Политиката на България - епизод осем

  • 330 349
  • 15 296
# 15 165
Защо без МВР и МО? Защото им вдигнаха сто пъти заплатите миналата година и все са им ниски?
С бодри крачки към социализЪма. И тогава шапкарите бяха отделна планета.
Виж целия пост
# 15 166
Защо без МВР и МО? Защото им вдигнаха сто пъти заплатите миналата година и все са им ниски?
С бодри крачки към социализЪма. И тогава шапкарите бяха отделна планета.
Е, веднъж им ги вдигнаха миналата година, тази не можаха.
МВР-то ги спасява, че се движат в комплект с армията, а там недостигът на кадри, за разлика от полицията, е огромен и ако им намалят заплатите, сума ти народ ще напусне.
Виж целия пост
# 15 167
Я споделете какво става с грижовната кошница? Пазарувате ли? Май маслото било палмово, ама нали е с грижа...яжте!

Ама маслото от сега ли е? По време на Радевото почти двумесечно правителство? Има за какво да се захапе правителството, но вече с фантазиите се прекалява.

Христанов ги преследваше такива, а Радев им назначи хората за министри. Няма оправдания в случая.

Нищо не е уловил Христанов. Фирма се e оплакала. Та толкова за "хващането му". Тук се коментира с лошо проверката на мляко, но се пропуска, че това е припозната идея от на Христанов протежето. Трябваше обаче да подсигурят лаборатории.

Силоваците май се осигуряват различно и с повече. Аз очаквам освен конпенсация заради осигуровките да им дадат и клас прослужено време. Така де - да са като всички Simple Smile
Виж целия пост
# 15 168
Сън не спите заради Гюро Grinning

Релакс, няма да е той, нали е с отпаднала необходимост Wink

И аз не го разбирам. От хора, които плюят "жълтопаветния умнокрасивитет" и въобще няма да гласуват за кандидат на ППДБ. Що не си гледат Йотова, Вълчев, Семов.
Виж целия пост
# 15 169
Скрит текст:
Защо без МВР и МО? Защото им вдигнаха сто пъти заплатите миналата година и все са им ниски?
С бодри крачки към социализЪма. И тогава шапкарите бяха отделна планета.
Е, веднъж им ги вдигнаха миналата година, тази не можаха.
МВР-то ги спасява, че се движат в комплект с армията, а там недостигът на кадри, за разлика от полицията, е огромен и ако им намалят заплатите, сума ти народ ще напусне.
То и при ДА ще има доста напуснали, ако им сложат осигуровки и доходите намалеят. И сега има хора с по 800-900 евро заплати, представете си още надолу.
После ще се реве къде е държавата за това или за онова, пък бавно, пък бюрокрация. Без хора - толкова.
Ама щом са решили, нека, важното е Домусчиев да не вземе да загуби доход, че ще я закъсаме тогава.
Виж целия пост
# 15 170


И аз не го разбирам. От хора, които плюят "жълтопаветния умнокрасивитет" и въобще няма да гласуват за кандидат на ППДБ. Що не си гледат Йотова, Вълчев, Семов.

Тоест вие "плюете" само тези, за които ще гласувате, така излиза. Значи всички сте радевисти. Sunglasses
Виж целия пост
# 15 171
Разкри ме Joy
Виж целия пост
# 15 172


И аз не го разбирам. От хора, които плюят "жълтопаветния умнокрасивитет" и въобще няма да гласуват за кандидат на ППДБ. Що не си гледат Йотова, Вълчев, Семов.

Тоест вие "плюете" само тези, за които ще гласувате, тъка излиза. Значи всички сте радевисти. Sunglasses
Те могат да плюят всички, но за тяхната партия - само избирателите могат да се произнасят.
За пореден път искат недосегаемост.
Виж целия пост
# 15 173

А, аз отговорих на друга потребителка, вижда се, че съм цитирана нея, не теб. Simple Smile
Виж целия пост
# 15 174
Я споделете какво става с грижовната кошница? Пазарувате ли? Май маслото било палмово, ама нали е с грижа...яжте!

Ама маслото от сега ли е? По време на Радевото почти двумесечно правителство? Има за какво да се захапе правителството, но вече с фантазиите се прекалява.
Сигурна съм, че в твоите фантазии за всичко е виновно 2-месечното служебно правителство на Гюров. Обаче действителността е друга. РР и труженичките му са некадърни и вредни.
Виж целия пост
# 15 175


И аз не го разбирам. От хора, които плюят "жълтопаветния умнокрасивитет" и въобще няма да гласуват за кандидат на ППДБ. Що не си гледат Йотова, Вълчев, Семов.

Тоест вие "плюете" само тези, за които ще гласувате, така излиза. Значи всички сте радевисти. Sunglasses

Не, уважаема. Например аз не се вълнувам кой кмет или общински съветник от ГЕРБ е минал към Радев. Защото това си е проблем на ГЕРБ. Интересна ми е само бройката, както и интересчийството на определени хора, които винаги са с тези, които са на власт. ГЕРБ може и магаре да издигнат за президент, няма да тръгна да ги жаля. Или да се тръшкам, когато Делян Добрев дава контра на Бойко Борисов. Ще го коментирам, но няма да тръгна да ги ожалвам. Ако разбирате какво искам да кажа.
Виж целия пост
# 15 176
Гюров се опитва уж да се разграничи, да стане по народен и избираем, ама генерал Атанасов си го върна пак на мястото.
Виж целия пост
# 15 177
Можем да си коментираме и общински съветници и кандидати за президент (надявам се, че виждате някаква разлика) колкото си искаме и от която и да е партия, не е ок да ни се дава наклон, благодаря.
Виж целия пост
# 15 178
"За Висшия съдебен съвет темпото за избор на нов съвет зависи от мнозинството, ние сме готови да подкрепим без никакви претенции кадровите решения на Румен Радев за състава на ВСС", казва Владислав Горанов /ГЕРБ/.

Има ли някой учуден защо нямат никакви претенции? Към ПП-ДБ само претенции, към РР-никакви. Защото тези на РР са същите като на ГЕПС. Подмяната върви с пълна скорост.
Виж целия пост
# 15 179


Не, уважаема. Например аз не се вълнувам кой кмет или общински съветник от ГЕРБ е минал към Радев.

Дори и да се развълнуваш , вълнението ти ще отиде напразно, защото такъв човек преминал просто няма - справка се прави за секунди. Иначе не е лошо човек да се вълнува И за такива неща, аз не виждам проблем.
Да, разбрах те за жаленето и ожалването  -  но не виждам някой в темата да е ожалил който и да било кандидат за президент, но както и да е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия