Политиката на България - епизод осем

  • 347 684
  • 16 157
# 15 975
Извинявам се, ама техническата грешка на Донев за ВСС не е ли препратката към 2024? Thinking
Виж целия пост
# 15 976
Протестът довечера за какво е? Мотото е "Тук не е Москва". Каква е основната идея?
Идеята ще е да умрем от смях.
Интересно колко хора ще отидат, все пак е време за море. 😇
Виж целия пост
# 15 977
Искам да видя разбивката, забранено ли е?
Виж целия пост
# 15 978
Всички искат реформи и да се реже, ама да не от тях точно.
Така е. Но за да е справедливо, трябва да се реже най-много от тези, които най-много са крали и раздавали популистки наляво и надясно, за да сме на този хал сега.
Виж целия пост
# 15 979
Искам да видя разбивката, забранено ли е?
Коя разбивка? В публично достъпния бюджет за 2026 няма перо други в разходите. Би ли посочила какво точно те интересува за разбивка?
На телефона виждам само обобщено - персонал, капиталови...по министерствата
Едит. Обещавам като дремна да потърся къде го намери това "други" ако не ми го подскажеш дотогава
Виж целия пост
# 15 980
Всеки ден технически грешки, след като народът се възмути. Мда, мда. Bowtie
Вече на #мотика техническа грешка искат да му се казва 🤣
Виж целия пост
# 15 981
Протестът довечера за какво е? Мотото е "Тук не е Москва". Каква е основната идея?
Идеята ще е да умрем от смях.
Интересно колко хора ще отидат, все пак е време за море. 😇

Протестите тепъвра започват и тези от декември ще са като детска игра. Стой и гледай като дойде есента и зимата какво ще е, ако са още на власт.
Вие се надявайте да се мре от смях, а не от глад и студ, както всяко едно проруско правителство накрая свършва.
Виж целия пост
# 15 982
Пред Гълъба с неговите “технически грешки”, дори Теменужка изглежда като някакъв титан на финансовата мисъл. 👀
Виж целия пост
# 15 983
Много ми хареса тов коментар във фейса
Борбата с олигархията минава на ново ниво- чакаме ги да умрат от преяждане...
Виж целия пост
# 15 984
Доколкото разбирам каквото поискал ВСС за Съдебната власт, това е отпуснато. Цифрата в бюджета не е коректно нанесена. Да вземат да си огледат всичко.

И все пак бюджетът обхваща цялата година от 01.01 до края и включва всички приети разходи от 2025, които важат и за тази, както и такива поети през тази година от Желязков и Гюров.

А приходите за назад с доста заради титанът Теменужка Петкова Simple Smile
Виж целия пост
# 15 985
65 милиона повече в бюджета за издръжка на ВСС било “техническа грешка”:
ВСС - техническа грешка,
КЕВР - техническа грешка,
АЯР - техническа грешка. 

Как пък веднъж не направиха “техническа грешка” и да дадат повече пари за майчински и детски?  Blush

Това е реалността обаче:

"Радев няма лукса на всеки нов премиер да оправдава бюджета си с предходните лоши бюджети.

Защото като президент е имал право да налага вето, да ги връща  или да ги праща в Конституционния съд. А не си спомням такива действия."
Виж целия пост
# 15 986
Ей това и аз се чудя. Пенсиите, де вечно топлят креслата в ДА от сега ли ще ги освобождават или от новия бюджет догодина.
Виж целия пост
# 15 987
Може би аз съм друг тип човек. Но какво очаквах? Стотици пъти му казаха на Донев, че са готови на срещи и разговори, било то и в бюджетна комисия. Разбира се, че крайното решение си е на ПБ. Можеха да чуят предложения, които биха им харесали. За тях щяха да имат подкрепата и от други партии. А това не е за пренебрегване. На всички ни е ясно, че трябва да има промени. Та дори такива "технически грешки" биха могли да се елиминират, да не казвам, че може да има и други. Не знам колко тук са правили бюджет, но наистина се гледа редче по редче.
Ще ги гледам в бюджетна комисия. Ще бъде интересно. Ппедполагам, че ще има възможност там за обстойни коментари. Дано все пак Донев да се вслуша в полезните, ако има такива.
Виж целия пост
# 15 988
Протестът довечера за какво е? Мотото е "Тук не е Москва". Каква е основната идея?
Идеята ще е да умрем от смях.
Интересно колко хора ще отидат, все пак е време за море. 😇

Протестите тепъвра започват и тези от декември ще са като детска игра. Стой и гледай като дойде есента и зимата какво ще е, ако са още на власт.
Вие се надявайте да се мре от смях, а не от глад и студ, както всяко едно проруско правителство накрая свършва.

И на мен така ми се показва прогресивното бъдеще.

Санди, благодаря ти!
Виж целия пост
# 15 989
Нова драма при разведените ПП и ДБ


Срещам това на няколко места и по-скоро вярвам, че не е майтап. Ама бива ли така? Взимат голяма група вече оформена и с нелош брой членове Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия