Политиката на България - епизод осем

  • 334 119
  • 15 517
# 15 435
Слушам Велев при Ризова. Дългът намалява, според него. Без криенее, без отлагане на разходи и изземване на приходи за бъдещи периоди, Велев казва, че се стъпва на някаква основа. Като го слушам май е доволен.



Естествено, че е доволен, при този десен бюджет. Simple Smile
Виж целия пост
# 15 436
Мислихме че дългът от 3,8 милиарда е необосновано висок, пък на Гълъб му трябвал още един от 2,2 милиарда.
Виж целия пост
# 15 437

Васи, няма да гледам някакви хора от розови балони.

Ще ти го кажа така - има една дупка в бюджета. Тя трябва да се запълни, думата е точно трябва.

Желязковото правителство предложи да се запълни от по-имотните. АВ скочи, КРИБ скочиха и направиха протести, които свалиха Желязковото правителство.

Сега Радевото правителство предлага тази дупка да се запълни от всички и бедни, и богати.
Това е, простичко обяснено. Как мислиш, кой начин е по-десен от двата единствени начина?
Нито единият.
Богати хора на заплата няма.
И Желязковия бюджет минаваше под ножа всички - по-високата вноска за ДОО за пенсия. - и бедните и богатите В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.

И предишните и сегашните къткат ДА.
 И тая съвършена глупост - ДА ще си плащат осигуровките вече като им увеличим заплатата с тях...
Виж целия пост
# 15 438
Слушам Велев при Ризова. Дългът намалява, според него. Без криенее, без отлагане на разходи и изземване на приходи за бъдещи периоди, Велев казва, че се стъпва на някаква основа. Като го слушам май е доволен.



Естествено, че е доволен, при този десен бюджет. Simple Smile

Не е вярно, ляв е Simple Smile  Раздува администрацията, увеличава заплатите и т.н. Някой някъде в момента готви стотици конкурси Simple Smile

Чудя се дали Съдебната власт няма да наддаде вой. Те са с отделен бюджет, а МС иска да им махне автоматизмите, да овладее възнагражденията.

Бях в чужбинско, в голям туристически град. Там, при цялото ми обикаляне, видях само едно нещастно помещение, което се води игрална зала. Мисля, че трябва да се върви към забраняване на тези игри.

Нали ДА, всички, започват да си плащат осигуровките. Няма да им се вземе доход. Само не разбрах дали ще започнат да им дават клас прослужено време.

Винетката ще стане 64,48 евро.
Виж целия пост
# 15 439

Васи, няма да гледам някакви хора от розови балони.

Ще ти го кажа така - има една дупка в бюджета. Тя трябва да се запълни, думата е точно трябва.

Желязковото правителство предложи да се запълни от по-имотните. АВ скочи, КРИБ скочиха и направиха протести, които свалиха Желязковото правителство.

Сега Радевото правителство предлага тази дупка да се запълни от всички и бедни, и богати.
Това е, простичко обяснено. Как мислиш, кой начин е по-десен от двата единствени начина?
Нито единият.
Богати хора на заплата няма.
И Желязковия бюджет минаваше под ножа всички - по-високата вноска за ДОО за пенсия. - и бедните и богатите В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.

И предишните и сегашните къткат ДА.
абсолютно. За бюджетните отново няма никаква тежест Само за частния сектор.
И не съм чула добре Гълъб или той е излъгал, но слушам една дама от бизнеса - увеличението на МОП е драстично.
Честито на гласоподавателите на спасителите с мотиките!
Виж целия пост
# 15 440
Мислихме че дългът от 3,8 милиарда е необосновано висок, пък на Гълъб му трябвал още един от 2,2 милиарда.
Той Горанов им каза, че няма да им стигнат 3.8 милиарда и ще искат да теглят повече Simple Smile
Виж целия пост
# 15 441

Васи, няма да гледам някакви хора от розови балони.

Ще ти го кажа така - има една дупка в бюджета. Тя трябва да се запълни, думата е точно трябва.

Желязковото правителство предложи да се запълни от по-имотните. АВ скочи, КРИБ скочиха и направиха протести, които свалиха Желязковото правителство.

Сега Радевото правителство предлага тази дупка да се запълни от всички и бедни, и богати.
Това е, простичко обяснено. Как мислиш, кой начин е по-десен от двата единствени начина?
Нито единият.
Богати хора на заплата няма.
И Желязковия бюджет минаваше под ножа всички - по-високата вноска за ДОО за пенсия. - и бедните и богатите В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.

И предишните и сегашните къткат ДА.

Ама ти проблем, че ще получаваш по-висока пенсия ли имаш?
Няма проблем - сега вече това е премахнато. Десен бюджет, ура! Stuck Out Tongue Closed Eyes

П.С. Мен българската пенсия не ме касае, щото ще ме хванат бедните години и така или иначе ще е символична, та ми е все едно и за това се майтапя с тези сериозни неща. Нека да гледаме ведро - в крайна сметка всеки получи това, което искаше.
Виж целия пост
# 15 442
Скрит текст:

Васи, няма да гледам някакви хора от розови балони.

Ще ти го кажа така - има една дупка в бюджета. Тя трябва да се запълни, думата е точно трябва.

Желязковото правителство предложи да се запълни от по-имотните. АВ скочи, КРИБ скочиха и направиха протести, които свалиха Желязковото правителство.

Сега Радевото правителство предлага тази дупка да се запълни от всички и бедни, и богати.
Това е, простичко обяснено. Как мислиш, кой начин е по-десен от двата единствени начина?
Нито единият.
Богати хора на заплата няма.
И Желязковия бюджет минаваше под ножа всички - по-високата вноска за ДОО за пенсия. - и бедните и богатите В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.

И предишните и сегашните къткат ДА.

Ама ти проблем, че ще получаваш по-висока пенсия ли имаш?
Няма проблем - сега вече това е премахнато. Десен бюджет, ура! Stuck Out Tongue Closed Eyes

П.С. Мен българската пенсия не ме касае, щото ще ме хванат бедните години, та ми е все едно и за това се майтапя с тези сериозни неща. Нека да гледаме ведро - в крайна сметка всеки получи това, което искаше.
Тавана на пенсиите ли са увеличили ?

П.С. всеки съм убедена, че не касае мен. Wink
Виж целия пост
# 15 443
Скрит текст:

Васи, няма да гледам някакви хора от розови балони.

Ще ти го кажа така - има една дупка в бюджета. Тя трябва да се запълни, думата е точно трябва.

Желязковото правителство предложи да се запълни от по-имотните. АВ скочи, КРИБ скочиха и направиха протести, които свалиха Желязковото правителство.

Сега Радевото правителство предлага тази дупка да се запълни от всички и бедни, и богати.
Това е, простичко обяснено. Как мислиш, кой начин е по-десен от двата единствени начина?
Нито единият.
Богати хора на заплата няма.
И Желязковия бюджет минаваше под ножа всички - по-високата вноска за ДОО за пенсия. - и бедните и богатите В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.

И предишните и сегашните къткат ДА.

Ама ти проблем, че ще получаваш по-висока пенсия ли имаш?
Няма проблем - сега вече това е премахнато. Десен бюджет, ура! Stuck Out Tongue Closed Eyes

П.С. Мен българската пенсия не ме касае, щото ще ме хванат бедните години, та ми е все едно и за това се майтапя с тези сериозни неща. Нека да гледаме ведро - в крайна сметка всеки получи това, което искаше.
Тавана на пенсиите ли са увеличили ?

П.С. всеки съм убедена, че не касае мен. Wink

А не. Но и това ще стане, само почакай - тате ще ти купи колело, ама друг път. Не де, ще го вдигнат в един момент, ама първо трябва да запълнят ДУПКАТА. Между другото годинките минават и пенсията наближава...дори и за младите, които не искат да дават 2% повече за собствената си пенсия. Wink
Виж целия пост
# 15 444
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.
Виж целия пост
# 15 445
Това не касае по никакъв начин максималния размер на пенсията, нито подозирам и максималния размер на обезщетението за безработица. В което е и злоупотребата, която пробутват Wink.
Виж целия пост
# 15 446
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley
Виж целия пост
# 15 447
Я, изненада.

Пак ще стрижат работещите на светло.  Joy
Виж целия пост
# 15 448
Майтапите се нали ?
Надявам се, че има дълбоко скрита ирония..
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley
Виж целия пост
# 15 449
Майтапите се нали ?
Надявам се, че има дълбоко скрита ирония..
Максималният осигурителен доход се учеличава с 8,92%.

Еха! Ама става все по-добре....Направо да му се неначудим на "русофилът" Радев. Smiley

Естествено. А богатите хора наистина не живеят от заплата, живеят от дивиденти от бизнесите си. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия