🌹🧿Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- Семейството е изпитание/Джентълменът/Pera/BBŞO🤟15

  • 32 960
  • 740
# 150
Спойлер, вероятно за края на следващата серия на АБИ

Скрит текст:



И клипче

https://x.com/i/status/2041758691599212662

Според рускинята нямало целувка, идва Тахир и стреля по Чаала.


Знаех си че сигурно няма да има целувка, иначе щяха да я дадат във фрага как се случва. Добре че не е имало че щях да повърна
Виж целия пост
# 151
Спойлер, вероятно за края на следващата серия на АБИ

Скрит текст:



И клипче

https://x.com/i/status/2041758691599212662

Според рускинята нямало целувка, идва Тахир и стреля по Чаала.


Знаех си че сигурно няма да има целувка, иначе щяха да я дадат във фрага как се случва

Аз не съм сигурна ☺️
Виж целия пост
# 152
Спойлер, вероятно за края на следващата серия на АБИ

Скрит текст:



И клипче

https://x.com/i/status/2041758691599212662

Според рускинята нямало целувка, идва Тахир и стреля по Чаала.


Знаех си че сигурно няма да има целувка, иначе щяха да я дадат във фрага как се случва

Аз не съм сигурна ☺️

Няма да има според мен, точно тогава ще дойде бащата и няма да стане нищо 😀
Виж целия пост
# 153
А защо да няма целувка? Щом са се съгласили да играят в този сериал, с този сценарий, ще се целуват Grinning Знаем, че Шнура обича провокациите Wink

Дори и да не гледам даден проект, ще поздравя екип, който не се страхува от реакцията на зрителите и си следва сценария.
Виж целия пост
# 154
И аз съм напълно ЗА да си следват сценария. А и те са влюбени, защо да няма 🤔
Виж целия пост
# 155
Пуснали са 6-ти епизод на ББСО в Дисни.
Виж целия пост
# 156
https://www.instagram.com/stories/mertramazandemir/3870613762499 … haHMzOGpjZWlmMw==
Стори от Мерт Hands V
Виж целия пост
# 157
Пуснали са 6-ти епизод на ББСО в Дисни.

Доколкото видях , Мерт е пак се е развихрил
Психо драмата му е в кръвта



Новия моод  към  хейтърите Joy
https://x.com/i/status/2041782720506798576
Виж целия пост
# 158
Да не повярваш, че е пуснал стори. 😁
Виж целия пост
# 159
Краси, с тия коментари за серията, ще ме откажат да гледам Joy
Виж целия пост
# 160
Нашата група е много инетерсно място, имаме си фенове
Виж целия пост
# 161
Краси, с тия коментари за серията, ще ме откажат да гледам Joy

Актан ми е слабост Не мога да го пропусна Kissing Heart
Харесват ми коментарите как от тр локум драма по ТВ се потапят в съвсем друга  реалност
Виж целия пост
# 162
JoyJoyJoyJoyJoy

Да не повярваш, че е пуснал стори. 😁
Лили тия дни е доста активен Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 163
Здравейте, мили дами,
Бих искала да се извиня, ако със снощните ми постове прозвучах грубо. Доста съм емоционална и редовно реагирам под афект. Устата ми работи по-бързо от ума. По никакъв начин не съм искала да обидя някого или да омаловажа труда на екипа на АБИ.
Предвид видяното от мен в Х реших да го извъртя на шега,бъзик. Но не осъзнах, че отстрани може би ще изглежда по друг начин. Сега като преспах си осъзнах грешката.
Знам, че много от вас гледате проекта и го харесвате. Не съм искала да ви засегна.
Обичам Афра и я подкрепям. Както и Мерт.
Ще се постарая за в бъдеще да внимавам и да не реагирам така емоционално,под афект.
Пожелавам слънчев ден на всички!
Виж целия пост
# 164
Нашата група е много инетерсно място, имаме си фенове

Знаем, защото по цял ден висят на балкона ни.😜😎
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия