За любителите на корейски и китайски сериали – Тема 20

  • 20 331
  • 721
# 315
Много повече харесах епизодите когато адвокатката успя да се сбогува със сестра си. Забавлявах се и се радвам, че не го направиха трагично както предполагах.
Сега....гледам до кой епизод е стигнал сериала и виждам как драмата потрива ръчички и чака да се появи.
Заради забавлението в лунапарка, нали? Видя ли какво му причиниха на бедния Ю, че и със свинското Grinning
Такааа, след като почти разказахме епизода Joy нямаше драма, може би защото в този случай няма неразкрито престъпление, а само тъгата на близките.
Тези двамата откак се събраха в екип и не са толкова ефикасни в разследването, убягват им подробности, които обръщат колата, т.е. процеса. Появата на приятеля на бащата след толкова години, съгласна съм,че имаше логично обяснение, но е много съмнително. Майка му също не му се върза.

При толкова изразходвана енергия, трябва и храна...Sunglasses
https://www.facebook.com/share/r/18R6k9kxNN/
Неее, тук са развалили са хубавата сцена, като са отрязали Lee Sang Yi при яденето на маминия омлет.
https://www.instagram.com/p/DWvXjC6yGg6/
Забравила съм,че и в първи сезон е имало подобна сцена. 
https://www.tiktok.com/@lovely.kdrama24/video/7627067787839556872
Скрит текст:
Нещо като почит към
Направи ми впечатление,че двамата винаги се движат в крачка, независимо дали се боксират, тичат или просто вървят по улицата Grinning
Виж целия пост
# 316
Моля, помогнете да открия Нефрита с бг субтитри. Аз го изгледах с английски, но сега ММ прояви интерес към сериала и не мога да пропусна момента /пък и аз ще се строя за повторно гледане/. Намирам последните 10-ина серии в Dailymotion, но не и началото.
Виж целия пост
# 317
bb6 Като изключим многото тупалки продължението беше хубаво и гледки имаше Laughing
Абе, и гледките не ме задържаха пред екрана... а си заслужаваха 😂. Ама аз съм изенежен мармот, който завива шоколада в станиол сред еднорози и захарен памук, та толкоз тупаници ме разстройват.

Дани, забравих да ти кажа, че откакто изгледах Коачелата, Гисън ми е в главата, редувайки се с Hando Chogaya 😂 . Току-виж след К-попа, и К-тротът стане тренди 😂.

Такааа, след като почти разказахме епизода Joy нямаше драма, може би защото в този случай няма неразкрито престъпление, а само тъгата на близките.
Тези двамата откак се събраха в екип и не са толкова ефикасни в разследването, убягват им подробности, които обръщат колата, т.е. процеса. Появата на приятеля на бащата след толкова години, съгласна съм,че имаше логично обяснение, но е много съмнително. Майка му също не му се върза.
Използвате, че съм работна и не мога да ви изкритикувам за текст без спойлери, а? 😂
И аз мисля, че адвокатът-приятел е подозрителен... особено след като така настойчиво се опитваше да наеме Нашия Човек във фирмата си.
Обаче сценаристите ме ядосаха като ми развалиха "ритъма". Беше си много добре с разрешаването на един случай в рамките на 2 епизода, петък-събота и сме готови. Сега го спряха по средата и трябва да чакаме развръзката.
И драмата. Може и еднорозите (но тях и да не ги дочакаме няма много да се разсърдя).
Виж целия пост
# 318

Използвате, че съм работна и не мога да ви изкритикувам за текст без спойлери, а? 😂
Прости ни 🥲 Ние заради теб го правим, да не се разсейваш с подробности, а да гледаш само твоя любим Ю.
За да не е само лигав спам пак ще похваля Mad Concrete Dreams. Не е нещо уау, няма красиви генерали с пера и боксьори с плочки, но забавно ми е да го гледам, много обрати във всеки епизод.
Виж целия пост
# 319
Много повече харесах епизодите когато адвокатката успя да се сбогува със сестра си. Забавлявах се и се радвам, че не го направиха трагично както предполагах.
Сега....гледам до кой епизод е стигнал сериала и виждам как драмата потрива ръчички и чака да се появи.
Заради забавлението в лунапарка, нали? Видя ли какво му причиниха на бедния Ю, че и със свинското Grinning
Такааа, след като почти разказахме епизода Joy нямаше драма, може би защото в този случай няма неразкрито престъпление, а само тъгата на близките.
Тези двамата откак се събраха в екип и не са толкова ефикасни в разследването, убягват им подробности, които обръщат колата, т.е. процеса. Появата на приятеля на бащата след толкова години, съгласна съм,че имаше логично обяснение, но е много съмнително. Майка му също не му се върза.
Ахам. Момичето има вкус за забавления, но това разширява хоризонтите му и го кара да опитва нови неща, които никога не е смеел да пробва. Това е за негово добро.🤣
Казваш, че трябва да се разделят ли?
Обувките са виновни. Адвокатката е разсеяна, защото е фен на марката и вероятно само обувки са и в главата. Wear High HeelWear High HeelWear BootWear High HeelWear BootWear High HeelWear Boot

Използвате, че съм работна и не мога да ви изкритикувам за текст без спойлери, а? 😂
И аз мисля, че адвокатът-приятел е подозрителен... особено след като така настойчиво се опитваше да наеме Нашия Човек във фирмата си.
Обаче сценаристите ме ядосаха като ми развалиха "ритъма". Беше си много добре с разрешаването на един случай в рамките на 2 епизода, петък-събота и сме готови. Сега го спряха по средата и трябва да чакаме развръзката.
И драмата. Може и еднорозите (но тях и да не ги дочакаме няма много да се разсърдя).
Така…. не сме разказали епизода, само набелязахме на какво трябва да се обърка внимание при гледането.
И аз останах изненадана от сценаристите, защото гледах епизодите един след друг  в неделя.

П.П. Разбира се, че мама ще се усъмни, все пак в предишния си живот е била ковач в Гогурьо и ги разбира нещата 🤣
Виж целия пост
# 320
Роце, така де тротче тук, тротче там. И аз заради неговия трон на Кочелата, вчера се сетих и за още едно изпълнение на известна Кпоп група Seventeen и те имат една компилация от трот и трот изпълнение на известен техен хит - нещо като 2в1.
https://www.youtube.com/watch?v=q9viZGORAEQ
И чакам да видя тези две китайски драми дали ще ми харесат.

И това днес много ме разсмя, но няма да го гледам, просто не е моят тип драма
https://www.instagram.com/reels/DXHTRnZDLsX/
Но пък знам песента Laughing


И вземам уроци освен по корейски и по китайски Laughing
https://www.instagram.com/reels/DXGPuDZAdW2/
https://www.instagram.com/reels/DXHQpwMDyaN/
https://www.instagram.com/reels/DTxzUL4kndW/
https://www.instagram.com/p/DXFSZ6JgNlM/?igsh=MXRlOGU3c3B5ZDhjbA%3D%3D
Виж целия пост
# 321
Прости ни 🥲 Ние заради теб го правим, да не се разсейваш с подробности, а да гледаш само твоя любим Ю.
За да не е само лигав спам пак ще похваля Mad Concrete Dreams.
А, Любимия Ю си го гледам в захлас и даже понякога слагам на пауза и му се радвам 😎
Ще взема да го погледна Mad Concrete Dreams, платформата Viki ми го предлага, ама аз досега се дърпах.

Аз пък с удоволствие преполових True to Love. Yoo In Na е чудесна в ролята и са много симпатични заедно с Yoon Huyn Min.
Виж целия пост
# 322
Yoon Huyn Min имаше рожден ден днес, т.е. вече вчера 🎂
Виж целия пост
# 323
И на мен ми харесва Mad Concrete Dreams
Има един много приятен черен хумор, сарказъм ли ... а отварящата музичка пасва супер и когато я пуснат в действие ми става още по-забавно
Гледаш ги говорят си съвсем сериозно за нещата, а те нещата са много абсурдни отстрани
Ама аз ако съм на тяхно място, може и аз така да си говоря за отвличане, убийства, дрогиране на приятели и т.н...
Виж целия пост
# 324
Не знам от кой сериал е клипът, но Дилън Уанг ми заприлича на китайски дядо Коледа.
https://www.facebook.com/share/r/18nR2FtUyP/
Виж целия пост
# 325
Това изглежда на пръв поглед, че ще бъде забавно...

Виж целия пост
# 326
Само напомням : Днес започват 2 сериала - "Absolute value of romance" - Korea и "Eight hundred" - Китай със Сю Кай.
И да помрънкам малко, че се въртя като обран евреин и нищо не ме грабва, че и задържи! Cry
"Прераждането" ме умори от вкарване на нови герои и сюжетни линии.
"Любов до смърт" ми доскуча от Дилраба и еднаквите й физиономии. Предпочитам я на снимка от дефиле! Дори симпатиите ми към Чен ФейЮ не ме задържат...
"Veil of shadows" започна с толкова фентъзи, че блокирах още на 1-ви епизод. Ако науча, че си заслужава, ще се върна на доизглеждане.
Излиза, че китайският фронт ми е празен, а корейският - с чакани 2 ерга в п/с - "Короната" и "Адвокат на призраци" с нашия Ю.
А как е при вас?
Дани,  тази "Кралска отмъстителка" наистина интригува?! Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Чакам тази събота, за да завърша Girl from Nowhere the Reset, за да мога да се правя, че никога не е съществувал и се надявам на японския римейк на първия сезон да е  добър.
Гледах The Great Flood, защото ми обещаваха апокалипсис, който стигна до
Скрит текст:
създаване на ново човечество
И може да се коментира само с една дума - mehhhh
Гледам с интерес Taxi Driver .Чакам The Stars и All of Us Are Dead и не знам още какво.
Виж целия пост
# 328
Това изглежда на пръв поглед, че ще бъде забавно...
Да, и аз съм си го отбелязала за гледане през май.
Дани, да ти благодаря за тротчето на Seventeen, вече ми е в плейлистата 😆

Ами, след като зарязах "Хрътките", аз останах с Phantom Lawyer и Perfect Crown в петък и събота и си гледам True To Love през останалото време от корейските.
От китайските гледам на малки порции About Love и доглеждам по малко Legend of Zang Hai, който бях оставила настрана.
Другата седмица чакам да започнат корейските Sold Out On You с Ан Хьо Соп (пасторален романс) и Filing For Love с Шин Хе Сун (офис романс). А ако ми остане време, може да включа и Mad Concrete Dream.
Виж целия пост
# 329
Само 16 епизода китайски, може и аз да се включа Thinking
Дано на финала да не е "Чакам да го завърша, за да мога да се правя, че никога не е съществувал и се надявам на японския римейк".

s0-00snow, много добре си описала Mad Concrete Dreams, черна комедия. Харесват ми актьорите, включая и "гадините",като Miyavi (китарист, певец и актьор с японско-корейски произход) и Ким Нам Гил,който се включи с малка роля, Чу Джи Хун с камео, дали съм го пропуснала или предстои.
Скрит текст:
много бързо ги трепят, уж важни герои мрат като мухи,вече загубих бройката на отвлечените и упоените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия