Блефаропластика - 5 тема

  • 7 708
  • 141
# 120
Супер си, Ани!
Виж целия пост
# 121
Супер си, Ани! Още по-добре ще стане като минат отоците.Очите ти направо са преобразени.
Виж целия пост
# 122
ANI BANI, при вас резулатата е страхотен! Очите са хубаво отворени, запазена е формата и няма видимо излишно повдигане на веждите.
Според мен и без мигли очите ви ще изглеждат прекрасно.
Виж целия пост
# 123
Ами то много зависи от веждите, разстояние до окото, форма.Примерно при мен не може да се направи темпорален браулифт, защото ще съм точно като пилетата от Angry birds.При моята приятелка стана страхотно.
Не съм за вдигане на челото, нямам излишна кожа и мобилност.
Така че резултатите са индивидуални при всеки човек.При един е уау, при друг не чак.Една и съща
процедура при един и същи лекар, както в последните две снимки, на Ани и другата жена.
При Ани резултатът е зашеметяващ, но при другата жена е единствено решение, така че нещата понякога са несъпоставими.
Виж целия пост
# 124
Аз съм на 40 ден от ендоскопски браулифт и горна блефаропластика при д-р Иван Узунов, резултатът е страхотен, много съм доволна.
Виж целия пост
# 125
Би ли пуснала снимки преди/след? Само на очите.( ако имаш желание).
Виж целия пост
# 126
Здравейте! Благодаря за споделената информация и полезни съвети! Тъй като съм от скоро на тази вълна и все още имам някои притеснения, може ли да споделите дали някоя от вас е правила блаферопластика във ВМА? Видях, че и там се предлага, при мен вероятно ще трябва горна и долна, но съм и с тромбофилия и се опасявам при проблем дали ще могат да реагерат адекватно в клиника за красота например? Имате ли подобен опит?
Виж целия пост
# 127
Аз съм на 40 ден от ендоскопски браулифт и горна блефаропластика при д-р Иван Узунов, резултатът е страхотен, много съм доволна.
Бихте ли споделили как е фиксиран браулифта ви? С винтове или по друг начин?
Виж целия пост
# 128
Аз съм на 40 ден от ендоскопски браулифт и горна блефаропластика при д-р Иван Узунов, резултатът е страхотен, много съм доволна.
Бихте ли споделили как е фиксиран браулифта ви? С винтове или по друг начин?
С конци.
Виж целия пост
# 129
Тези конци след време абсорбират ли се?
Виж целия пост
# 130
Тези конци след време абсорбират ли се?
В събота съм отново на преглед, ще го разпитам подробно и ще споделя, и аз не съм се интересувала предварително в какво точно се състои процедурата и как се прави.
Виж целия пост
# 131
Днес ми е девети ден след операция горна блефаропластика. Вече без конци и лепенки:

А започнах така:
Виж целия пост
# 132
Супер си! При д р Войнов ли?
Виж целия пост
# 133
Благодаря! Не, при д-р Бонев в Пловдив.
Виж целия пост
# 134
Аз също наблюдавам д-р Бонев и съм възхитена от резултата на моя позната с ендоскопски браулифт. Скоро мисля да отида на консултация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия