Политиката на България - епизод осем

  • 334 211
  • 15 492
# 15 465
Готино е , че скачат и винетките. едни 30% от всички...Wink
Виж целия пост
# 15 466
И тогава и сега се искаше рязане на разходите, не вдигане на приходите с още стригане на работещите на светло.
Виж целия пост
# 15 467
По времето на бай Жан Виденов през 1995 г. бюджетния дефицит е бил 5.5% от БВП, а през 1996 г. достига 8.1%. Всички помним какво се случи през 1997 т.

Бюджетът на Румен Радев за 2026 г. е 5.7%. Това е само първата от ЧЕТИРИ години потенциален мандат.

Нищо не намеквам!
Виж целия пост
# 15 468
Като чета темата започвам да се питам аз ли не чувам правилно, или останалите чуват избирателно. И за осигуровките на силоваците и за автоматизма и т.н. Залагам на второто Simple Smile
Виж целия пост
# 15 469
Радев НЕ планира криза като при Жан Виденов. Онази криза целеше да обере спестяванията и парите на милиони българи. Днес тези милиони българи нямат пари и спестявания за крадене...
Виж целия пост
# 15 470
Като чета темата започвам да се питам аз ли не чувам правилно, или останалите чуват избирателно. И за осигуровките на силоваците и за автоматизма и т.н. Залагам на второто Simple Smile

Или чуваш само едното, което са казали през деня, а игнорираш другото? Smiley
Виж целия пост
# 15 471
Радев НЕ планира криза като при Жан Виденов. Онази криза целеше да обере спестяванията и парите на милиони българи. Днес тези милиони българи нямат пари и спестявания за крадене...

Ахам - към края на пролетта на 2026 година общата сума на депозитите в банковата система на България надхвърля 56 млрд. евро.
Виж целия пост
# 15 472
Не могат да ни фалират, защото сме с евро и повечето си държим парите в инвестиции, а не да лежат в банки, за да плащат безкрайни такси. Поне така се надявам да са постъпили повечето. Единствено могат да фалират администрацията, която няма да получава заплата и пенсионерите, ама кат си я обичат тая русия толкова и гласуват за руснаци да им се наслаждават.
Виж целия пост
# 15 473
Добре троли Деф. Grinning

Но ако кара така Радев... наесен и аз ще изляза на протест. Няма да изляза, принципно се отнасям с насмешка към протестите, освен това не ми се влиза в изборен цикъл, ама...
Виж целия пост
# 15 474
И тая съвършена глупост - ДА ще си плащат осигуровките вече като им увеличим заплатата с тях...
А ти какво предлагаш? Да си плащат осигуровки при сегашното положение на заплащане...може би?
С колко ще се свие ДОД който плащат и с колко ще намалеят/увеличат приходите в бюджета...или не така. Каква ще е икономията която ще се направи
Виж целия пост
# 15 475
Не могат да ни фалират, защото сме с евро и повечето си държим парите в инвестиции, а не да лежат в банки, за да плащат безкрайни такси. Поне така се надявам да са постъпили повечето. Единствено могат да фалират администрацията, която няма да получава заплата и пенсионерите, ама кат си я обичат тая русия толкова и гласуват за руснаци да им се наслаждават.
Това че валутата ни вече е евро,не може да попречи на Радев да предизвика лека хиперинфлация с която да обере парите на българите в банките,но няма да го направи защото спестявания имат само заможните и богати българи. Би било самоубийство.
Виж целия пост
# 15 476
И тая съвършена глупост - ДА ще си плащат осигуровките вече като им увеличим заплатата с тях...
А ти какво предлагаш? Да си плащат осигуровки при сегашното положение на заплащане...може би?
С колко ще се свие ДОД който плащат и с колко ще намалеят/увеличат приходите в бюджета...или не така. Каква ще е икономията която ще се направи
Предлагам да правят смислени промени.
Тая със сигурност е гола вода.
Виж целия пост
# 15 477
Могат. И гърците имаха спестявания, ама като хлопна мандалото и банките хлопнаха кепенците. Питайте ги по колко евро на ден са можели да теглят и какво значи опашка за банкомат.
Прогресивно ми е!
#мотики
нарастваща инфлация, нарастващ дефицит и намален растеж. Найс.
#мотики
Виж целия пост
# 15 478
Предлагам да правят смислени промени.
Тая със сигурност е гола вода.
Защо да е гола вода. Това искате..ДА да си плаща осигуровките. Значи всичко е топ.
#Емануил_Голдщайн
Виж целия пост
# 15 479
Като чета темата започвам да се питам аз ли не чувам правилно, или останалите чуват избирателно. И за осигуровките на силоваците и за автоматизма и т.н. Залагам на второто Simple Smile

Или чуваш само едното, което са казали през деня, а игнорираш другото? Smiley

Чуйте Донев и след това проследете дискусиите около бюджета. Дано тогава го разберете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия