Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 100

  • 50 405
  • 701
# 345
Червеният спрей на Тресеме за Термо защита не утежнява косата. Трябваше ми нещо бюджетно и го видях като препоръка от една жена, занимаваща се с коса и съставки.

От крема на Олиосета слагам по 3 помпички, по една за всяка страна. И има мегдан за още. Аз съм с много суха коса.
Да ,но зависи от дължината на косата.
Моята е до раменете и половината ми коса я няма ,защото е бръсната от всички страни.
А някой сварнявал ли е крема на Олиосета с този на Ми Аманте?
Имам и двата ,но този на Ми Аманте не съм го отворила още.
Виж целия пост
# 346
На моята коса Олиосета е добре, Ми Аманте ужасен.Имам дълга, тънка, но гъста и жива, бляскава коса.
Виж целия пост
# 347
Впрочем, кератиновият крем на Балеа ми прави косата доста мекичка. Слагам нощно време, завивам я на кокче и сутринта е пухкава и мека.
Виж целия пост
# 348
Нощният серум на Лореал ухае разкошно според мен. За косата ми не прави почти нищо, но заради аромата го държа още.
Виж целия пост
# 349
Добре де..,тези нощни серуми каква им е идеята ,като цяло... Не омазняват ли косата..
Виж целия пост
# 350
Ми аманте само рекламата им е голяма ..
Виж целия пост
# 351
И аз чета навсякъде лоши отзиви за Ми Аманте, не бих взела да пробвам изобщо.
Крема на Олиосета всичко в едно ми е любим и винаги наличен.
Виж целия пост
# 352
Ми Аманте едно време бвше супер, но естествено, развалиха го. Сигурно 4-5 опаковки съм изхабила, но след последната не мисля, че ще има следваща.
Виж целия пост
# 353
Добре де..,тези нощни серуми каква им е идеята ,като цяло... Не омазняват ли косата..

Не омазняват. Моята, примерно на втори или трети ден е доста суха във връхчетата, започват да стават неприятни и като слагам от тоя серум, си запазва мекотата.
Виж целия пост
# 354
Аз съм много доволна от маската без отмиване на Balea molecular care. Бих я сравнила с висок клас продукти и е в пъти по-добра от Ми аманте, а цената е супер смешна. Това е единствения продукт на Балеа, от който съм наистина доволна.
Виж целия пост
# 355
Да дам кратък отзив за вчерашните покупки. Кремът за ръце на Балеа с фактор е една идея по-гъст и мазен от обичайните им, но попива бързо и за съжаление след десет минути ръцете ми пак са сухи. Ароматът ми навява леко на Нивеа кремовете.
Дезодорантът Lemon love е лимитирана серия, ухае повече на ананас. Много свеж и приятен, но не е траен.
Желето за измиване на лице е топ. Оставя лицето чисто, гладко и свежо. Не изсушава.
Виж целия пост
# 356
Фрае, желето справя ли се със спирала?
Виж целия пост
# 357
Не мога да кажа, защото отдавна не се гримирам.
Виж целия пост
# 358
Предимството на това, човек да носи очила - не се занимава с грим за очите.
Виж целия пост
# 359
Аз съм много доволна от маската без отмиване на Balea molecular care. Бих я сравнила с висок клас продукти и е в пъти по-добра от Ми аманте, а цената е супер смешна. Това е единствения продукт на Балеа, от който съм наистина доволна.
да ти подаря моята Grinning нищо и половина...става ми на клечки и някак по-суха дори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия