Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 638
  • 924
# 255
Откъде идва това, че Марин е лекар?
Доколкото знам е прекъснал обучението си и няма диплома за лекар. Или се лъжа? Ако има значи все пак е завършил обучението си.
Иначе се занимава с клинични изследвания/проучвания. Много далеч е като професия от това да е доктор.
Виж целия пост
# 256
Продуцентите видяха, че никой не иска да целува никого и измислиха това с холивудската целувка. Илияна милата получи аритмия, докато гледаше кадрите, които им показваха. Очаквах всеки момент да припадне от ужас. Все едно няма да я целуват, а зъб без упойка ще й вадят Joy
Виж целия пост
# 257
Откъде идва това, че Марин е лекар?
Доколкото знам е прекъснал обучението си и няма диплома за лекар. Или се лъжа? Ако има значи все пак е завършил обучението си.
Иначе се занимава с клинични изследвания/проучвания. Много далеч е като професия от това да е доктор.

На него смените в болница са му много трудни, домашните любимци били голям ангажимент, за който не е готов, връзките се слагат на пауза, за да се изневерява... То бива, бива лиготия, ама тва прекрачва всякви граници. Ако не беше модел, жена нямаше да може да пипне.

Илияна в тон с артистичната програма се приготвя да изпълни ария из операта диария.
Виж целия пост
# 258
Марин каза, че има диплома за лекар, но никога не е практикувал, защото му е много мизерно (мой прочит на термина) да бачка на 3 места, за да върже двата края. Колко хуманно!
ПП: И по-добре, че не практикува.
Виж целия пост
# 259
Мацки, ква е тая тъпотия сега? Кви филми, какъв Титаник? Joy
Виж целия пост
# 260
Елена е хубаво, приятно момиче.

Алия е най-опасна, най- по̀ така от всички там и момичетата се изяждат от завист, виждат разликата в излъчването между тях. Ужасно се държат (с изключение Китана) с тия злобни коментари. Иска им се и на тях да са така уверени, а не толкова смотани. Ще се изкефя да целуне Марин накрая и другите да изкукуригат.

Симона е сравнително стабилна, но е с негативна нагласа и навива и другите.

Цвети Велева направи много кофти впечатление, когато излъга, че не коментира Нора за  желанието й за деца. Когато Пламена я контрира. Направо MLM търговеца с торбата с лъжите в Цвети се обади. Не ми хареса.
“Лъхала на респект” Леле делулу.
Виж целия пост
# 261
Сега Марчо като откаже за втори път цунки на Алия, ще видите ламя в действие... Laughing
Виж целия пост
# 262
Марин каза, че има диплома за лекар, но никога не е практикувал, защото му е много мизерно (мой прочит на термина) да бачка на 3 места, за да върже двата края. Колко хуманно!

Е, друго си е да афишираш колко си емпатичен, докато за 20-30 процента по-голяма заплата вършиш черната работа на Биг Фарма.

ПП: И по-добре, че не практикува.

Той е от ковидските лекари, с чатГПТ е минал май-май.
Виж целия пост
# 263
Каква тъмна Индия му е ?🙄😳
Тя изпитва и демонстрира отвращение и вербално и физически .
Как , как той не вижда , чувства ?
И защо не я изгонят от там ?
Днес като я загледах Илияна ми мина Миши като неприятничка номер 1)
Миши е само смотлочка )
Илияна е гадна , цялата , Сорри , но нямам по мека дума .
Виж целия пост
# 264
Илияна е новата Любомира. Ще спечели мъжа, когото никой не иска.
Само дето на нея й е малко тъпо от това, докато Любомира до последно беше кон с капаци.
Виж целия пост
# 265
Искам да видя сега Пламена как ще го отреже този.
Виж целия пост
# 266
Илияна вместо на сценична площадка, идва да му прави семеен скандал, основан на приказките на Симончето за срещата им на водопада.
Виж целия пост
# 267
А добрутро свате(по Рачков 😁) започна да усеща СтоЕнчо, че Илиянка е като лед и нищо не иска от него.
Виж целия пост
# 268
Кзква е тая мода всички да са в нощници, много ми е смешно.
Виж целия пост
# 269
Илияна вместо на сценична площадка, идва да му прави семеен скандал, основан на приказките на Симончето за срещата им на водопада.
Да, абсурдна е. Започвам да си мисля, че го харесва. Или пък е скрита егоцентричка. Тихо, тихо иска мъжа трофей.
Михаела номер 2, на транквиланти обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия