Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 525
  • 771
# 690
Имам една пратка,която цяла  седмица вече стои освободена от митница и до там.Никакво движение повече.Писах на бота да питам какво се случва,а той ми предлага връщане на сумата.Е ,да ама аз си искам пратката ,а не парите.
Виж целия пост
# 691
споко и моята седя 10 дни освободена от митница и без движение и после се появи в бг
Виж целия пост
# 692
Имам една пратка,която цяла  седмица вече стои освободена от митница и до там.Никакво движение повече.Писах на бота да питам какво се случва,а той ми предлага връщане на сумата.Е ,да ама аз си искам пратката ,а не парите.
Моята от 15,03 така и не е стигнала до Еконт, все още. Върнаха сумата миналата седмица, следя пратката по номера, но явно изобщо няма да дойде. Срока за доставка отдавна мина.
Виж целия пост
# 693
Имам една пратка,която цяла  седмица вече стои освободена от митница и до там.Никакво движение повече.Писах на бота да питам какво се случва,а той ми предлага връщане на сумата.Е ,да ама аз си искам пратката ,а не парите.
Вземи си парите и поръчай пак. Ако се появи, ще върнеш втората поръчка.
Виж целия пост
# 694
Някой поръчвал ли е такъв масажор? Този има добри отзиви, но ако някой е доволен от друг модел, ще се радвам да сподели.

https://share.temu.com/5myGsHEd6uB

Скрит текст:
Виж целия пост
# 695
Дават ли да се събира по два кредита паралелно?

Вече писах, че поръчах и сега трети ден заявявам до сума от 27 евро

Сега, преди минути ми дава оферта за нов кредит от 30 евро, ако изхарча 47 евро
В момента имам два кредита едновременно с ден разлика. Понеже са ми първите и бях тотално неорентирана и не се възползвах максшмално. Както и да е. Всеки ден заявявам по двата кредита.

Вчера за пръв път пуснах поръчка с връщане на кредит. Веднага потвърдих връщането за първия ден, но днес не намирам от къде да потвърдя за втория ден... Къде влизате за да ги видите и потвърдите?
Виж целия пост
# 696
В приложението, в полето за търсене пиша слято- заяветекредит. И се появяват. Но първите дни и аз не го намирах, Писах на бота. Сега нямам проблем.
Виж целия пост
# 697
Имам една пратка,която цяла  седмица вече стои освободена от митница и до там.Никакво движение повече.Писах на бота да питам какво се случва,а той ми предлага връщане на сумата.Е ,да ама аз си искам пратката ,а не парите.
Моята от 15,03 така и не е стигнала до Еконт, все още. Върнаха сумата миналата седмица, следя пратката по номера, но явно изобщо няма да дойде. Срока за доставка отдавна мина.
Явно и моята пратка я очаква същата съдба 😀
Виж целия пост
# 698
Аз имам поръчка с връщане на кредит от вчера. Днес в приложението в полето за търсене написах "claimcredit" и излезе.
При мен 7 поредни дена ще ми дава да събирам кредит.
Виж целия пост
# 699
Да, в приложението.
Може в профила чрез меню - съобщения/промоции,  при събирането на текущ кредит банера от офертата е с променен цвят, при мен в синьо.
Натискам, веднага излиза списъка със заявяване, цъкам и се спуска прозореца, за съответния ден е активен бутона.
Скрит текст:



Да, при мен също ще даде кредита в седем последователни дни. Веднага пратиха поръчката - едните са по суша, другото по въздух
Виж целия пост
# 700
Е, нали преди седмица се оплаках от себе си, че съм объркала адреса и сапуните, които щерката чака са заминали за другия край на страната с данните на друг човек, но пък платени от мен през втория ми профил и от мойта карта? Писах на бокса да пренасоча, писах и на Тему. От Тему предложиха да ми върнат парите и, ако все пак си получа пратката да я задържа. Е, няма да я получа, от бокса отказаха пренасочване, защото данните, с които е направена поръчката и тези, които аз давам за пренасочване не съвпадат. Но пък получателят си е получил пратката благополучно преди два дни, нищо че не ги е поръчвал. Да е жив и здрав, ако ме чете.
Виж целия пост
# 701
Откъде знае кода за отваряне на шкафчето?

Ако някой е пускал днес поръчка, може ли да каже каква дата за доставка дава, моля? (не ми цитирайте правилата от сайта, знам ги)
Виж целия пост
# 702
Защото му бях дала достъп до профила да си поръчва нещо преди време и автоматично са се попълнили неговите данни - име, адрес, телефон, а аз не съм обърнала внимание на време. Само дето поръчката я направих аз и аз платих. Така, че боксът си доставят както им е дадено, я аз щях да пия една студена вода, ако Тему не ми беше върнал парите. Да, вината е моя, вече редактирах профила в Тему. Но да си знаете, от бокса не пренасочват при подобна грешка.
Виж целия пост
# 703
Значи го познаваш. Помоли го да ти изпрати пратката. Или да създадеш връщане и да я върне към Тему. Така ще ти върнат парите. И ще я поръчаш пак с правилните данни.
Виж целия пост
# 704
Тему ми върна парите, още когато установих грешката. Сами предложиха. Вече направих нова поръчка.
Исках да предупредя, ако някой друг я свърши като мен, че от Бокса няма да пренасочат пратката, защото данните не съвпадат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия