Какво кафе пиете

  • 839
  • 2
Привет, искам да потърся мнение за Еспресо машина Philips Baristina BAR300/60, 1500W.
В Емаг е към 340 евро и едно от предимствата и са, че е сравнително компактна.
Виж целия пост
# 1
Пия капучино и лате. Обичам с плодови топинги. Пия рядко. Не повече от 2-3 пъти в седмицата.

Заглавието на темата е подвеждащо, а въпросът е за подфорум "На пазар".
Виж целия пост
# 2
Какво общо има заглавието със съдържанието?
Има тема за кафемашините - https://bg-mam.ma/t/1622434
Това е последната тема за кафето, която е заключена, но няма следваща - https://bg-mam.ma/t/1504805
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия