Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 614
  • 924
# 300
Браво на Пламена! Каза му всичко както е. Стоян сам си е виновен, поведението му към жените е под всякаква критика, едно и също с всяка и ги докосва по един и същи начин, няма никаква разлика, айде бро, пий една водичка и се осъзнай.
Виж целия пост
# 301
Посипвам си главата с пепел! Абсолютно подцених интелектуално Пламена... Много ме заблуди визията и излъчването й. Впечатлена съм от личността й.
Виж целия пост
# 302
Маринчо определено не искаше да целува Елена и само извърташе нещата и ѝ прехвърляше топката, че уж тя била притеснена. И накрая си го каза "нали знаеш, че нищо не трябва да правим ако не си готова". А НЕготовият беше той. Но толкова мило и хитро с усмивка се измъква, че.. веднага му прощават. Хитрец е той.
А СтоЕнчо е балък.
Виж целия пост
# 303
Ако Марин и Михаела са двойка, защо ще влизат в предаването, за пари ли? Аз се съмнявам, ако не е за пари, да да рискуват връзката си по този абсурден начин.
........
Еергените са платени, тя е влезнала да го пази🙂
Аз все мисля, че той ще ни продава нещо в бъдеще, я добавки, я фитнес ще отвори, може и двамата да имат общи планове.
А може и само за популярност, незнам той моделства ли, пее ли, танцува ли...Нещо като Виктор2 може да е , само за известност.
Виж целия пост
# 304
Ако Марин и Михаела са двойка, защо ще влизат в предаването, за пари ли? Аз се съмнявам, ако не е за пари, да да рискуват връзката си по този абсурден начин.
........
Еергените са платени, тя е влезнала да го пази🙂
Аз все мисля, че той ще ни продава нещо в бъдеще, я добавки, я фитнес ще отвори, може и двамата да имат общи планове.
А може и само за популярност, незнам той моделства ли, пее ли, танцува ли...Нещо като Виктор2 може да е , само за известност.

Без значение дали са били двойка преди предаването или в него са се залюбили, главата си залагам, че малко след предаването, Маринчо ще бие шута на ушатка. Той е толкова хубав, ще стане популярен след предаването,, ще последват реклами, млади, красиви моми, които ще се увъртат около него.....  А Михаелчето си е едно съвсем обикновено, посредствено, леко грозновато момиче. Няма да има никакъв шанс, пък ако ще, като кученце да го следва на всяка крачка.
Виж целия пост
# 305
Маринчо определено не искаше да целува Елена и само извърташе нещата и ѝ прехвърляше топката, че уж тя била притеснена. И накрая си го каза "нали знаеш, че нищо не трябва да правим ако не си готова". А НЕготовият беше той. Но толкова мило и хитро с усмивка се измъква, че.. веднага му прощават. Хитрец е той.
А СтоЕнчо е балък.
Готов е и още как. 😃 Но смее ли, като знае, че Мишето ще опищи Шри Ланка?
Виж целия пост
# 306
Що за човек се съобразява с гадже, в което не е влюбен? Такъв с и без това ниско либидо.  Марин не си пада по Михаела. Личи си. А и сам си я обиди, че не била страстна като Алия. Явно обаче само на думи говори за страст, а реално не му идва отвътре и на него. 
Виж целия пост
# 307
Опаа, Пламена се метна в отбор Марин!
Май са набори, но тя изглежда поне 6-7 години по-голяма от него.
Мале, той на 27, тя - на 26... 🫣
Пламена ми изглежда на 35 годишна, а тя била момиче още.
Виж целия пост
# 308
Елена е висока топка за Марин - красива, нестандартна, ненатискаща се. Не първична. Няма място на първото място за двама красавци.
Виж целия пост
# 309
Изглежда има стойност Пламена, а и не е глупава, но.. Външният вид и позите объркват нещата. Да обере малко превземките да се позагърне и ще е топ девойка. 😁
Алия само красиви очи. Сплесната е и отзад и отпред.
Виж целия пост
# 310
Ха сега, суперлативите за Пламена нещо ми издишат...
Как смени рязко курса и се заяви... Ами не ми харесва!
Алия е тук по милост само защото има рожден ден и трябва да получи герданчето, но после - теслА😆
Браво на Марин. "Такива изкушения в живота ще има, но трябва да се научим да им устояваме" Не знам дали е негова мисъл или по сценарий, но е точно казано!
Виж целия пост
# 311
Елена е висока топка за Марин - красива, нестандартна, ненатискаща се. Не първична. Няма място на първото място за двама красавци.
Аз не смятам така. 😂
Виж целия пост
# 312
Хареса ми как Пламена му каза нещата направо. Дано, професорът се замисли че "love language" му, ги обърква и отблъсква.
Виж целия пост
# 313
Марин все да го свалят, все да го водят, Михаела да го пази като овчар. Той да не е вакло агне? Вярно докарва го на прическа, но все пак. След десетина години като поостарее и не е останало нищо от момчешкия му чар това му поведение ще буди само смях и нищо повече.
Виж целия пост
# 314
хем гей , хем глупачко 😂🔫
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия