С грижа към себе си по време на менопауза – открийте Solgar® MenoPrime

  • 3 316
  • 153
# 60
Все още искам да вярвам, че не съм тръгнала нататък, но забравянето на моменти, апетита, качването на килограми са ясни сигнали. Затова опитвам да спортувам, интересувам се от добавки, които да ми помогнат.
Виж целия пост
# 61
Ох, в този период съм, колкото и да ми разправят, че е рано, на 44 съм. Нямам цикъл за тази година все още. Качих 5кг за няколко месеца, а от месец, ме болят всички стави-таз, колена, лакти, особено нощем. Това ме изненада май- много, даже си бях изместила коляното почти от нищо. Имах в няколко дни с топли вълни, но не знам дали не бяха от затопляне на времето, сега в по- хладното сякаш не усещам.
Виж целия пост
# 62
Усещам по-бързо уморяване, раздразненост. Лекарката ми каза да си направя изследване и за калция.
Качване на кг и много трудно сваляне. Отпускане на кожата.
Виж целия пост
# 63
Не знам дали съм в предменопауза, но се усещам все едно съм друг човек - плашеща липса на памет и концентрация, нервност, апатия. Липса на вит. Д и желязо. Косопад. Болки в ставите, а годините ми не са кой знае колко много...
Виж целия пост
# 64
Изключително бързо ми "сечеше пипето", както се казва, а сега ми бягат елементарни думи. Това адски ме дразни. Понякога ми трябва време , все едно ми засича мисълта. Адски неестествено ми е и много се ядосвам. Ям по-малко, а пълнея по-бързо. Вече видимо усещам, че остарявам и не съм доволна.
Виж целия пост
# 65
Усещам доста промени,като чеато чувство за тревожност 🫪,горещи вълни и най фрапантното и дразнещо е подуването на корем.Тялото ми се промени качих кг. въпреки спорта не мърдат кг.😔
Виж целия пост
# 66
Кожата ми стана малко по-суха, косата по-рядка, а имах много гъста коса. Засега цикъла е точен в календара, но понамалява като продължителност. От години пия вечерна иглика за ПМС, явно и за ПМП ще продължа.
Виж целия пост
# 67
В момента съм в перименопауза и забелязвам доста промени в тялото си. Цикълът ми започна да идва по-често от обикновено, което доста ме обърква. Освен това качвам килограми по-лесно, а свалянето им се оказва много трудно, дори когато се старая да се храня нормално и да се движа.
Виж целия пост
# 68
Имам умора, болки в ставите, нервност.
Виж целия пост
# 69
Смятам че вече съм в менопауза, в началото имах редуване на топли и студени вълни ,вече са все по - рядко но сега напълнях а нямам хромяна в храненето, кожата ми става по суха, косата също, изнервям се болки тук там.
Виж целия пост
# 70
Не се намирам в такъв период, но умората е непрекъсната при мен.
Виж целия пост
# 71
Промени в настроението, умора, суха коса, качване на килограми.
Виж целия пост
# 72
По-раздразнителна съм. Започнах да приемам вечерна иглика.
Виж целия пост
# 73
В перименопауза съм. Честа смяна на настроенията, метаболизма заспива и от най- малкото качвам килограми. Спортувам, внимавам с храната и нищо…
Виж целия пост
# 74
Забелязвам промяна в настроението, честа умора, често не успявам да се концентрирам в даден проект/задача.  Казвам си, че и това ще мине и е само някакъв кофти период. Гледам да се храня по-здравословно, повече движение и прием на вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия