🌷 Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Пролет '26

  • 168 283
  • 1 435
# 315
Ама как ги е събрал - хем високи, хем дългокраки, хем хубави Simple Smile
Ей, какво нещо са телефоните, никой не ме опделелял до сега нито като висока, нито като дългокрака Grinning
Маратона мина, бегачите са уморени, но доволни, и съответно почивката е към своя край:(
Виж целия пост
# 316
Агентчето и Иваничка са страхотни! Наистина изглеждате прекрасно!
mtz, видях те к теб с новите дънки и риза, супер си!
Сиска, на теб за пореден път респект за мотивацията и усилията, изглеждаш супер! Аз във фитнеса ходя в дни, в които работя от вкъщи, само сменям маратонките и после вкъщи се къпя и оправям, знам че не е опция за теб, затова още веднъж - респект !
Ани и адаша, много са хубави спонтанните срещи, покрай мен и темичката ни тук и ММ си промени отношението към “БГмама” и знае, че е пълно с прекрасни хора.
Виж целия пост
# 317
Аз за Мими съм сигурна, че даже е по-готина на живо. Един кадър не може да предаде излъчване. А при нея има едно такова енергично и живо излъчване, което ще се радвам да усетя някой ден в реалността.
Чудесни снимки е показала Агентката. Заинтригувана съм от нейното село Simple Smile
Sempre ми изпратиха 20% отстъпка, лична и с обяснение каква им е стратегията. Хареса ми този бранд. Не знам как съм ги пропуснала до сега. Да не забравя да похваля и Саса Бьорг - невероятен панталон си взех от тях. Не си спомням дали го показвах.
Виж целия пост
# 318
Нямам спомен да съм те виждала с панталон на Саса Бьорг, ама моята памет ме предава понякога…
Детето е отново със стомашен вирус и кашлица, направо няма край…
Виж целия пост
# 319
Ехеее, изчервих се от толкова комплименти, Ани, МТЗ 🥰
МТЗ чакаме да видим панталона! И Ани и Ал харесват Саса Бьорг!

Адаш, да се оправя малчо, измъчихте се! 🤗
Аз си поръчах тази рокля, вискоза, да видим....


Харесах и тази, но се въздържах...

Като дойде ще споделя...!
Виж целия пост
# 320
Денина са отворили магазин в мол България, една жълта рокля много ми хвана око. Сега се убеждавам само колко много ми трябва 😂
Виж целия пост
# 321
Дааа и аз видях рекламата на магазина, мен пък една синя ме грабна, мисля да се разходя да ги видя на живо тези дни.
Виж целия пост
# 322
На мен офисът ми е там и всеки път, като слизам до фитнеса, ги гледам. Изкушението е голямо 😂
Виж целия пост
# 323
Mtz, много се радвам, че ти допаднаха Семпре. Аз също ги харесвам. Чакам да видя какво ще пуснат за лятото.
Не си показвала панталона на Саса или поне аз не съм те виждала.
Чакам с нетърпение да се стопли още малко и да си изкарам роклята с кактусите. Писна ми от този студ
Виж целия пост
# 324
AAA, ММ вече е убеден, че Бг Мамма е на всеки километър на 4 континента и няма нещо, което да и се опре Simple Smile))) като октопод сме били според него!

Много сте хубави, девойки! Какво ново има по витрините освен 5/6 и 7/8 гащи?
Още не съм пробвала 2 кафяви рокли, които взех Sad

Ние сме пак на път, гледам понеделнишки снимки. МТЗ, наше село е най хубаво на есен, само казвам Simple Smile











Виж целия пост
# 325
Агент, прекрасно е! Как се казва твоето местенце? Интересно ми е да го видя поне на картата.
Това са панталоните на Саса:
Виж целия пост
# 326
МТЗ, страхотна си, много приятни и свежи пролетни аутфити! 🤩🤩🤩
Виж целия пост
# 327
МТЗ
боНбоН си Wink

Агент
Магазините в София, са напълнени със "самурайски гащи" 2 типа
Скрит текст:





Виж целия пост
# 328
Много обичам гащи тип Торанага сан.
Имам като последните, показани от Пинко, но на единият крачол ниско долу имат една бродерия.
Много ми е приятно да ги вея по Графа, примерно.Joy
Виж целия пост
# 329
мтз, аз казвала ли съм ти колко ти отива розово! Много свежо, супер си! Kissing Heart

Този сезон виждам много точки - върху дрехи, обувки, чанти ...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия