Предложения за странни, необичайни и интересни имена - 51

  • 18 509
  • 736
# 135
Марадона е момиченце и отсега и планират рд през септември??
Виж целия пост
# 136
Може би е момче Марадона. Бебето явно е то, а поканата е в синьо. Да, и аз така разбирам - отсега планират РД през септември.
Виж целия пост
# 137
Мъжът държи бебе. Явно е момче и се казва Марадона. Аз малко късно видях бебето. Бях в шок, че момиче се казва Марадона 🤣🤣
P. S. Те отсега планират РД за 11.09.2026 г. Впечатлена съм. Моето бебе няма да види такава организация от майка си Joy
Виж целия пост
# 138
НашетО Марадона... Как да разбере човек за кого иде реч. И аз в началото не видях бебето.
Моето дете има рожден ден в края на месеца и все още нямаме организация Grinning
Виж целия пост
# 139
То и името е унисекс. Wink
Виж целия пост
# 140
Цветейоана.
В официален профил ми излезе, после го потърсих и на други места и явно това е изписването.Харесва ми като звучене, но изписано по-добре би изглеждало Цвете - Йоана. Да е здрава и щастлива! (Има РД днес и е гимнастичка.)
Виж целия пост
# 141
Дори бих казала е женско - Мара и Дона Simple Smile
Виж целия пост
# 142
То и имената на родителите ако се загледате са малко странни - Салчо и Адиле. Или са турци или от етноса. Как ли се казва каката ми е интересни на мен.
Виж целия пост
# 143
Дори бих казала е женско - Мара и Дона Simple Smile

Има много близначки в Аржентина с тези имена Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Поканата и аз я видях вчера. Определено са си от етноса хората, явно таткото е фен на Марадона Grin
Виж целия пост
# 145
Карима - новороденото бебенце на инфлуенсърката Елекса, /Елена Мешкова/

Предвид, че мъжът й е турчин, а тя прие мюсюлманството, не ми е странно. Карима си е арабско име, значи щедра, на галено Кари. Не е лошо.

От мен:
Войн Войнов
Дойчин, на 7 г
Белатрикс Ноа Илия Златева (може и да е споменавана, познато ми е от някъде)
Делян-Слав
Дилън
Здравена
Даница
Александриан
Виж целия пост
# 146
Тази Белатрикс Ноа ми, звучи като име на актриса от филми за възрастни
Виж целия пост
# 147
На мен Александриан ми харесва всъшност.
Виж целия пост
# 148
Тази Белатрикс Ноа ми, звучи като име на актриса от филми за възрастни

Името много често излиза в резултати от конкурси по музика и математика, явно детето често го пращат на тях.
Иначе предполагам родителите са фенове на поредицата Хари Потър.
Виж целия пост
# 149
Да, Белатрикс аз я писах, от резултати по математика.
За Марадона също щях да пиша, че става и за момиче - доня Мара, donna Maria, класика Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия