Наследяване на имот

  • 1 260
  • 23
# 15
Жилището е в Пловдив.
Виж целия пост
# 16
Охо, не го продавай!
На първо време се прибери за седмица - две, огледай за нещо ценно и сантиментално и след това пусни хамали и фирма да го разчисти.
Виж целия пост
# 17
Пловдив, центъра не и не. Като се приберете, не знам къде отсядате. Съберете всичко мило и свидно в една стая и я заключете да нямат достъп до нея майсторите. Не е задължително да правите всичко на веднаж. Има майстори много, все са заети, но нека някой ви препоръча. Ще ви дадат  варианти с различен клас материали. Говорете и със съседите. Има ли асансьор сградата? Успех
Виж целия пост
# 18
Има асансьор Благодаря за съветите.
Виж целия пост
# 19
Аз също бих го пуснала под наем. Неремнотирано. Така ще събера пари за ремонт.
Виж целия пост
# 20
Съболезнования за майка ви. Може би временно ви се струва лоша енергията ? Заради загубата? Може би след време ще го почувствате по друг начин ? Спомените се преразглеждат чувствата се менят.
Виж целия пост
# 21
Когато апартаментът се изчисти "до бетон", никакви лоши енергии не се усещат. Личен опит.
Виж целия пост
# 22
Благодаря ви за съветите! Напълно сте прави. След като се обадих на нашата данъчна служба се оказа, че ще трябва да платя огромен данък печалба в страната, която живея,макар че в България не се плаща данък при продажба на наследствен апартамент. Подобна стъпка е напълно финансово катастрофална.
Виж целия пост
# 23
Благодаря ви за съветите! Напълно сте прави. След като се обадих на нашата данъчна служба се оказа, че ще трябва да платя огромен данък печалба в страната, която живея,макар че в България не се плаща данък при продажба на наследствен апартамент. Подобна стъпка е напълно финансово катастрофална.

Това е общото правило, но може да  оформите изключение.
Обикновено има срок за продажба след наследяването и много други нюанси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия