Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 638
  • 924
# 375
Марин как се обяснява като госпожичка, можело да се случи нещо… бил взел решението да не целува Алия, за да й осигури спокойствие на Михаела 😂 И Михаела веднага “Алия натиснала Марин”. Толкова е наивна, чак глуповата. Готова е за съпруга, която казва “тя го е вързала за леглото и после дай, дай, дай”.

Михаела не одобрявала типа като Алия, които се натискали на мъжете. А Михаела, ти какво правиш? Не преследваш ли мъж след свалка, не поемаш ли инициативата да го преследваш в предаване, не висиш ли като прани гащи на простора, и чакаш трохички, и натякваш, и искаш обяснения за Румяна, и благодариш, че той не целунал Алия?
Виж целия пост
# 376
При сегашната ситуация се чудя другите момичета какво ще правят там? Една Пламена примерно? Май трябва да си ходи. Еее, Крис се върна накрая, да спаси шоуто, че много момичета увисват.
Виж целия пост
# 377
И това ли е обиграното поведение на Стоян? Да отиде да утешава и прегръща Вероника… ехх Стоянкаа, нема се оправиш. 😂😂😂
Виж целия пост
# 378
Марин и Ушатка са подигравка с момичетата, които са се записали за Марин. Да трябва да участват в тази пародия. А са свестни момичета иначе. Очевидно е, че тези хубостници са се разбрали преди предаването, че тя тази от втрия ден се взе за господарката на неговото сърце, той пък мънка и обещава обет за целомъдрие. Кога им се развиха така отношенията за два дена? Нито ние сме толкова тъпи, нито другите момичета там. Много обидно спрямо тях.
Виж целия пост
# 379
По повод колко е тъп сезона - ами не е съвсем така... Само като се сетя за Крис колко пъти си смених мнението LaughingLaughingLaughing ... От пълно разочарование - днес ми е фаворит - може утре да е друго, разбира се, но динамика има. Ергените са по - интересни и непредвидими от момите. Даже и Стоян успях да съжаля, а ми е мега отблъскващ. За капак днес успях да не харесам Марин Smiling ImpSmiling Imp
Виж целия пост
# 380
И това ли е обиграното поведение на Стоян? Да отиде да утешава и прегръща Вероника… ехх Стоянкаа, нема се оправиш. 😂😂😂

За мен това е съвсем нормална, човешка реакция на един възпитан млад мъж, към една разстроена жена. Не мисля, че в това има някакъв скрит смисъл или нещо романтично. Утре ще видим дали съм права.
Виж целия пост
# 381
Много ми е интересно какво се случва в главата на Пламена. Още по‑интересно ми е какво вижда в огледалото — май няма много реална представа за това как изглежда. Тя не беше доволна, че Стоян не я имаше за приоритет, а Марин пък съвсем няма да я има. Според мен е решила, че Марин ще излезе по‑добре на екран и затова смени лагера. Съмнявам се да си мисли, че ще я избере пред Михаела.
Виж целия пост
# 382
По повод колко е тъп сезона - ами не е съвсем така... Само като се сетя за Крис колко пъти си смених мнението LaughingLaughingLaughing ... От пълно разочарование - днес ми е фаворит - може утре да е друго, разбира се, но динамика има. Ергените са по - интересни и непредвидими от момите. Даже и Стоян успях да съжаля, а ми е мега отблъскващ. За капак днес успях да не харесам Марин Smiling ImpSmiling Imp

Леле, това все едно аз съм го писала Joy
Виж целия пост
# 383
Записала се е в Ергенът Simple Smile
5 минути слава с нестандартно решение
Виж целия пост
# 384
Марин и Ушатка са подигравка с момичетата, които са се записали за Марин. Да трябва да участват в тази пародия. А са свестни момичета иначе. Очевидно е, че тези хубостници са се разбрали преди предаването, че тя тази от втрия ден се взе за господарката на неговото сърце, той пък мънка и обещава обет за целомъдрие. Кога им се развиха така отношенията за два дена? Нито ние сме толкова тъпи, нито другите момичета там. Много обидно спрямо тях.

Не съм съгласна. Понякога човек веднага усеща. Не е необходимо да се опознаваме сто години, за да разберем дали сме влюбени. Има и любов от пръв поглед, а често най-вече при мъжете е така, защото действат интуитивно на база секс. Пък и какво да не ѝ хареса на Михаела? Най-хубавата е там, висока, стройна, нежно личице, трапчинки, чаровница е. Румяна до нея е като джуджето Дългоноско до Снежанка. Нито една от другите не може да се сравни с Михаела. А и са много хубава двойка - много си подхождат.
Виж целия пост
# 385
Те се утешават взаимно - Вероника страда, защото не е избраната (на какво отгоре има такива очаквания, за мен е загадка), А Стоен, че го разкараха всички моми. Ми да се вземат, артистичното ще ги владее и двамата, може да им потръгне.
Аз не успях да го съжаля. Нито да ми стане неприятен Марин. Това е положението... Grinning
Виж целия пост
# 386
Не познах, че първата целувка ще е на Стоян....
Целувката между Марин и Дъмбо не ми хареса. Не ми хареса въобще чувството, което лъха от тях когато се целуват, прилат ми на една вендуза- нищо повече.
От анонса за следващата целувка тази на Крис и на Елеонора, много ме изкефи, как я целуна, обърна се и направо я награби. Ми така се прави...Simple Smile
Сезона ми е изключително бавен и скучен, няма динамика, няма нищо. Някои момичета дори не се забелязват, днес май дори не видях тази от Сливен, Анабела мисля, че се казваше, с очилата. Не разбирам защо стоят там като полилеи..
Виж целия пост
# 387
О, Михаела далеч не е най-хубавата там. Посредствена и незапомняща се визия. НО дори и да беше най-хубавата, е една от най-скучните жени там. Определено Марин си пада по много по-отракани, атрактивни и интересни жени. Вижда се как му светват очите при контакт с жени като Норка и Алия.
Дори и да са се усетили от първия миг, ако не се познават от вън и нямат уговорка, как точно на втория ден сивото Мишле се взе за негова фаворитка, а той дава обети за целомъдрие?
Крис също има очи само за Норка, но не й дава обещания, нито тя се държи като дългогодишна съпруга. А вече мина един месец.
Виж целия пост
# 388
Чудесни са Михаела и Марин - красиви млади хора, отиват си всякак. Удоволствие е да ги гледа човек как намират път един към друг. Спомням си моя път към голямата любов и ми е хубаво!
Виж целия пост
# 389
Марин и Ушатка са подигравка с момичетата, които са се записали за Марин. Да трябва да участват в тази пародия. А са свестни момичета иначе. Очевидно е, че тези хубостници са се разбрали преди предаването, че тя тази от втрия ден се взе за господарката на неговото сърце, той пък мънка и обещава обет за целомъдрие. Кога им се развиха така отношенията за два дена? Нито ние сме толкова тъпи, нито другите момичета там. Много обидно спрямо тях.

Не съм съгласна. Понякога човек веднага усеща. Не е необходимо да се опознаваме сто години, за да разберем дали сме влюбени. Има и любов от пръв поглед, а често най-вече при мъжете е така, защото действат интуитивно на база секс. Пък и какво да не ѝ хареса на Михаела? Най-хубавата е там, висока, стройна, нежно личице, трапчинки, чаровница е. Румяна до нея е като джуджето Дългоноско до Снежанка. Нито една от другите не може да се сравни с Михаела. А и са много хубава двойка - много си подхождат.

Виж колко субективно нещо е красотата. Аз гледам, гледам и изобщо не виждам това, което виждаш ти, а явно и Марин. Като те чета имам чувството, че гледаме различни предавания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия