Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 33

  • 52 479
  • 752
# 180
Подарявам талон -15% отстъпка за рожденик, който няма да ползвам. Валиден до 26.03.
Виж целия пост
# 181
Темата на следващия лайф:

Не става много ясно, но пък събужда любопитство.
Очаквам и някаква игра за Великден.
Виж целия пост
# 182
Сигурно ще има талон на марки на ДМ. Супер, че ми свършат неща от ДМ био.
Виж целия пост
# 183
Сигурно ще има талон на марки на ДМ. Супер, че ми свършат неща от ДМ био.

Супер, да. Дано не забравя пак.
Виж целия пост
# 184
Ще правим аларми. Дано да е това, де. Само спекулирам. Май скоро не е имало талон за ДМ био.
Виж целия пост
# 185
Талонът няма да е за всички ДМ марки.


Може би това са нови продукти, върху които ще акцентират. За мен няма нищо интересно и едва ли ще го използвам.
Виж целия пост
# 186
30% не помня от кога не е имало.
Забравих за талона за Гарние и днес изчезна.....
Виж целия пост
# 187
Жалко. И за мен няма нищо интересно. Превъртях и лоялната програма, та чак да я занулят и да почна от там да събирам нови талони.
Виж целия пост
# 188
В лайфа може да няма на всички марки, но аз мисля, че за Великден ще пуснат игра със зайчета или яйца с техните марки, като миналата година.
Виж целия пост
# 189
На Ревокс продуктите ок ли са?
Напр.това...? Или по-добре Балея.
Виж целия пост
# 190
Ако това са талоните от следващия лайф, то направо си е подигравка.
Има-няма 7-8 продукта.
Виж целия пост
# 191
Ползвала съм серума на Ревокс с ниацинамид. Доволна съм. Този не съм го ползвала.
Виж целия пост
# 192
Аз съм доволна от Ревокс. С хиалуронова киселина и с витамин С съм ползвала.
За мен са по-добри от тези на Балеа.
Виж целия пост
# 193
Някой беше писал, че андроид системите има проблем и при мен така последния път,нямах талон . Какво мога да направя,за да не стане при следващия лайф същото?
Виж целия пост
# 194
И аз се надявах на талон на dm bio, но гледах, че Балеа празнуват 3г. То пък съвсем ще орежат продуктите.

 
Жалко. И за мен няма нищо интересно. Превъртях и лоялната програма, та чак да я занулят и да почна от там да събирам нови талони.
Скрит текст:
Или правиш акаунт на мъжа ти. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия