намалена. Сега изобщо я няма, само свинска такава има
Виж целия пост
# 693
Да , запасявах се когато я пускаха намалена. Сега изобщо я няма, само свинска такава има
Прилича ли свинската на Русенско варено? /Ако сте опитвали/
Питам, понеже една от свинските консерви от Лидл точно на русенското варено имаше вид и вкус, обаче
забравих коя точно беше.
Иначе, от друг магазин съм вземала уж пак русенското, но никакво сходство с онова, което познавахме
от едно време. Някаква рядка каша от месо незнайно какво.
Виж целия пост
# 694
Не съм купувала свинско , но пуешката има точно такъв вид като на русенско
Виж целия пост
# 695
Някъде имаше ли днес от италианските пилета Аmadori?
Виж целия пост
# 696
Някой пробвал ли е поке бол? За тези от нюзлетър купона питам.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 697
Не съм, нямаше налични при нас. Само етикета седи.
Виж целия пост
# 698
Lidl - Опълченска


ей така искам да виждам всички цени Wink ама Убиха лева
Виж целия пост
# 699
Ако търсите такива артикули - в Кауфланд, Фантастико и Била са намалени коледните комплекти.
Милка чаша + дядо коледа + бонбони - 1 евро
Киткат коледен календар - 3 евро
Милка с плюшена играчка - 1 евро
В Била шоколадите по етикет са на минус 80% . По 0.99 цента лешник, милкинис, бискоф, много видове.
Виж целия пост
# 700
При нас в прованса имаше от пилетата.
Виж целия пост
# 701
Не бе дами, вижте внимателно цената !!! 😉😉😉

В лева е 0.97!!
 а в евро е 1.89Е
Виж целия пост
# 702
Дали са пускали скоро смесител за баня?
Виж целия пост
# 703
Следващата седмица ще има смесители
Виж целия пост
# 704
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия