🌷 Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Пролет '26

  • 167 950
  • 1 432
# 330
Поздрави от слънчев Мадрид на моят рожден ден. Ако има някой наблизо да намигне.
Виж целия пост
# 331
Честита да си, Родива!🌺Да обикаляш света на всеки свой хубав празник!
Виж целия пост
# 332
Честита да си, Родива! Все такива прекрасни дестинации!
Изтървах май няколко снимки, но видях чудни картини от Агентчето.
Света, толкова точки има навсякъде, че чак се замислям, а никога не са ми били фаворит и в стила, но изглежда се променям Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Точките винаги са ми били любов и си имам такива дрехи.
Виж целия пост
# 334
Родива, честита да си и все на такива хубави места да посрещаш рождения си ден!
Точките още от миналата година ме вълнуват, но тази вечер се пристрастих. Нови две ризи, рокля, а от миналата година пола и риза. Заглеждам и един тренч, ама май в повече ще ми дойде и той на точки
Вече нямам търпение да прибера ботушите.
Ето над това се чудя
Виж целия пост
# 335
Честит рожден ден, Родива! Flowers Bouquet

Ани, чудна си на всички снимки, на първата с панталона и на третата с роклята се възхитих! Heart Eyes
Много ти отиват точки, но е характерен/запомнящ се принт, ако питаш мен при толкова дрехи с тях, повече не ти трябват.

Цитат
Света, толкова точки има навсякъде, че чак се замислям, а никога не са ми били фаворит и в стила, но изглежда се променям Simple Smile
Мими88, и аз така, по скоро съм неутрална към тях в моето облекло. Но сега са тренд, а и са симпатични, и определено се замислям за пола - тъмносиня на бели точки, която гледам на една витрина. Съчетана е с бяла блуза - много симпатично и пролетно/лятно съчетание. И ще я купя Simple Smile
Виж целия пост
# 336
Честит рожден ден, лъчезарна Родива! Видях и Агент, Иваничка и Сиска!  Heart Eyes

Това младежът и девойката ти ли са на снимките, Агент? Моят единият младеж и той така захлупен с  качулка постоянно ходи. Другият се отучи - може би, защото му е къдрава косата, а под качулката се сплесква. Grinning


При нас днес е “първият ден на лятото” - официален празник, с който се отбелязва края на зимата и дългите нощи и началото на лятото според стария нордически календар. Разбира се нищо лятно няма тук. По традиция децата получават някаква играчка за игра навън от родителите си. Аз дете не съм, но отбелязах деня с поръчка на (Алелуя!  Най-накрая! Laughing) дълга лятна рокля.



Точки и аз много виждам навсякъде и харесвам. Ани - много ти отиват и елегантна както винаги! Heart Eyes

Аз имам само една блуза и един шал на точки. На младини имах и рокля.

Виж целия пост
# 337
А нещо на лалета?
Ще сънувам лалета тази нощ!


Виж целия пост
# 338
Родива, честита бъди!🌸
Ани, направо си като от модния подиум...страхотна!🤩
Чека, чакаме да те видим с роклята, все пак лятото дойде при вас!😀
И аз има две блузи на точки, жълта и бяла, но като гледам от палта и ботуши ще минем на бански! 🙃
Виж целия пост
# 339

Аз само се снимах с точките...
Виж целия пост
# 340
И аз от заклетите фенки на точките.
За съжаление обаче днес само чорапогащникът ми е такъв

Виж целия пост
# 341
Света, права си, че няма нужда от повече точки, освен ако не се появи нещо уау, на което не мога да устоя.
Миналата година Zara имаха страхотни чехли на точки, които изтървах и не успях да поръчам и още ме е яд. И по групите ги търсих, но не можах да ги купя Sad

Рокси, изглеждаш фантастично. Не знам какво правиш със себе си, но направо си друг човек 😘

Благодаря ви, момичета!
Виж целия пост
# 342
Любов, почивка и малко ботокс.
Виж целия пост
# 343
Любов, почивка и малко ботокс.
Браво, страхотна рецепта. Много се радвам за теб 😍
Виж целия пост
# 344
Добре се подредих. Умирам за обувки със змийски шарки, даже и спортни - от турските марки има такива циганийки и си взимам понякога. Та взех едни, много красиви преляти цветове, естествена кожа, обаче на платформа. Аз си знам, че платформите не са за мен, защото падам, колкото и да са олекотени тези сегашните. Но се поддадох на изкушението и днес както си вървя по улицата, се пльоснах на земята в цял ръст. Разминах се само с леко ожулено коляно. Сега ме е страх да ги обуя отново

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия