🐥 Ноемврийски мами - Термин ноември 2026

  • 15 857
  • 449
# 120
Благодаря за бързия отговор ! Истината е че търсих, но не намирам.
В Токуда е 115 евро - предполагам в този диапазон е и Надежда. Вижте ценовия лист на сайта им
Виж целия пост
# 121
Благодаря за бързия отговор ! Истината е че търсих, но не намирам.
В Токуда е 115 евро - предполагам в този диапазон е и Надежда. Вижте ценовия лист на сайта им

Сега погледнах и аз, води се ранна фетална морфология, код 6210, 90 евро.
Виж целия пост
# 122
Благодаря за бързия отговор ! Истината е че търсих, но не намирам.
В Токуда е 115 евро - предполагам в този диапазон е и Надежда. Вижте ценовия лист на сайта им

Сега погледнах и аз, води се ранна фетална морфология, код 6210, 90 евро.



В последствие го видях и аз. Благодаря за бързата реакция отново !
Виж целия пост
# 123
Тоест БХС и Ранна фетална морфология е едно и също, така ли да разбирам? 🙄
Благодаря за бързия отговор ! Истината е че търсих, но не намирам.
В Токуда е 115 евро - предполагам в този диапазон е и Надежда. Вижте ценовия лист на сайта им

Сега погледнах и аз, води се ранна фетална морфология, код 6210, 90 евро.
Виж целия пост
# 124
Тоест БХС и Ранна фетална морфология е едно и също, така ли да разбирам? 🙄
Благодаря за бързия отговор ! Истината е че търсих, но не намирам.
В Токуда е 115 евро - предполагам в този диапазон е и Надежда. Вижте ценовия лист на сайта им

Сега погледнах и аз, води се ранна фетална морфология, код 6210, 90 евро.

БХС доколкото аз разбирам е кръвния тест,него го правят в лабораториите . В "Надежда " се води комбиниран (и в повечето клиники) ,та затова и феталната е заедно с БХС. Дано не ви подвеждам. Ако някой е наясно ,нека сподели .
Виж целия пост
# 125
Да, това е изследването. От сайта на Надежда:
Виж целия пост
# 126
Момичета, има ли при вас някоя, която с бременността започна изобщо да не й се яде месо? При мен продължава това и се притеснявам дали набавям достатъчно протеин, защото все пак млечните нямат толкова колкото месото.
Виж целия пост
# 127
Момичета, има ли при вас някоя, която с бременността започна изобщо да не й се яде месо? При мен продължава това и се притеснявам дали набавям достатъчно протеин, защото все пак млечните нямат толкова колкото месото.
При първата ми бременност ми се повдигаше дори от мириса на месо. Не можех да го ям, гледам, вкъщи не се внасяше. Това продължи до 3-4 месец, после се пооправих и можех да го ям спокойно.
Дано и при вас е временно.
Виж целия пост
# 128
С първата ми бременност бях така, абс отвращение от месо до края (само кренвирши ми се ядяха, ако това се брои за месо
🫠😆) чак около 7ми месец почнах малко да пия протеин за бременни, но реално успявах да си набавя от яйца, извара, бобови необходимия протеин. За сега с тази ми се гади от всичко, генерално се надявам скоро да мине, защото нз колко може да се изкара на краставици със сол и зелени ябълки 😆
Момичета, има ли при вас някоя, която с бременността започна изобщо да не й се яде месо? При мен продължава това и се притеснявам дали набавям достатъчно протеин, защото все пак млечните нямат толкова колкото месото.
Виж целия пост
# 129
Да, с това гадене последното нещо човек, което иска е месо. 😄 Аз в началото бях по-зле, заради него. Хапвах само препечена филия и много рядко картоф. 😐 Сега вече към 9 + седмица някак се поосвестиха нещата и почнах малко по-разнообразно хранене. При вас не се ли поуспокоява малко вече?
Виж целия пост
# 130
Здравейте, в 7 ма седмица съм. Къде мислите да се следите? По НЗОК ли или на частно. И има ли лекар в София от който сте доволни?
Виж целия пост
# 131
Здравейте отново от мен, относно месото и предната ми бременност и тази не изгарям от желание. Satisfied Примерно само определени меса мога да ям и то трудно, но като че ли е една идея по-добре от предния път. А и този път не ми се гади толкова. Тогава правехме само принцеси с кайма и на сила другото. Докторката ми тогава каза, че всички бременни били така с месото. Сега пак ще я питам, дали все още е така. Иначе по темата, къде се следим, аз съм в Токуда - там на частно и по здравна каса имат доктори. Та всичко на едно да ми бъде.
Виж целия пост
# 132
Здравейте! Отново съм аз. Пиша с огромно щастие за да кажа, че днес бях на преглед в болница надежда и се видя ембрион и пулс. Просто е трябвало да изчакам. Тези 5 дни бяха кошмарни за мен, но си струваше. Искам да кажа ако някоя мама в бъдеще е в същата ситуация и чете това, да не губи надежда и просто да знае, че с времето си се нареждат нещата. 💋
Виж целия пост
# 133
Честито! Heart Eyes В коя седмица си?
Аз си чакам прегледа в четвъртък и също се надявам на пулс.

Здравейте! Отново съм аз. Пиша с огромно щастие за да кажа, че днес бях на преглед в болница надежда и се видя ембрион и пулс. Просто е трябвало да изчакам. Тези 5 дни бяха кошмарни за мен, но си струваше. Искам да кажа ако някоя мама в бъдеще е в същата ситуация и чете това, да не губи надежда и просто да знае, че с времето си се нареждат нещата. 💋
Виж целия пост
# 134
Точно в 7ма, а по календар трябва да съм към 7.5. Малко назад върви, но това не е проблем, ще напредне във времето. Същото ми беше и с предната бременност. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия