Пресни картофи със сметана

  • 20 279
  • 50
# 30
Аааааа, винаги тези теми ги чета, когато съм гладна и направо ще се удавя в собствените си лиги...Довечера ще се пробвам пак... Crazy
Виж целия пост
# 31
Ох, Доня, направо преляха към мен тези лиги Joy

Смятам да направя тези картофки, вариантът с копър, като гарнитура за скара. Дали ще е удачно?
Виж целия пост
# 32

Смятам да направя тези картофки, вариантът с копър, като гарнитура за скара. Дали ще е удачно?

Да, защо не.
Аз не сложих захар, защото не си падам по сладникавия вкус, а и пресните картофки бяха достатъчно сладки.
Освен това като че ли варенето в подсолена вода ги овкусява допълнително и не им позволява да се разкашкат.

Виж целия пост
# 33
L е о , благодаря за рецептата Peace.
Гледам ,че си я пуснала отдавна ...и аз съм я пропуснала
Ще я пробвам задължително.
Мисля да я приготва със заквасена сметана. Thinking
Виж целия пост
# 34
Дими, такваз рецепта не е за пропуск....виж само картинката.... Flutter
Виж целия пост
# 35
Дими, такваз рецепта не е за пропуск....виж само картинката.... Flutter
Ми аз до сега плакнех окото  тука Flutter ...и за това съм се навила да ги приготвя тези картофки Sunglasses
Изглеждат вкусно и апетитно...до сега рецепта на Лео не ме е подвела eat

Ще снимам като ги приготвя
Виж целия пост
# 36
Това задължително ще се пробва! Лео   bouquet
Виж целия пост
# 37
О, забравила съм да се отчета тук. Като кажа, че не ми се получиха.

Със сигурност ще станат, ако не ги вариш предварително Wink.
Виж целия пост
# 38
Яла съм такива картофки приготвени на сач  Crazy убийствено вкусни   Peace
а от късе може да се купи сач някой знае ли? Blush
Благодаря  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 39
Айц, да ви кажа как измодифицирах рецептата (и бездруго не си падаме по пърженото).
Сварих картофите в подсолена вода за точно 10 мин (по часовник).
Метнах ги в тавата, поръсих ги с чесън, копър, съвсем малко олио и сметаната. Запекох. Станаха повече от превъзходни. Даже ги направих и два пъти. Grinning
Виж целия пост
# 40
Айц, да ви кажа как измодифицирах рецептата (и бездруго не си падаме по пърженото).
Сварих картофите в подсолена вода за точно 10 мин (по часовник).
Метнах ги в тавата, поръсих ги с чесън, копър, съвсем малко олио и сметаната. Запекох. Станаха повече от превъзходни. Даже ги направих и два пъти. Grinning


Ще опитам и по този начин и без това не съм ги правила скоро
Виж целия пост
# 41
Опитах варианта със сметаната,но го направих с кисело мляко (че напоследък множко ни дойдоха килцата). Страшно се хареса на домашните. Тази вечер пак ще го направя.
Виж целия пост
# 42
Опитах варианта със сметаната,но го направих с кисело мляко (че напоследък множко ни дойдоха килцата). Страшно се хареса на домашните. Тази вечер пак ще го направя.


На мен ми е забранено киселото мляко заради стомаха - та щъ не щъ трябва да ги правя със сметана или в краен случай сама да си подквася мляко Не знам защо, но относно квасенето на мляко хич не мога да го направя все не ми се получава Е, не че съм опитвала много пъти .... Някой ако знае защо да свирне
Виж целия пост
# 43
Опитах варианта със сметаната,но го направих с кисело мляко (че напоследък множко ни дойдоха килцата)
.. я виж за кисело мляко вместо сметана не съмсе сетила  Simple Smile
следващият път никаква сметана !
Виж целия пост
# 44
охххх направих ги за втори път и пак със сметана (подквасена и не станаха много вкусни )
ето ги : http://foto.bg/data/500/medium/425.JPG
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия