Спойлери от риалити предавания - тема 28

  • 164 580
  • 674
# 375
В подкаст при Ана Мария гостуваше Татяна и мисля, че тя без да иска пусна голям спойлер.
Каза нещо от сорта ние (приятелките и) имаме вина , че много я настроихме Мишето че Марин е нейният мъж.
Виж целия пост
# 376
В подкаст при Ана Мария гостуваше Татяна и мисля, че тя без да иска пусна голям спойлер.
Каза нещо от сорта ние (приятелките и) имаме вина , че много я настроихме Мишето че Марин е нейният мъж.

В какъв смисъл? Че са я подвели да хлътне така, пък той не я е избрал ли?
Виж целия пост
# 377
В подкаст при Ана Мария гостуваше Татяна и мисля, че тя без да иска пусна голям спойлер.
Каза нещо от сорта ние (приятелките и) имаме вина , че много я настроихме Мишето че Марин е нейният мъж.

В какъв смисъл? Че са я подвели да хлътне така, пък той не я е избрал ли?

Да,аз точно така я разбрах Татяна ,че са спомогнали Михаела да се самозаблуждава.
Виж целия пост
# 378
Да.
Аз така разбрах думите на Татяна.
Виж целия пост
# 379
Аз мисля, че пияният Марин спойлна нещо на синхрон когато Стоян си тръгваше. Каза " Надявам се, че ако Стоян не намерИ любовта тук...навън ще я намери.и пр.". При положение че Стоян излиза сам е по-логично да говори в минало а не в бъдеще време. Явно щом тръгва не е намерил любовта. А Марин се изрази в бъдеще време.
Виж целия пост
# 380
Според мен Марин си избира Михаела, но вярвам на статията, че още след края на предаването й казва, че не иска сериозни отношения.
Виж целия пост
# 381
Имате ли представа дали и тази година ще има надкаст с Н. Николов?
Виж целия пост
# 382
Имате ли представа дали и тази година ще има надкаст с Н. Николов?

Вчера в обзора Неделчо и Туджаров обсъждаха, че ще си го канят. Неделчо се шегуваше, че вместо епизод с Ники, трябва да има епизод с майката на Стоян. Тоест епизод с Ники си е планиран, аз така го разбирам.
Виж целия пост
# 383
Аз от няколко различни тяхни надкаста бях останала с впечатление, е миналата година Н. Николов е държал да отиде в Надкаст след Преди обед за да хвърли яснота върху ситуацията.
Виж целия пост
# 384
Аз от няколко различни тяхни надкаста бях останала с впечатление, е миналата година Н. Николов е държал да отиде в Надкаст след Преди обед за да хвърли яснота върху ситуацията.
Да и аз нещо такова усещам - в средата на сезона ставаше дума дали пак ще гостува и те смятаха, че едва ли ще иска.
Честно казано не мисля, че тази година ще дойде, не мисля, че думите на Неделчо бяха потвърждение, че има вече планиран Надкаст с Ники.
Би ми било интересно с Наум, но той едва ли ще иска.
Виж целия пост
# 385
Аз се замислям, Туджаров каза, че Стоян ще гостува скоро,  но не тази седмица.  Дали наистина няма да го върнат,  иначе защо ще го бавят?
Виж целия пост
# 386
В БТВ са пуснали надкаста с Мануела, изгледах част от него тя много товари Стоян, а вече всички знаем колко е близка с Илияна и да са върнали Стоян не са заедно към днешна дата иначе няма приятелката ти да товари така гаджето ти в твое присъствие (в един момент се изтърва, че гледа на ляво, защото Илияна е там).
Виж целия пост
# 387
По-важното е, че се изказа много негативно за Гатев. А Илияна беше с нея в студиото.
Виж целия пост
# 388
Аз се замислям, Туджаров каза, че Стоян ще гостува скоро,  но не тази седмица.  Дали наистина няма да го върнат,  иначе защо ще го бавят?
Може да го бавят, защото искат да обсъдят финала на Илияна с него - има логика, според мен.
Виж целия пост
# 389
Според мен е логично първо да качат другите отпадналите жени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия