Политиката на България - епизод осем

  • 325 184
  • 15 091
# 15 060
Скрит текст:
Скрит текст:
Какво точно сме плащали, за да фалира Русия, защото всички енергиййни сделки в последните 15 години са явно в полза на Русия.
Да напомням ли кой беше на власт?
По - лесно е да се каже кой не е имал власт, през последните години, защото само той не е правил нищо. Wink
Нана, през последните няколко години, единствената сделка е Боташ, а знаем кой беше на власт.
Не отричам, че сделката с Боташ е неизгодна, но има предистория, която удобно се премълчава или преиначава.
Виж целия пост
# 15 061
Например каква предистория? Какво изобщо може да е извинението за сключването на подобен идиотизъм?
Виж целия пост
# 15 062
Не знам кои са другите, които са докарали до технически фалит Булгартрансгаз.

Булгартрансгаз пък защо го намествате? Че и с фалит
Пак се оплетоха, Булгартрансгаз е в чудесно финансово състояние.
Виж целия пост
# 15 063
А пилонът колко струваше?
Не че слет Боташ това са някакви голями суми, но ето на, пак си го харесаха резидента.
Що не предложихте нещо различно, читаво и наистина прогрсивно?

За разлика от Боташ ли? Или от пилона?
Предложили са - демонтиране МОЧА Grinning
Виж целия пост
# 15 064
Не знам кои са другите, които са докарали до технически фалит Булгартрансгаз.

Булгартрансгаз пък защо го намествате? Че и с фалит
Моя грешка Булгаргаз.


Най-тъжното е, че в момента даже Борисов изглежда наистина различен и прогресивен на фона на Радев.

Разбирам фенките, ама Руменчо е тотал щета в момента. Не може да се намаже на малкия пръст на претенциите, които имаше преди да спечели изборите.
Виж целия пост
# 15 065
Като сте толкова ларш, що не предложите Боташ да го плащате само вие, феновете на прогресивния? За мен така е честно.

Не съм ларЖ, но се съмнявам, че ако пусна такова предложение, ще може да се осъществи Grinning


Reunion - може и още по-често даже - ако си го сложите в подписите. Така постоянно ще се набива на очи, а и няма да се налага непрекъснато да го пишете. Само предлагам Wink
Исках да напиша ларШ. Ти го предложи, аз и много други ще го подкрепим.

Жанел, ти не разбра ли, че именно ББ ни докара Чебурашка?!
Виж целия пост
# 15 066
Не знам кои са другите, които са докарали до технически фалит Булгартрансгаз.

Булгартрансгаз пък защо го намествате? Че и с фалит
Пак се оплетоха, Булгартрансгаз е в чудесно финансово състояние.
Булгаргаз как е Wink

Как върви падането на цените ?
Бюджета? Реформите...

Не знам дали има нещо, което да са направили и да не е тотал щета.
Виж целия пост
# 15 067
Бързаш, първо да извадят от санкциите кагебейците и олигарсите.
Виж целия пост
# 15 068
Нямам търпение да видя Гълъбока как ще е о.....кал бюджета.
Виж целия пост
# 15 069
Нямам търпение да видя Гълъбока как ще е о.....кал бюджета.

Колкото и да го окъка - АВ ще е виновен.
Виж целия пост
# 15 070
То не остана време за бюджета. Лятната ваканция дойде, после ще се готвим за зимата...и годината си отиде.
Виж целия пост
# 15 071
Нямам търпение да видя Гълъбока как ще е о.....кал бюджета.

Колкото и да го окъка - АВ ще е виновен.
Разбира се, Йотова пък рече, че Боташ щяло да е печеливш, ама вътрешни дрязги му попречили на успеха.
Виж целия пост
# 15 072
Не знам кои са другите, които са докарали до технически фалит Булгартрансгаз.

Булгартрансгаз пък защо го намествате? Че и с фалит
Пак се оплетоха, Булгартрансгаз е в чудесно финансово състояние.

А от Булгарттансгаз знаят ли това?
Виж целия пост
# 15 073

Разбира се, Йотова пък рече, че Боташ щяло да е печеливш, ама вътрешни дрязги му попречили на успеха.
Какви дрязки, нали са еднолично управляващи сега?
Виж целия пост
# 15 074
Заемът по SAFE e доброволен и България не е длъжна да го изплаща. Това е достъп до нисколихвени кредити, които можем да вземем, за да модернизираме отбранителната си промишленост до съвременни нива, а не да продължаваме да произвеждаме съветски боеприпаси и дотам. Изисква ратификация в парламента. Получената продукция може да се продава и да се печели, и то доста добре. Изискването е закупеното оборудване да е поне на 65% европейско производство. Изплащането на кредита ще се случва евентуално след войната. Дотогава можем да реализираме сериозни печалби, плюс модернизацията на нашия ВПК. Ако откажем да се включим, просто парите ще отидат към други държави и желаещи ще има, защото кредитите с гаранция от ЕС са възможно най-изгодните. Ама е по-хубаво да се разпространяват руски опорки...

Обръщането на плочата е само у нас. Даже Унгария смени песента, Фицо и той се ослушва. Останалата част от ЕС е ангажирана като никога да бутне Путинова Русия. В момента има най-големи шансове за това и всички го виждат. След Путин...кой знае? Може пък и да възстановим търговските отношения.
За щастие и Тръмп не е вечен.

Оф, като започнете така...вече има национална стратегия за това разходите за отбрана да достигнат 3.5% от БВП. То дори и Радев го каза това миналата седмица мисля, че беше (удобно се пропусна да се упомене това тук, в темата), а дори и надскочи планираните доколкото помня 2.5% - не ми се проверява точния процент, който желае, да проверява. Така че, щем нещем ще го взимаме този SAFE. Също така удобно пропускаш, че този план е обвързан директно с военната индустрия на Украйна, ама нейсе, с т.н. "демократи", сакън да не кажа жълтопаветници не ми се спори, то е все едно да спориш с радиото.

П.С. И за твое сведение така като гледам войната в Украйна няма да приключи...изобщо. Но това е друга тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия