Пресни картофи със сметана

  • 20 279
  • 50
# 45
охххх направих ги за втори път и пак със сметана (подквасена и не станаха много вкусни )
ето ги : http://foto.bg/data/500/medium/425.JPG

Заквасената сметана е много по-различна на вкус от течната Stop,  с течна са страхотни  Wink
Виж целия пост
# 46
Опитах варианта със сметаната,но го направих с кисело мляко (че напоследък множко ни дойдоха килцата). Страшно се хареса на домашните. Тази вечер пак ще го направя.


На мен ми е забранено киселото мляко заради стомаха - та щъ не щъ трябва да ги правя със сметана или в краен случай сама да си подквася мляко Не знам защо, но относно квасенето на мляко хич не мога да го направя все не ми се получава Е, не че съм опитвала много пъти .... Някой ако знае защо да свирне
Аз навремето съм си изхранила децата с квасено от мен мляко. Ако искаш пусни една тема за това (да не пишем тук,че не му е мястото) и ще обясня подробно.

 
охххх направих ги за втори път и пак със сметана (подквасена и не станаха много вкусни )
ето ги : http://foto.bg/data/500/medium/425.JPG
  Ох,страхотно изглеждат.  newsm22 newsm22 newsm22
Виж целия пост
# 47
Благодаря за хубавата рецепта!  bouquet Снощи ги приготвих, но със заквасена сметана. Семейството ги хареса много. Следващият път ще опитам с течна. Hug
Виж целия пост
# 48
Изглеждат страшно апетитно, още утре ще изненадам мъжа ми с тях. Благодаря за страхотната рецепта   bouquet
Виж целия пост
# 49
Опитах варианта със сметаната,но го направих с кисело мляко (че напоследък множко ни дойдоха килцата). Страшно се хареса на домашните. Тази вечер пак ще го направя.


На мен ми е забранено киселото мляко заради стомаха - та щъ не щъ трябва да ги правя със сметана или в краен случай сама да си подквася мляко Не знам защо, но относно квасенето на мляко хич не мога да го направя все не ми се получава Е, не че съм опитвала много пъти .... Някой ако знае защо да свирне
Аз навремето съм си изхранила децата с квасено от мен мляко. Ако искаш пусни една тема за това (да не пишем тук,че не му е мястото) и ще обясня подробно.

 
охххх направих ги за втори път и пак със сметана (подквасена и не станаха много вкусни )
ето ги : http://foto.bg/data/500/medium/425.JPG
  Ох,страхотно изглеждат.  newsm22 newsm22 newsm22


ОК- ето я темата  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197326.new#new
Виж целия пост
# 50
  Heart Eyesот седмица видях рецептата и вече ги правих три пъти,сташно вкусни Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия