Изобщо не е двоен аршинът.
Да, пълнолетното дете може да се отдели, даже е редно в определен момент, но непълнолетните деца са грижа на родителите.
Лагер или училище е едно, особено ако са свързани с развитието на детето, самостоятелно на квартира или с чужди хора и липса на образование е съвсем друго.
Добре, че не съм отваряла споменатата тема!
Изненадва ме, че обобщаваш мненията във форума, по еже си дългогодишен потребител и би трябвало да се сещаш, че и във форума различните мнения не изразяват виждането на ССФ. Дори и разкопките нюанси във вижданията на един единствен човек не определят цялостното му верую. Като в примера с пилето със зеле.
Е, то не излиза ли по-скъпо на квартира да ги издържа, отколкото при нея, след като въпросът опира до финансите и издръжката?