Естетични процедури за лице и тяло – 68 тема

  • 37 468
  • 735
# 15
Има ли нещо с което максимално да се избегне падането на вежди при ботокса ? Примерно по-малко единици в челото за вертикалните и слагане под веждите за повдигане?
При мен такова свличане ще е ужасно защото и сега са ми ниско....
Виж целия пост
# 16
Тъй като нямам много впечатления, мога да отделя само скинбутсера, като процедура, от която виждам супер ефект.
В този ред на мисли, днес е 4 ден от поставен ботокс, според вас кога трябва да се развие ефекта, при положение че ми е за пръв път ?
Мисля, че има някакво заглаждане на по-малките линии и ако не правя мимики изглежда добре, но си имам пълно движение на челото, както и са си видими бръчките, по-дълбоките.
Виж целия пост
# 17
Благодаря за темата, Алена! При мен ботоксът Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Най-доволна съм от ефекта на Радиес и от първото поставяне на филъри с ХК.
Виж целия пост
# 19
Благодаря за темата. Като изкл. филъра под очите и ботокса частично (не съм доволна спрямо падането на клепачите), абсолютно нищо друго не е дало резултат- скинбустер RRS, микронидлинг, лазер за изравняване на тена, скулптра, леки пилинги.
Виж целия пост
# 20
Ботокс,Радиес,хиалуроново филъри( макар вече да ги избягвам), увеличаване на устните, микронидълинг, СО2.
Джоана, след 7 дни очаквай да започне да хваща ботоксът.
Виж целия пост
# 21
Тъй като нямам много впечатления, мога да отделя само скинбутсера, като процедура, от която виждам супер ефект.
В този ред на мисли, днес е 4 ден от поставен ботокс, според вас кога трябва да се развие ефекта, при положение че ми е за пръв път ?
Мисля, че има някакво заглаждане на по-малките линии и ако не правя мимики изглежда добре, но си имам пълно движение на челото, както и са си видими бръчките, по-дълбоките.

При първоначалното поставяне по принцип те хваща по-бавно. И аз съм така, а съм по напред от теб с няколко дни 😁. Изчакай, до 14 ден има да се разгръща . Затова при нас е задължително ретуш, за да се прецени къде трябва да се добавя и пооправя.
Относно смъкване на веждите и падане на клепач , ако се поставя само в горна 1/3 на челото, риска е почти нулев.
Виж целия пост
# 22
Първите 10 поставяния на ботокс при мен хващаше веднага.
Виж целия пост
# 23
"Веднага" какво ще рече?  Това не е закон, а по скоро изключение. Ботокса не хваща от раз, още по-малко пък равномерно в трите зони.
Виж целия пост
# 24
Един път съм слагала, мен буквално веднага ме хвана! Но беше при Михайлов и явно ме е набол яко. ThinkingGrinning После четох в темата, че той направо бетонира. Аз реално и нямах много нужда - дразнеха ме бръчиците на смеха, мимическите. Така се бях изпънала, че никакви линийки не се виждаха, беше ме направил ученичка. Още докато се прибирах след процедурата, усетих опъването. Grinning
Виж целия пост
# 25
При мен първия път при поставяне на ботокс в пълния обем всички единици по протокол в трите зони - започна да ме хваща още вечерта.

По време и след процедурата трябваше активно да правя гримаси 👌Късно вечерта, когато започнах да почиствам лицето, забелязах, че не мога да правя гримаси, както преди 👌
Виж целия пост
# 26
Разбира се, че е така. Просто "хванал" аз разбирам разгърнат в максимума, което става на 14 ден
Виж целия пост
# 27


Момичета, някой някога слагали ли са му филър в обозначената с червено зона?
Имам леки хлътвания, но ме притеснява, че ако се сложи там, може да мигрира настрани към амарионетните и да на тежи към линията нс челюстта, където личи увисването на бузите.
Виж целия пост
# 28
Благодаря за новата тема,Алена!🌷
За мен до сега ботокс и филъри са с видим ефект.Скоро тепърва ще опитвам и други неща-Juvelook или Jalupro(очи),Karisma,апаратни.
Виж целия пост
# 29
Мен също ботоксът ме хвана веднага, до степен бетонира така, че не можех да артикулирам адекватно - става въпрос за Нефертити лифтинг. И така две седмици, после малко отпусна.
Същото беше и с ботокса в пачия крак - стегна ме веднага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия