Лидл - 198 - пролетна/Великденска

  • 55 346
  • 756
# 120
На купона на фраера няма цена, значи отстъпката е от цената в магазина. И аз получих купона , но обема на фраера е малък
Виж целия пост
# 121
Малък, и като обем, и като мощност, но например като за студент бива.
Виж целия пост
# 122
Това тирамису хубаво ли е? Имам купон за него, а дори не знаех, че имат в постоянния асортимент. Купували сме от италианската седмица и се хареса вкъщи.
Виж целия пост
# 123
Това коментирано ли е?Някой с отзиви?

Виж целия пост
# 124
Ако някой има същия проблем...ако имате от пусканите сатенени пижами, дамски, шарени цеетове... да ви кажа как ми се разпори 🤨 Снощи я облякох за сефте...шева не изтрая и 1 обличане.
Виж целия пост
# 125
Аз имам и си я нося без проблем. Размер с и е доста широка, няма как да се разпори.
Ако някой има същия проблем...ако имате от пусканите сатенени пижами, дамски, шарени цеетове... да ви кажа как ми се разпори 🤨 Снощи я облякох за сефте...шева не изтрая и 1 обличане.
Виж целия пост
# 126
Аз имам и си я нося без проблем. Размер с и е доста широка, няма как да се разпори.
Ако някой има същия проблем...ако имате от пусканите сатенени пижами, дамски, шарени цеетове... да ви кажа как ми се разпори 🤨 Снощи я облякох за сефте...шева не изтрая и 1 обличане.
ама то и мойта не е тясна...явно шева е такъв, дефект е.
Виж целия пост
# 127
Това тирамису хубаво ли е? Имам купон за него, а дори не знаех, че имат в постоянния асортимент. Купували сме от италианската седмица и се хареса вкъщи.


Ние редовно го купуваме. Моят мъж много го харесва.
Виж целия пост
# 128
Това коментирано ли е?Някой с отзиви?



2017 година родителите на мъжа ми ни подариха същата когато се изнесохме да живеем заедно. Дотогава не бях чувала за подобна машина. Служи ни вярно до днес, когато отидох да я подменя с нова, тъй като старата вече се амортизира от толкова ползване и купата с тефлоновото покритие вече е тръгнала на едно място. Иначе си работи без грешка, но решихме да си вземем чисто нова, така и така е в брошурата.

Не слагам само гол ориз, добавям например една кутийка замразени зеленчуци с масло (пак от Лидл) и става супер. Разбира се ако добавям нещо към ориза, няма как количеството ориз да е на пълен капацитет, по-скоро някъде между 1/3 и 1/2.
Виж целия пост
# 129
И аз я имам оризоварката,освен ориз варя и макарони в нея и яйца ..доволна съм !!
Виж целия пост
# 130
Купих днес на свекърва ми фритюрник.
За един човек е. Wink
Виж целия пост
# 131
А може ли да се сложи ориз долу, а над решетката зеленчуци, за да станат задушени, както е на картинката, или е по-скоро за варене на ориз самостоятелно или с нещо си? Става ли за приготвяне на пара? И горе-долу колко излиза като грамаж, че ако е една шепа... няма да ми свърши работа.

Тирамисуто е много хубаво, обожавам го, заравнявам все, затова и не го взимам редовно.

Последните години Лидл са много зле откъм текстил и джунджурии. В началото и бельото , и дрехите бяха супер материя и качество, и си отговаряха на размера, сега са едни боклучави... Не се учудвам за пижамата. 1:1 са нещата от тему/джъмбо. Бях си взела малка кутия за бижута от Джъмбо за 4лв., на другия ден я пуснаха в лидл абсолютно същата за 10лв. Joy Та им връщай парцала, абсурд толкова бързо да се скъса.
Иначе относно политиката на връщане са топ, както и качеството на електроуреди - кафемелачки, чопъри, пасатори, ютии, от такива неща съм много доволна, по нищо не отстъпват на доказани марки.
Виж целия пост
# 132
Да правила съм ориз и отгоре броколи ,също гьоза на пара ..правя 150/200 гр ориз
Виж целия пост
# 133
Ако някой има същия проблем...ако имате от пусканите сатенени пижами, дамски, шарени цеетове... да ви кажа как ми се разпори 🤨 Снощи я облякох за сефте...шева не изтрая и 1 обличане.

Имам  опит с долнища пижами/есмара/, които накупих ударно, всички с първото и второто обличане станаха на дупки.
Виж целия пост
# 134
Много характерно е за изкуствения сатен да се разпаря така, без значение колко е широка дрехата, едно по-рязко движение е достатъчно. И в пералнята може да се случи. При по-скъп сатен също се получава, а и не само при шевовете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия