Лично освобождаване на пратка от митница

  • 408
  • 1
Здравейте, поръчал съм пратка от САЩ, която е под обитаемата стойност, но изисква документация. Вече разговарях с бг пощи и отказах да ме представляват. Изпратиха ми документ за лично представяне пред митницата. Имате ли представа какво ще се очаква от мен след като пратя тази декларация? Предполагам че ще трябва да се попълват още документи намясто. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
https://bg-mam.ma/t/1692412
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия