Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 23

  • 22 477
  • 583
# 120
Я виж в групите за тия зони Траката, Ален Мак с премиум имотите от 500 000 евро..хората от глутници песове не могат да вървят спокойно по пътя си и все се намери някоя кукундела (тия с грууминг салоните и СНЦ-тата да си мълчат ) да сгълчи - нИдети, нИдейти публикува такива нещта, че нещо ще им направят на кученцата ( разбирай 10-12 вълкоподобни озверели създания дето утре като прегризат на някой гърлото пак ще се вайкаме народно)....
Виж целия пост
# 121
Ами построй ти 300 квадрата къща на Траката, с 5 спални на сегашните цени на всичко, и я пусни на 80000€, понеже няма тротоари и има кучета. Купувам я веднага.

Хвърлих бърз поглед в имот бг. Една от къщите за половин милион е в съседния до моя парцел, където ще строя. Ще дам фийдбек за колко време ще се продаде.
Виж целия пост
# 122
Мммм, точно там ше набия 500 000К, даже ще направя специална част за кученцата....милите ангелчета, невинните душички те.... или както там се халосват тия от СНЦ-тата дето яко захлебват от тия улични песове.....иначе изпохапаните и стресираните хора "кучета ги яли" в буквалният смисъл...

И за твоя сведение млада г-це съм строил къща точно 300кв. А, тая къща до вашият парцел ако се продаде черпя бутилка хубаво българско вино и "пауч" премиум храна за кучинка, щото леко презря пазара...и някак хората спряха рязко да виждат стойност в "новите дрехи на царя".
Виж целия пост
# 123
Сигурна съм че продавачът не премира точно ти да я купиш.

Кучето ми паучове не яде, но аз хубаво вино няма да откажа, благодаря.

Бездомните кучета са всеобщ проблем, дори за стопани като мен. Не знам ти в кое село си строил и преди колко десетилетия, но сега само една хубава ограда на декар двор струва колкото половин гарсониера в краен квартал. Кажи, колко да струва според теб сега това нещо, което ти си го построил, ако го преместим до морето?
Виж целия пост
# 124
Да ти кажа продавача няма да има претенции към моето мнение за псетата ако изкарам кеша, което разбира се за такива надценени имоти няма да направя защото ако ще златно да е в тая продънена държава, както се изрази колежката горе, да си го държат...

Иначе хубаво, че не храниш песчето с боклуци, защото гранулите и паучовете са боклуци. Не знам как може да се хранят животни, които уж обичаш с такива сухотии като гранули...все едно ти да ядеш Kubeti сутрин, обед, вечер...ама така е тя платената любов...лесна и бърза..., нашите котки никога не сме им давали подобни гадости.

То това нещо дето аз го строих, не беше много далече от морето да ти кажа..., иначе предното десетилетие го започнах, това го продадох...беше супер...затова и го продадох.

Ами песовете ако са всеобщ проблем, като стане въпрос казвайте го, не се халосвайте с мамини мили и подобни. А на мен вече ми е ясно що така нападат някои кукундели хората, които се оплакват от тях, щото Цар Паричко играе...ама докато вдяна....мина време...
Виж целия пост
# 125
Didi, ние с радост се махнахме от Траката, добре че не бяхме набили още парите за голяма къща и овреме разбрахме, че два от 3 те съседни парцела се подготвят за строеж на кооперации.
На Ален мак е същата кочина. Лятото съсед отдава стаи под наем, постоянно се разправяш гостите му да не си паркират колите пред портите. Като иска хотел да си направи паркинг в двора, колкото стаи дава, и да не пречат...
Близостта на морето никога не ме блазнила, защото преди 30г сме сложили чертата на градските плажове. Искам простор и гледка, но няма значение дали ще е море, гора или поле

А за цените на материали, парцели и майстори ... като има будали да ги плащат, ще се искат..
Виж целия пост
# 126
Добро утро! За тези, които помнят публикациите ми от предходната тема, давам обратна връзка. Продадох апартамента БЕЗ брокер за около два месеца. Изключително много ми помогна  Penkoman! С него на лични обсъдих почти всичко за обявата, снимки, текст и най-вече оценка на имота като локация, вид и състояние,  като достигнахме заедно до адекватна продажна цена.
Ако някой има подобен на моя казус от тук нататък, то може да му пише, човека отговаря веднага и всичко е на добра воля, разбира от пазара, смята, преценява и т.н. Благодаря Penkoman!
Благодаря и на всички тук в темата, които ми помогнаха със съвети и ме подкрепиха искрено!
Пиша поста, за да знае всеки, че имоти във Варна могат да се продават и то доста бързо без брокери и агенции, в крайна сметка това беше причината да търся помощ тук.
Бъдете здрави и късмет!
Виж целия пост
# 127
Ха, някой модератор ми е изтрил поста в който просто казвам "Благодаря" на a.nik. Толкоз е опростачена нацията, че освен IRL и онлайн явно "добър ден", "благодаря" и подобни се виждат, като ненужни. Абе те не знаят да те изчакат да излезеш от асансьора, че да се намъкнат те, какво да очаквам...

Иначе да сме по темата, свличат ли се цените, нещо не забелязвам масова паника и психоза?
Виж целия пост
# 128
Нищо не се свлича. Ти оня ден ми се смя на къщата в Траката за половин милион, а днес ми излезе къща в Звездица за 670к... поне има акт 16! Joy
Виж целия пост
# 129
Пенко, не си само ти, мен също ме трият, сакън човек да не си изкаже мнението. Бях писала в една тема за майсторите- мебелисти дето хората ги чакали по 6-12 месеца да им направят мебелите на златни цени. Като се нахвърлиха отгоре ми......., съжалих , че писах.
 
А сега по темата - за съжаление цените не са надолу, с този цени на петрола, няма как да е иначе. Прогнозите са за стабилизиране на цените и до края на годината най-много 5 -10 % нагоре.
Виж целия пост
# 130
Изобщо не ми пука, казвам си мнението и ако искат да го трият, ако искат да ме нападат. И без това 90% на живо не биха посмели да ми се изрепчат така, нека се радват поне онлайн. И на мен не ми харесва тая култура от 3-4 г. на тотална нетолерантност към критичното мислене, критиката и.т.н обаче всичко с времето си и всяко нещо си има обяснение. Дълго време се чудих например за кучетата тия дето скачат ама обиждат яко и кълнат слепи ли са, тъпи ли са, накрая се оказа, че всичко е до ляба Simple Smile...та, така..долно, но факт...и като ги зачешеш с факти и подробности и веднага блокират. Двойният стандарт и лицемерието в БГ е на върха си в момента.

Иначе да, не виждам нито масово да излизат имоти, нито цените да са надолу, явно тая статистика изобщо не влияе с продажбите. Или пък трябва време...

Диди смея ти се офертите с къщите защото тия оферти само коне с капаци живели в балона България само и единствено може да ги купят.  Ще имам аз 500 000К свободни и ще си купя къща на Траката да гледам някакви смешници комплексари как ми мутреят... Simple Smile айде без мен. Едно време една патка ми твърдеше, че Златни пясъци било курорт от световна класа...щото не беше ходила другаде. Сега обикалям малко да разглеждам нови строежи...дето говорихме оня ден за боклука...ужас е целият град...апартамента 150 000 евро, отпред кофите разпиляни и газиш в кал като в Бангладеш....
Виж целия пост
# 131
Видях я и аз тази обява. Всеки дръзнал да се усъмни в адекватността на собственичката беше "нареден", че е бедняк без пари. Joy
Виж целия пост
# 132
Ами такова е. На теб ти е смешно и не би купил, но на други им е ок и купуват. И това държи цените. Няма да паднат.
Виж целия пост
# 133
Колкото банката се интересува от това каква е инфлацията, толкова и мен ме интересува цените дали ще паднат. Аз не се възмущавам от цената само по себе си, а от екзистенциалните противоречия в БГ действителността.
Виж целия пост
# 134
Е за кво тогава пита свличат ли се цените, като не те интересува? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия